Anker Eufy RoboVac G10 Hybrid-Black (Vacuum & MOPPING) with APP Wi-Fi
279,90 €
Doprava zadarmo

Robotický vysávač s Li-Ion akumulátorom, ktorý poskytuje energiu až na 100 minút prevádzky. Anker Eufy RoboVac G10 Hybrid-Black (Vacuum & MOPPING) with APP Wi-Fi je vybavený technológiou BoostIQ, vďaka ktorej automaticky zvyšuje sací výkon pri detekcii väčšieho znečistenia. Vysávač môžete ovládať pomocou aplikácie EufyHome alebo hlasových asistentov Google alebo Alexa.

Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid-White (Vacuum & Mopping) with APP Wi-Fi
529,99 € 498,60 €
Doprava zadarmo

Robotický vysávač s Li-Ion akumulátorom, ktorý poskytuje energiu až na 150 minút prevádzky. Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid-White (Vacuum & Mopping) with APP Wi-Fi je vybavený technológiou BoostIQ, vďaka ktorej automaticky zvyšuje sací výkon pri detekcii väčšieho znečistenia. Vysávač môžete ovládať pomocou aplikácie EufyHome alebo hlasových asistentov Google alebo Alexa.

Anker Eufy RoboVac 35C - Black with APP Wi-Fi
249,90 €
Doprava zadarmo

Robotický vysávač s Li-Ion akumulátorom, ktorý poskytuje energiu až na 100 minút prevádzky. Anker Eufy RoboVac 35C – Black with APP Wi-Fi je vybavený technológiou BoostIQ, ktorá automaticky zvyšuje sací výkon pri detekcii znečistenia. Vysávač môžete ovládať pomocou diaľkového ovládača alebo aplikácie EufyHome.

Anker RoboVac G30
341,80 € 332,40 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Robotický vysávač s Gyro navigáciou, 9 IR senzormi a optickým senzorom povrchu. Anker RoboVac G30 ponúka výdrž batérie až 100 minút, trojnásobný filtračný systém a nádobku na nečistoty s kapacitou 0,6 litra. Kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa.

Anker RoboVac 15C
229,99 € 221,60 €
Doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Robotický vysávač s technológiou BoostIQ druhej generácie, ktorá automaticky zvyšuje sací výkon pri detekcii znečistenia. Anker RoboVac 15C ponúka výdrž batérie až 100 minút, diaľkové ovládanie a nádobku na nečistoty s kapacitou 0,6 litra. Kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa.

Robotické vysávače a mopy

Robotický vysávač, alebo mop vám môže uľahčiť prácu v domácnosti. Kedy sa vyplatí ho kúpiť, a kedy sa radšej spoľahnúť na klasický vysávač, mop a kýbel?

Kedy a prečo kúpiť robotický vysávač alebo mop?

Robotický vysávač kúpte, ak máte doma veľké plochy, ktoré je potrebné pravidelne vysávať. Vhodný je tiež pre alergikov, astmatikov a majiteľov domácich miláčikov, ktorí sú na čistotu domova náročnejší

Robotický mop sa hodí pre tých, ktorí majú deti alebo domácich miláčikov, ktoré narobia často neporiadok a je teda nutné vytierať takmer každý deň. Robotický mop ani vysávač sa nehodí pre porobné upratovanie domácnosti. Vhodný je hlavne na pravidelné udržovania čistoty.

Akú značku robotického vysávača kúpiť?

Z našej širokej ponuky si môžete vybrať medzi najznámejšími automatickými vysávačmi a mopmi iRobot, ktoré sú spoľahlivé a majú pokročilé technológie. Do upratovania sa tiež môžete pustiť s robotickými vysávačmi Samsung, LG alebo Tesla. Ďalšie v rade sú vysávače Neato Robotics a Ecovacs. Ak hľadáte lacnejšie alternatívy robotického vysávača, zamerajte sa na vysávače Sencor a Hoover.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné robotické vysávače.