Buddy Toys Robotic Beetle BCR 30
62,93 €

54 €
+ doprava zadarmo

Robotic Beetle Kit je plastová stavebnica, z ktorej si môžete postaviť robota na diaľkové ovládánie. Najskôr musíš postaviť Robota , čo ti zaberie 3 až 4 hodiny, podľa tvojej zručnosti. Pri tejto činnosti zistíš, ako podobné stroje fungujú.


MaDe Robot Viktor na IR diaľkové ovládanie - Modrý
34,72 €

30,86 €

Interaktívny robot Artur na batérie so svetlom a zvukom, ktorého možno ovládať len pohybom ruky. Tento kamarát vie chodiť, tancovať, hovoriť aj prehrávať melódie. Robot Viktor ovláda celkom 21 rôznych funkcií. Hlavnou funkciou je ovládanie robota pohybom ruky! Robot je napájaný cez USB kábel.


MaDe Robot Viktor na IR diaľkové ovládanie - červený
34,72 €

30,86 €

Interaktívny robot Artur na batérie so svetlom a zvukom, ktorého možno ovládať len pohybom ruky. Tento kamarát vie chodiť, tancovať, hovoriť aj prehrávať melódie. Robot Viktor ovláda celkom 21 rôznych funkcií. Hlavnou funkciou je ovládanie robota pohybom ruky! Robot je napájaný cez USB kábel.


MECCANO Mecca pavúk
99,99 €
97,14 €
+ doprava zadarmo

Exkluzívne

Mecca Pavúk je neuveriteľný. Zostav si ho zo stavebnice Meccano. Pavúk potom ožije a pohybuje sa, vydáva zvuky, vníma veci a pohyb okolo seba infra lúčom a dokonca strieka aj vodu. Dá sa ľahko naprogramovať, alebo ovládať cez aplikáciu.


Albi Botley robot

Albi Botley robot

Hodnotenie: 4,5
89,24 €

81,48 €
+ doprava zadarmo

Botley je programovatelný robot, který se dokáže pohybovat podle toho, jak ho naprogramujete, dokáže vydávat zvuky, detekovat překážky a vyhýbat se jim, přesouvat předměty a s Vaší pomocí hravě zvládne i průjezd překážkovou dráhou.


Albi Mechanické laboratórium - Stavebné stroje
61,12 €
+ doprava zadarmo

Veľká sada obsahujúca 450 stavebnicových dielikov, z ktorých možno zostaviť 5 mechanických modelov veľkých stavebných strojov stavebných: cestný valec, grader, 2 druhy bagrov a hydraulický nakladač.


Alltoys Obojživelník - solárny set 14v1
23,42 €

15,90 €

Solárny set pre malých vedátorov. Jedinečná stavebnica, ktorá ti umožní poskladať si až 14 rôznych druhov solárnych modelov, od psíka s vrtiacim chvostíkom, cez lezúceho chrobáka, parádne autíčko až po loď.


Alltoys RC pavúk - 4 kanálový
38,33 €

30,62 €

Novinka

Že sa nebojíte pavúkov? Tak to ste ešte nevideli túto Čiernu vdovu. Chlpatý pavúk dokáže svoje nohy rozpohybovať tak, že pohyb v pred vyzerá naozaj reálne. Vhodné od 6 rokov.


EP LINE Robot ROB-B2 R/C
78,11 €

71,04 €
+ doprava zadarmo

Predstavujeme inovatívneho super robota na „vodný pohon“. Robotov krásavec je veľmi šikovný. Spríjemní Vám čas, ktorý s ním budete tráviť. Hovorí, tancuje, spieva, máva, chodí, reaguje na hlas, ale hlavne funguje na vodu, nepotrebujete batérie!


Alltoys Robot solárny 6 v 1
13,41 €

8,90 €

Novinka

Solárna stavebnica pre malých aj veľkých. Úžasná vzdelávacia súprava, veľmi jasne demonštruje princíp solárnej energie. Nepotrebuje žiadne batérie, všetko je napájané len zo solárneho článku. Škola hrou – ideálna hračka, ktorá spája zábavu so vzdelaním.


Alltoys Solárny set 6 v 1
13,41 €

8,90 €

Novinka

Solárny set pre malých vedátorov. Z tejto stavebnice poskladáš 6 rôznych modelov, ktoré sa rozpohybujú iba na solárny pohon bez použitia batérií. Solárna vzducholoď, lietadlo, vrtuľník, veterný mlyn, vozítko alebo robot. Je to len na tebe čo postavíš, tak neváhaj a daj sa do stavania !.


Alltoys Vytvor si akrobatického robota
9,76 €

6,50 €

Stavebnicový set pre malých vedátorov. Jedinečná stavebnica, ktorá ti umožní poskladať si rôzne druhy robotov, ktorí budú schopní vyhnúť sa všetkým pádom. Tento robot je veľmi neúnavný a vďaka trom pohybovým senzorom dokáže akrobacie.


Chicco Roboauto na diaľkové ovládanie
54,90 €
50,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

RoboChiccodve hračky v jednom – skvelý transformer na diaľkové ovládanie. V jednom momente je RoboChicco robot a o chvíľku neskôr zase úžasné športové auto.


Cobi Virtuálna Realita REEL FEEL Motokros
54,40 €

46,63 €
+ doprava zadarmo

Simulátor virtuálnej reality VR Real Feel Motocross vás posadí do sedadla jazdca svojou 3D HD grafikou a silnou odozvou riadidiel. Pocítite každý náraz, skok a pád! Hrajte kdekoľvek! Stiahnite si aplikáciu zadarmo, nasaďte telefón do náhlavnej súpravy, vyberte si motorku a typ trate a vyhrajte závod!


EP LINE Nocto

EP LINE Nocto

Hodnotenie: 5
77,18 €

69,50 €
+ doprava zadarmo

S netopierom menom Nocto si užijete veľa rôznorodej zábavy. Disponuje viac ako 50 interaktívnymi funkciami. Chová sa podľa toho, akú zo šiestich nálad práve má. Môžete ho tiež prepnúť do šiestich módov.


EP LINE Robo alive pavúk
11,72 €

9,90 €

Veľmi realistický robotický pavúk, ktorým bez problému dokážeš vystrašiť okolie. Jeho rýchlosť je nepredstaviteľná. Kamaráti si budú myslieť, že je skutočný, akonáhle ho uvidia. Užite si spoločne veľa zábavy.


EP LINE Robo Alive - Korytnačka
11,54 €

9,90 €

Robokorytnačka je naozaj ako živá. Pokiaľ ju vhodíte do vody, začne sama plávať a pri tom vie meniť rýchlosť aj smer. Po troch minútach sa sama zastaví. Stačí však poklepať na akvárko a korytnačka opäť ožije. Naviac sa vie pohybovať aj na suchu.


EP LINE Robo Alive - Korytnačka hnedá
11,54 €

9,90 €

Robokorytnačka je naozaj ako živá. Pokiaľ ju vhodíte do vody, začne sama plávať a pri tom vie meniť rýchlosť aj smer. Po troch minútach sa sama zastaví. Stačí však poklepať za akvárko a korytnačka opäť ožije. Naviac sa vie pohybovať aj na suchu.


HASBRO RC Transformer Sqwees
53,59 €

38,52 €

Robot na dálkové ovládání inspirovaný filmem Transformers: Poslední rytíř. Autobot Squeeks je vybaven pohybovými, světelnými a zvukovými efekty. Dálkové ovládání pracuje na infračervených frekvencích. Robot je vysoký zhruba 22 cm.


Hexbug Bojové tarantule Dual pack
73 €

65,57 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dvojica robotických bojových tarantúl a ich futuristický súboj so svetelným lúčom. Za použitia diaľkového ovládača sa tarantule nielen pohybujú všetkými smermi, ale aj strieľajú lúčom na iné bojové tarantule alebo bojové pavúky.


Hexbug Bojové pavúky 2.0 Dual pack
67,45 €

57,40 €
+ doprava zadarmo

Dvojica robotických bojových pavúkov a ich futuristický súboj so svetelným lúčom. Za použitia diaľkového ovládača sa pavúky nielen pohybujú všetkými smermi, ale aj strieľajú lúčom na iné bojové pavúky alebo bojové tarantule.


Hexbug Bojové pavúky 2.0 - Tower set
82,45 €

70,25 €
+ doprava zadarmo

Dvojica robotických bojových pavúkov a ich futuristický súboj so svetelným lúčom. Za použitia diaľkového ovládača sa pavúky nielen pohybujú všetkými smermi, ale aj strieľajú lúčom na iné bojové pavúky alebo bojové tarantule. Súčasťou balenia sú aj steny pre vytvorenie bojiska vrátane veže pre úkryt.


Hexbug CuddleBot Bumble Bee
11,21 €

9,90 €

Uvoľnite cestu pre mäkké, hebké a vtipné robotické zvieratko. HEXBUG vstupuje do ríše batoliat s inovatívnou hračkou HEXBUG® Cuddlebot. Títo robokamarádi sú úplne bezpeční pre deti už od 18 mesiacov.


Hexbug CuddleBot Fire Fly
11,21 €

9,90 €

Uvoľnite cestu pre mäkké, hebké a vtipné robotické zvieratko. HEXBUG vstupuje do ríše batoliat s inovatívnou hračkou HEXBUG® Cuddlebot. Títo robokamarádi sú úplne bezpeční pre deti už od 18 mesiacov.


Hexbug CuddleBots - Houpačka, hrací set
29,19 €
26,46 €

Novinka

První setkání s robotickým zvířátkem pro děti již od 18 měsíců. Šnek díky vibračnímu motorku běhá po podlaze a zabaví každé dítko! Zmáčknutím koruny stromu dítě rozhoupe šneka na houpačce. Může také pomáhat malé berušce lézt po stromě.


Hexbug CuddleBots - Skluzavka, hrací set
46,73 €

42,05 €
+ doprava zadarmo

Novinka

První setkání s robotickým zvířátkem pro děti již od 18 měsíců. Cvrček díky vibračnímu motorku běhá po podlaze a hravě zabaví nejedno aktivní dítko! Polož cvrčka na skluzku a fííí, cvrček jí hravě projede! Pomoz včelce doletět až ke květině, najdi pohyblivou houbu, posunuj šneka a radostí bude cvakat.


Hexbug CuddleBots - Zahradní kolotoč, hrací set
35,04 €

31,53 €

Novinka

První setkání s robotickým zvířátkem pro děti již od 18 měsíců. Beruška díky vibračnímu motorku běhá po podlaze a hravě zabaví nejedno aktivní dítko! Zábava pokračuje v hracím setu – roztoč pro Berušku kolotoč stisknutím květiny, sleduj jaké zvuky vydává při posunutí včelka, zamáčkni jeden hříbek a vyjede další!


Hexbug Lil Nature Babies - Levhart Sami
15,55 €

13,99 €

Novinka

Tohle je Sami – už jste viděli roztomilejšího levharta? Interaktivní zvířátko vydává mnoho různých zvuků při pohlazení po hlavě či bříšku. Zvířátko reaguje i na pohyb – polož je na záda a začne chrupkat! Zvířátko můžeš nosit jako přívěšek všude s sebou.


Hexbug Lil Nature Babies - Medvědice Sura
15,55 €

13,99 €

Novinka

Polární medvědice Sura – vypadá jako skutečná a vydává mnoho různých zvuků při pohlazení po hlavě či bříšku. Když ji položíš na záda, začne chrupkat! Zvířátko můžeš nosit jako přívěšek všude s sebou.


Hexbug Lil Nature Babies - Medvědice Sura a ledová jeskyně, velký set
35,04 €

31,53 €

Novinka

Slyšel jsi o Arktidě? Až v oblasti severního polárního kruhu žije v Ledové jeskyni medvědice Sura. Najdi tajné dveře v jeskyni a odhal zábavnou skluzavku pro Suru či jejího kamaráda tuleně. Podaří se Ti Suru postavit na ledovou kru, aby udržela rovnováhu?


Hexbug Lil Nature Babies - Nosorožec Zane
15,55 €

13,99 €

Novinka

Seznam se s nosorožcem Zanem! Interaktivní zvířátko vydává mnoho různých zvuků při pohlazení po hlavě či bříšku. Zvířátko reaguje i na pohyb – polož je na záda a začne chrupkat! Zvířátko můžeš nosit jako přívěšek všude s sebou.


Hexbug Lil Nature Babies - Nosorožec Zane a ukrytý poklad, malý set
23,34 €
21,01 €

Novinka

Vítej v malém hracím setu nosorožce Zanea! Ocitni se v africké savaně, kde se ve skále skrývá poklad! Díky tomuto hracímu interaktivnímu setu se dozvíš více o životě tvého oblíbeného ohroženého druhu zvířátka. Okraje hracích setů na sebe navazují a lze si tak vytvořit jeden velký hrací světadíl.


Hexbug Lil Nature Babies - Panda Lin
15,55 €

13,99 €

Novinka

Máš rád pandy? Pak je Lin ta pravá volba! Interaktivní zvířátko vydává mnoho různých zvuků při pohlazení po hlavě či bříšku. Zvířátko reaguje i na pohyb – polož je na záda a začne chrupkat! Zvířátko můžeš nosit jako přívěšek všude s sebou.


Hexbug Lil Nature Babies - Panda Lin a houpačka, malý set
23,34 €
21,01 €

Novinka

Poznej svět pandy Lin! Ocitni se ve střední Číně, kde panda Lin žije, nakrm ji bambusovými lístky a pohoupej ji v houpací síti. Díky navazujícím okrajům hracích setů si můžeš vytvořit jeden velký hrací světadíl!


Hexbug Lil Nature Babies - Vlk Waya
15,55 €

13,99 €

Novinka

Seznam se s vlkem Wayou! Interaktivní zvířátko vydává mnoho různých zvuků při pohlazení po hlavě či bříšku. Zvířátko reaguje i na pohyb – polož je na záda a začne chrupkat! Zvířátko můžeš nosit jako přívěšek všude s sebou.


Hexbug Nano Junior - Fun House, hrací set
35,04 €

31,53 €

Novinka

Vyšli svého robotického kamaráda na barevnou dráhu! Dráha obsahuje několik jednoduchých interaktivních prvků – otočný barel, pohyblivou podlahu, výhybku a přídavné rampy. Součástí setu je brouk Nano Junior.


Hexbug Nano Junior - Zipline, hrací set
29,19 €

25,29 €

Novinka

HEXBUG Nano Junior, oblíbený robotický brouk vhodný pro děti již od 18 měsíců, je teď nově součástí setu s lanovou dráhou! Posaď svého robotického kamaráda do lanovky a sleduj jak hravě sjede. Nano Junior díky vibračnímu motorku sám běhá i po podlaze, díky čemuž hravě zabaví každé dítě.


Hexbug Nano Space - Cosmic Command
58,24 €
54,36 €
+ doprava zadarmo

Nastúpte na palubu HEXBUG Nano Space Cosmic Command a zažite zábavu. Nechajte sa uniesť vlastnou predstavivosťou, sledujte ako Nano objavuje interaktívne prvky ako je gravitačný simulátor alebo vesmírna raketa !.


Hexbug Ohnivý mravec
22,19 €

HEXBUG Ohnivý mravec je superrýchly robot s cool ohnivými svetelnými efektmi. Deti si zamilujú hlavne ovládanie cez IR diaľkový ovládač. Jednoduché ovládanie jeho pohybu vám prinesie veľa zábavy.


Hexbug Pavúk

Hexbug Pavúk

Hodnotenie: 5
37,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Robotický pavúk je najmladším členom v mikrosvete Hexbug. Pavúk je ovládaný infračerveným lúčom. Unikátny mechanizmus verne napodobňuje pohyb pavúka. Otáčanie o 360° a pohyb možno riadiť ovládačom s IR lúčom.


HMStudio Pavúk na slanú vodu
11,60 €

Nezabudnuteľné zážitky môžu vaši chlapci a dievčatá zažiť s novým pavúkom na slanú vodu. K pohybovaniu pavúka nie sú potrebné žiadne batérie. Jednoducho otvoríš kryt na jeho zadočku a kvapneš vodu so soľou. Pavúk vďaka tejto zlúčenine začne chodiť.


Lamps Robot batérie Perak Hero
17,27 €

8,81 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový robot na batérie o rozmere cca 29 cm. Robot chodí, hýbe mečom a štítom, svieti a vydáva zvuky. Sen každého chlapca sa teraz stáva skutočnosťou. Robota môžeš mať aj Ty, tak neváhaj a kúp si toho svojho.


MaDe Robot Ziggy s funkciou rozpoznania hlasu
54,40 €
+ doprava zadarmo

Interaktívny Zigybot je robot s tajnou misiou. Nemusíte sa ale báť. Prichádza v mieri. Zigy dokáže rozpoznať 17 českých príkazov /viet, na ktoré odpovedá rôznymi variantmi odpovedí alebo vykoná požadovanú akciu. Zigy vám tiež zmeria teplotu okolia, zaspieva a zaručene vždy dobre pobaví.


Little Tikes Svietiaca fontánka - červená
13,90 €

Svietiace fontánka v červenom prevedení v tvare kraba. Hračka vie plávať na hladine, svietiť a striekať okolo seba vodu! Vo vode alebo v bazéne si s ňou deti užijú toľko zábavy!


Little Tikes Svietiaca fontánka - fialová
12,99 €
12,50 €

Svietiace fontánka vo fialovom prevedení v tvare chobotnice. Hračka vie plávať na hladine, svietiť a striekať okolo seba vodu! Vo vode alebo v bazéne si s ňou deti užijú toľko zábavy!