MECCANO Mecca pavúk
99,99 €
97,14 €
+ doprava zadarmo

Exkluzívne

Mecca Pavúk je neuveriteľný. Zostav si ho zo stavebnice Meccano. Pavúk potom ožije a pohybuje sa, vydáva zvuky, vníma veci a pohyb okolo seba infra lúčom a dokonca strieka aj vodu. Dá sa ľahko naprogramovať, alebo ovládať cez aplikáciu.


MaDe Robot hasič
50,35 €

45,31 €
+ doprava zadarmo

Všestranný záchranár – to je Oliver! Robot hasič je na diaľkové ovládanie, alebo tiež vďaka vstavaným senzorom možno robota ovládať i pohybom ruky. Robot má na ramene funkčné vodné delo.


Teddies Robot chodiaci a otáčací s doplnkami 20cm
17,51 €

13,61 €
+ doprava zadarmo

Tohto robota, ktorý chodí a otáča sa sa nemusí nikto báť. Stane sa dobrým kamarátom každého dieťaťa. Robot je na batérie a má svetelné a zvukové efekty.


WowWee Fingerlings -Opička Boris modrá
30,91 €

27,04 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kúpte svojim deťom nového kamaráta – modrú opičku Borisa, s ktorou si užijú veľa zábavy! Interaktívne zvieratko o veľkosti 12 cm vydáva 40 zvukov a má rado pohyb dokolečka, húpanie aj maznanie pred zaspaním.


WowWee Fingerlings -Opička Zoe tyrkysová
30,91 €

27,04 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kúpte svojim deťom nového kamaráta – tyrkysovú opičku Zoe, s ktorou si užijú veľa zábavy! Interaktívne zvieratko o veľkosti 12 cm vydáva 40 zvukov a má rado pohyb dokolečka, húpanie aj maznanie pred zaspaním.


EP LINE Robo alive pavúk
11,72 €

9,90 €
+ doprava zadarmo

Veľmi realistický robotický pavúk, ktorým bez problému dokážeš vystrašiť okolie. Jeho rýchlosť je nepredstaviteľná. Kamaráti si budú myslieť, že je skutočný, akonáhle ho uvidia. Užite si spoločne veľa zábavy.


Spin Master Interaktívne šteniatko Dusk
21,30 €

17,42 €
+ doprava zadarmo

Interaktívne šteniatko Zoomer reaguje na dotyky hlavy alebo nosa. Vydáva veselé šteňacie zvuky a má svietiace oči. Vie aj svoj jedinečný trik. Vytvor si svoju zbierku šteniatok!


TM Toys Build-A-Bot - Včelka
23,32 €

18,26 €
+ doprava zadarmo

Postav si svoje robotické zvieratko včielku. Konštrukcia je veľmi jednoduchá, čo dovoľuje zažiť svet techniky a užiť si nezabudnuteľnú zábavu aj s menším dieťaťom. Maznáčik sa môže aj pohybovať vďaka elektrickému mini motoru.


Spin Master Zoomer Interaktívny jednorožec - Breeze
19,41 €
17,47 €
+ doprava zadarmo

Interaktívny jednorožec Breeze reaguje na vaše dotyky, vydáva veselé zvuky a svietia mu oči a tiež vie svoj jedinečný trik. Naviac má krásnu dlhú hrivu a chvost, ktoré možno česať priloženým hrebeňom.


Teddies Robot tancujúci 23 cm so svetlom a zvukom
11,60 €
+ doprava zadarmo

Kúp si nového robotického kamaráta, s ktorým si užiješ veľa zábavy! Tento robot vie tancovať, ktorý má na konci rúk rotujúce svetelné gule, ktorými pri svojom tanci každého ohromí.


Mac Toys Kobra na ovládanie
23,27 €

17,90 €
+ doprava zadarmo

Hrôzostrašná a pôsobivá kobra na diaľkové ovládanie je skvelá hračka pre deti, ktoré milujú interaktívne, nápadité a kreatívne hračky. Kobra na diaľkové ovládanie poteší ako deti, tak aj ich rodičov.


Lamps Robot batérie Perak Hero
17,27 €

8,81 €
+ doprava zadarmo

Plastový robot na batérie o rozmere cca 29 cm. Robot chodí, hýbe mečom a štítom, svieti a vydáva zvuky. Sen každého chlapca sa teraz stáva skutočnosťou. Robota môžeš mať aj Ty, tak neváhaj a kúp si toho svojho.


Alltoys Robot solárny 6 v 1
13,41 €

8,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Solárna stavebnica pre malých aj veľkých. Úžasná vzdelávacia súprava, veľmi jasne demonštruje princíp solárnej energie. Nepotrebuje žiadne batérie, všetko je napájané len zo solárneho článku. Škola hrou – ideálna hračka, ktorá spája zábavu so vzdelaním.


Alltoys Vytvor si akrobatického robota
9,76 €

6,50 €
+ doprava zadarmo

Stavebnicový set pre malých vedátorov. Jedinečná stavebnica, ktorá ti umožní poskladať si rôzne druhy robotov, ktorí budú schopní vyhnúť sa všetkým pádom. Tento robot je veľmi neúnavný a vďaka trom pohybovým senzorom dokáže akrobacie.


MaDe Robot Ziggy s funkciou rozpoznania hlasu
54,40 €
+ doprava zadarmo

Interaktívny Zigybot je robot s tajnou misiou. Nemusíte sa ale báť. Prichádza v mieri. Zigy dokáže rozpoznať 17 českých príkazov /viet, na ktoré odpovedá rôznymi variantmi odpovedí alebo vykoná požadovanú akciu. Zigy vám tiež zmeria teplotu okolia, zaspieva a zaručene vždy dobre pobaví.


Buddy Toys Robotic Beetle BCR 30
62,93 €

54 €
+ doprava zadarmo

Robotic Beetle Kit je plastová stavebnica, z ktorej si môžete postaviť robota na diaľkové ovládánie. Najskôr musíš postaviť Robota , čo ti zaberie 3 až 4 hodiny, podľa tvojej zručnosti. Pri tejto činnosti zistíš, ako podobné stroje fungujú.


MaDe Robot Viktor na IR diaľkové ovládanie - červený
34,72 €

30,86 €
+ doprava zadarmo

Interaktívny robot Artur na batérie so svetlom a zvukom, ktorého možno ovládať len pohybom ruky. Tento kamarát vie chodiť, tancovať, hovoriť aj prehrávať melódie. Robot Viktor ovláda celkom 21 rôznych funkcií. Hlavnou funkciou je ovládanie robota pohybom ruky! Robot je napájaný cez USB kábel.


Cobi Virtuálna Realita REEL FEEL Motokros
46,63 €
+ doprava zadarmo

Simulátor virtuálnej reality VR Real Feel Motocross vás posadí do sedadla jazdca svojou 3D HD grafikou a silnou odozvou riadidiel. Pocítite každý náraz, skok a pád! Hrajte kdekoľvek! Stiahnite si aplikáciu zadarmo, nasaďte telefón do náhlavnej súpravy, vyberte si motorku a typ trate a vyhrajte závod!


Little Tikes Svietiaca fontánka - fialová
12,99 €
12,50 €
+ doprava zadarmo

Svietiace fontánka vo fialovom prevedení v tvare chobotnice. Hračka vie plávať na hladine, svietiť a striekať okolo seba vodu! Vo vode alebo v bazéne si s ňou deti užijú toľko zábavy!


EP LINE Robo Alive - Korytnačka hnedá
11,54 €

9,90 €
+ doprava zadarmo

Robokorytnačka je naozaj ako živá. Pokiaľ ju vhodíte do vody, začne sama plávať a pri tom vie meniť rýchlosť aj smer. Po troch minútach sa sama zastaví. Stačí však poklepať za akvárko a korytnačka opäť ožije. Naviac sa vie pohybovať aj na suchu.


Little Tikes Svietiaca rybka - fialová
13,90 €
+ doprava zadarmo

Svietiaca rybka fialová je hračka s ktorou sa vo vani nudiť nebudete. Akonáhle rybku dáte do vody, rozsvieti sa a začne plávať ako ozajstná! Vie plávať rôznou rýchlosťou a pri plávaní srandovne hýbe chvostom.


Rappa Dino robot chodiaci so zvukom a svetlom
7,76 €
+ doprava zadarmo

Robotický dinosaurus v bielo-čiernej farebnej kombinácii je ako živý. Chodí a vydáva zvuky a navyše mu svietia oči. Skvelý darček pre všetkých fanúšikov dinosaurov.


Rappa Mačka robot tancujúca so zvukom a svetlom
14,27 €

11,80 €
+ doprava zadarmo

Kúpte svojim deťom nového robotického kamaráta veselú tancujúcu mačičku, ktorá počas tanca hrá hudbu a svieti a blikajú jej oči a nôžky. S týmto miláčikom rozhodne nikdy nuda nebude!


Spin Master Interaktívne šteniatko Sandy
21,30 €

17,42 €
+ doprava zadarmo

Interaktívne šteniatko Zoomer reaguje na dotyky hlavy alebo nosa. Vydáva veselé šteňacie zvuky a má svietiace oči. Vie aj svoj jedinečný trik. Vytvor si svoju zbierku šteniatok!


Zapf Creation Poopsie Surprise Jednorožec - ružový alebo dúhový
62,59 €
57,95 €
+ doprava zadarmo

Jednorožec s kúzelným bruškom. Zakaždým, keď ho nakŕmiš a posadíš ho na trblietavý nočník, vytvorí prekvapenie, jednorožcove hovienko (farebný sliz). V balení ružový alebo dúhový jednorožec. Farba je prekvapenie, nedá sa objednať jedna konkrétna.


Albi Mechanické laboratórium - Stavebné stroje
61,12 €
+ doprava zadarmo

Veľká sada obsahujúca 450 stavebnicových dielikov, z ktorých možno zostaviť 5 mechanických modelov veľkých stavebných strojov stavebných: cestný valec, grader, 2 druhy bagrov a hydraulický nakladač.


HMStudio Pavúk na slanú vodu
11,60 €
+ doprava zadarmo

Nezabudnuteľné zážitky môžu vaši chlapci a dievčatá zažiť s novým pavúkom na slanú vodu. K pohybovaniu pavúka nie sú potrebné žiadne batérie. Jednoducho otvoríš kryt na jeho zadočku a kvapneš vodu so soľou. Pavúk vďaka tejto zlúčenine začne chodiť.


MaDe Policajný robot
50,35 €

45,31 €
+ doprava zadarmo

Strážca poriadku – to je Guliver! Policajný robot na diaľkový ovládač, alebo tiež vďaka vstavaným senzorom možno robota ovládať i pohybom ruky. Robot má na ramene funkčnú zbraň, s ktorou môžete strieľať projektily.


Wiky Desivá Tarantula RC
36,63 €
34,40 €
+ doprava zadarmo

Že sa u vás doma nikto nebojí pavúkov? Tak to ste ešte nevideli tohto. Je veľký ako tanier a vie sa po izbe plaziť ticho ako myška. Útočí, keď to nikto nečaká. Pohyb jeho nôh je tak realistický, že na prvý pohľad vystraší naozaj každého.


Alltoys RC pavúk - 4 kanálový
38,33 €

30,62 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Že sa nebojíte pavúkov? Tak to ste ešte nevideli túto Čiernu vdovu. Chlpatý pavúk dokáže svoje nohy rozpohybovať tak, že pohyb v pred vyzerá naozaj reálne. Vhodné od 6 rokov.


EP LINE Nocto

EP LINE Nocto

Hodnotenie: 5
77,18 €

69,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

S netopierom menom Nocto si užijete veľa rôznorodej zábavy. Disponuje viac ako 50 interaktívnymi funkciami. Chová sa podľa toho, akú zo šiestich nálad práve má. Môžete ho tiež prepnúť do šiestich módov.


Hexbug Bojové pavúky 2.0 - Tower set
82,45 €

70,25 €
+ doprava zadarmo

Dvojica robotických bojových pavúkov a ich futuristický súboj so svetelným lúčom. Za použitia diaľkového ovládača sa pavúky nielen pohybujú všetkými smermi, ale aj strieľajú lúčom na iné bojové pavúky alebo bojové tarantule. Súčasťou balenia sú aj steny pre vytvorenie bojiska vrátane veže pre úkryt.


Hexbug CuddleBots - Záhradný kolotoč, hrací set
35,04 €

31,53 €
+ doprava zadarmo

Prvé stretnutie s robotickým zvieratkom pre deti už od 18 mesiacov. Lienka vďaka vibračnému motorku behá po podlahe a hravo zabaví aktívne deti! Zábava pokračuje s hracím setom – roztoč pre Lienku kolotoč stlačením kvetiny, sleduj aké zvuky vydáva pri posunutí včielka, zatlač jeden hríbik a vyjde ďalší!


Hexbug Nano V2 Nitro 5 pack

Hexbug Nano V2 Nitro 5 pack

Hodnotenie: 4,5
26,21 €

22,30 €
+ doprava zadarmo

Horúca novinka v rodicia HEXBUG. Skvelý nano chrobák pre lezenie v nano V2 sete. Pohybujú sa úplne autonómne a pri prevrátení sa vždy opäť sami postavia na nohy.


Hexbug Pavúk

Hexbug Pavúk

Hodnotenie: 5
37,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Robotický pavúk je najmladším členom v mikrosvete Hexbug. Pavúk je ovládaný infračerveným lúčom. Unikátny mechanizmus verne napodobňuje pohyb pavúka. Otáčanie o 360° a pohyb možno riadiť ovládačom s IR lúčom.


Hexbug VEX Off Road Truck
116,46 €

104,81 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Zaži nekončiace dobrodružstvo s HEXBUG VEX Offroadom, alebo si zostáv alternatívu – Piesočnú Buggy. Ovládaj vozidlo pomocou svojho chytrého telefónu a aplikácie VEX Pilot a rozbehni to v teréne. Zaži presné riadenie, reálne odpruženie a svet stavebných možností. Akonáhle zostrojíš obe alternatívy, otestuj svoje technické zručnosti a zostroj svoje vlastné vozidlo.


Mac Toys Mravec na ovládanie
13,56 €

10,20 €
+ doprava zadarmo

Mravec na diaľkové ovládanie ponúka nikdy nekončiacu zábavu. Vystraší svojich nič netušiacich kamarátov. Daj mravca na tajné miesto a zábava môže začať. Mravcovi svietia oči pri stlačení ovládania.


MaDe Robot interaktívny s príslušenstvom
61,71 €

54,12 €
+ doprava zadarmo

Ktoré dieťa by nechcelo mať vlastného robota? Urobte im radosť Gripom. Grip je schopný a roztomilý robot. Premiestňujte náklad pomocou odnímateľných úchopových ramien, alebo jednoducho vložte materiál do korby.


Spin Master Zoomer Interaktívny jednorožec - Crystal
19,41 €
17,47 €
+ doprava zadarmo

Interaktívny jednorožec Crystal reaguje na vaše dotyky, vydáva veselé zvuky a svietia mu oči a tiež vie svoj jedinečný trik. Naviac má krásnu dlhú hrivu a chvost, ktoré možno česať priloženým hrebeňom.


Spin Master Zoomer Interaktívny jednorožec - Dream
19,41 €
17,47 €
+ doprava zadarmo

Interaktívny jednorožec Dream reaguje na vaše dotyky, vydáva veselé zvuky a svietia mu oči a tiež vie svoj jedinečný trik. Naviac má krásnu dlhú hrivu a chvost, ktoré možno česať priloženým hrebeňom.


Spin Master Zoomer Interaktivny jednorožec - Stardust
19,41 €
17,47 €
+ doprava zadarmo

Interaktívny jednorožec Stardust reaguje na vaše dotyky, vydáva veselé zvuky a svietia mu oči a tiež vie svoj jedinečný trik. Naviac má krásnu dlhú hrivu a chvost, ktoré možno česať priloženým hrebeňom.


TM Toys Build-A-Bot - Lienka
23,32 €

18,26 €
+ doprava zadarmo

Postav si svoje robotické zvieratko lienku. Konštrukcia je veľmi jednoduchá, čo dovoľuje zažiť svet techniky a užiť si nezabudnuteľnú zábavu aj s menším dieťaťom. Maznáčik sa môže aj pohybovať vďaka elektrickému mini motoru.


Chicco Roboauto na diaľkové ovládanie
54,90 €
50,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

RoboChiccodve hračky v jednom – skvelý transformer na diaľkové ovládanie. V jednom momente je RoboChicco robot a o chvíľku neskôr zase úžasné športové auto.


HASBRO RC Transformer Sqwees
53,59 €

38,52 €
+ doprava zadarmo

Robot na dálkové ovládání inspirovaný filmem Transformers: Poslední rytíř. Autobot Squeeks je vybaven pohybovými, světelnými a zvukovými efekty. Dálkové ovládání pracuje na infračervených frekvencích. Robot je vysoký zhruba 22 cm.


Hexbug Bojové pavúky 2.0 Dual pack
67,45 €

57,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dvojica robotických bojových pavúkov a ich futuristický súboj so svetelným lúčom. Za použitia diaľkového ovládača sa pavúky nielen pohybujú všetkými smermi, ale aj strieľajú lúčom na iné bojové pavúky alebo bojové tarantule.


Hexbug CuddleBot Bumble Bee
11,21 €

9,90 €
+ doprava zadarmo

Uvoľnite cestu pre mäkké, hebké a vtipné robotické zvieratko. HEXBUG vstupuje do ríše batoliat s inovatívnou hračkou HEXBUG® Cuddlebot. Títo robokamarádi sú úplne bezpeční pre deti už od 18 mesiacov.


Hexbug CuddleBot Fire Fly
11,21 €

9,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Uvoľnite cestu pre mäkké, hebké a vtipné robotické zvieratko. HEXBUG vstupuje do ríše batoliat s inovatívnou hračkou HEXBUG® Cuddlebot. Títo robokamarádi sú úplne bezpeční pre deti už od 18 mesiacov.