rúška Folunsi 3 PLY, 20 ks-38%
18,70 € 11,50 € 0,58 €/ks

Akcia

Ústne rúško s trojvrstvovou konštrukciou môže zabrániť vdychovaniu peľu, prachu, vírusov a baktérií do 0,5 mikrónov. Vnútorná vrstva je hypoalergénna, šetrná k pokožke. Pohodlne sa nosia.

rúška Folunsi 3 PLY, 50 ks-39%
47,40 € 28,90 € 0,58 €/ks

Akcia

Ústne rúško s trojvrstvovou konštrukciou môže zabrániť vdychovaniu peľu, prachu, vírusov a baktérií do 0,5 mikrónov. Vnútorná vrstva je hypoalergénna, šetrná k pokožke. Pohodlne sa nosia.

Ochranná rúška na ústa 5 ks
2,90 € 0,58 €/ks

Akcia

Jednorazové rúška na tvár. Chirurgická rúška pre zakrytie úst a nosa.

Pharma Activ Rúško textilné, 3vrstvové, nano membrána, antibakteriálne veľ. M
7,80 € 5,90 €

Rúška textilná, 3 vrstvová s nano membránou, antibakteriání, ISO 13485: 2016, krajina pôvodu Vietnam. Veľkosť: M (obvod hlavy 45–55cm) Výrobca: TNG Investment and Trading Joint Stock Company No. 434/1, Floor 6, Bac Kan Street, Hoang Van Thu Ward, Thai Nguyen City, Thai Nguyen Province, Vietnam.

reSpirit Rúško s dezinfekčným striebrom na dlhodobé používanie 10ks
59,90 €
+ doprava zadarmo

Rúško Respirit s dezinfekčnou vrstvou aktívneho striebra je svojou účinnosťou porovnateľné s respirátorom (min FFP2). Naviac vďaka vrstve aktívneho striebra pôsobí antibakteriálne a dezinfekčne. Je prateľné a určené na opakované nosenie.

Rúška (15ks) + Dezinfekčný Gél
13,80 € 12,50 €

Slnečné letné dni sa blížia a my Vám chceme poskytnúť pohodlie a účinnú ochranu pred možnou infekciou. Preto sme pre Vás pripravili balíček za zvýhodnenú cenu, ktorý obsahuje 15 ks jemných a priedušných rúšok a vysoko účinný gél na dezinfekciu rúk.

Petit Lulu Komfortné rúško s drôtikom 5 ks M
18,80 € 3,76 €/ks

Súprava 5 ks rúšok od značky Petit Lulu. Rúško veľkosti S je vhodné pre ženy a mužov s menšou hlavou. Použitý materiál je zmes bavlny a elastanu, takže je dostatočne pružný. Nemožno zaručiť, že súprava bude obsahovať konkrétne vzory.
 • #SMEVTOMSPOLU
 • **PODPORUJEME ČESKÝCH VÝROBCOV **
Petit Lulu Komfortné rúško s drôtikom 5 ks S
18,80 € 3,76 €/ks

Súprava 5 ks rúšok od značky Petit Lulu. Rúško veľkosti S je vhodné pre násťročných a ženy. Použitý materiál je zmes bavlny a elastanu, takže je dostatočne pružný. Nemožno zaručiť, že súprava bude obsahovať konkrétne vzory.
 • #SMEVTOMSPOLU
 • **PODPORUJEME ČESKÝCH VÝROBCOV **
Bavlnené rúška 2 vrstvové - 10 ks
38,90 € 35 € 3,50 €/ks

Ručne šité bavlnené rúško s možnosťou vloženia ďalšej filtračnej vrstvy, napríklad z nano textílie, či papierovej vreckovky, ktorú možno často meniť. Perte na 70 °C, potom je možné ho opakovane použiť. Rúško dobre drží na tvári a nepadá.

Petit Lulu Set na výrobu rúška s drôtikom 10 ks M
9,39 € 0,94 €/ks

Set pre ušitie jednovrstvového aj dvojvrstvového rúška. Ušite si ochranu nosa a úst podľa strihu značky Petit Lulu. Rúško veľkosti M je vhodné pre ženy a mužov s malou tvárou. Ušitie rúška je jednoduché a rýchle. Použitý materiál je zmes bavlny a elastanu, takže je dostatočne pružný.

Petit Lulu Komfortné rúško s drôtikom 5 ks L
18,80 € 3,76 €/ks

Súprava 5 ks rúšok od značky Petit Lulu. Rúško veľkosti S je vhodná pre mužov. Použitý materiál je zmes bavlny a elastanu, takže je dostatočne pružný. Nemožno zaručiť, že súprava bude obsahovať konkrétne vzory.
 • #SMEVTOMSPOLU
 • **PODPORUJEME ČESKÝCH VÝROBCOV **
Petit Lulu Set na výrobu rúška s drôtikom 10 ks L
9,39 € 0,94 €/ks

Set pre ušitie jednovrstvového aj dvojvrstvového rúška. Ušite si ochranu nosa a úst podľa strihu značky Petit Lulu. Rúško veľkosti L je vhodné pre mužov. Ušitie rúška je jednoduché a rýchle. Použitý materiál je zmes bavlny a elastanu, takže je dostatočne pružný.

Petit Lulu Súprava na výrobu rúška s drôtikom 10 XXS
7,50 € 0,75 €/ks

Súprava pre ušitie jednovrstvového aj dvojvrstvového rúška pre deti. Ušite ochranu nosa a úst pre svoje deti podľa strihu značky Petit Lulu. Rúško veľkosti XXS je vhodné pre deti od 3 do 7 rokov. Ušitie rúška je jednoduché a rýchle. Použitý materiál je zmes bavlny a elastanu, takže je dostatočne pružný. Nemožno zaručiť, že súprava bude obsahovať konkrétne vzory.
 • #SMEVTOMSPOLU
 • PODPORUJEME ČESKÝCH VÝROBCOV
Bavlnené rúška 2 vrstvové - 10 ks (5 čiernych a 5 bielych)
38,90 € 3,89 €/ks

Ručne šité bavlnené rúška s možnosťou vloženia ďalšej filtračnej vrstvy, napríklad z nano textílie či papierovej vreckovky, ktorú možno často meniť. Perte na 70°C, potom možné opakovane použiť. Rúško dobre drží na tvári a nepadá.

 • #SMEVTOMSPOLU
 • PODPORUJEME ČESKÝCH VÝROBCOV
Petit Lulu Set na výrobu rúška s drôtikom 10 ks S
9,39 € 0,94 €/ks

Set pre ušitie jednovrstvového aj dvojvrstvového rúška. Ušite si ochranu nosa a úst podľa strihu značky Petit Lulu. Rúško veľkosti S je vhodné pre násťročných a ženy. Ušitie rúška je jednoduché a rýchle. Použitý materiál je zmes bavlny a elastanu, takže je dostatočne pružný.

Petit Lulu Súprava na výrobu rúška s drôtikom 10 XS
7,50 € 0,75 €/ks

Súprava pre ušitie jednovrstvového aj dvojvrstvového rúška pre deti. Ušite ochranu nosa a úst pre svoje deti podľa strihu značky Petit Lulu. Rúško veľkosti XS je vhodné pre deti od 8 do 12 rokov. Ušitie rúška je jednoduché a rýchle. Použitý materiál je zmes bavlny a elastanu, takže je dostatočne pružný. Nemožno zaručiť, že súprava bude obsahovať konkrétne vzory.
 • #SMEVTOMSPOLU
 • PODPORUJEME ČESKÝCH VÝROBCOV
Ochranné rúška - 10 ks + 5 ks zdarma
9,90 € 9,50 € 0,63 €/ks

Jednorázové ochranné rúško trojvrstvové. Komfortné používanie.počas nadchádzajúcich teplých dní a nocí.

Tento produkt je predávaný v baleniach po 10 ks (+5 ks zdarma)!

Ochranný štít CVD2 (1ks konštrukcia+ 2ks predný štít)
14,90 € 11,99 €

Ochranný štít chrániaci celú tvár s presahom nad čelo, pohodlný na dlhodobé používanie, vyrobený pomocou technológie 3D tlače na Slovensku. Ochranný štít je vymeniteľný a dezinfikovateľný, konštrukcia je vyrobená z odolného PET-G materiálu.

Ugly Duck Ochranné trojvrstvové rúška 50ks
69,90 € 44,90 €
+ doprava zadarmo

Skladom. Expedujeme do 24 hodín od vytvorenia objednávky (pracovné dni). Tovar je dodávaný len do SR ! Uvedené predajné ceny reflektujú nedostatok certifikovaných výrobných kapacít, vysoké dopravné náklady, uvalenie dovozného cla a DPH.

Bamboo Rúška 50 ks
30 € 17,90 €

Novinka

3-vrstvové chirurgické rúško z netkanej látky s nastaviteľnou nosovou špičkou (hliníkový drátik) na prispôsobenie tvaru. Rúška splňujú najprísnejšie kvalitatívne normy. Vyrobené v ČR.