UVtech Chytrý respirátor s výmenným HEPA filtrom Koronator I

UVtech Chytrý respirátor s výmenným HEPA filtrom Koronator I

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Elektrický respirátor s vymeniteľným HEPA filtrom zaisťuje vyššiu ochranu ako FFP2. Zabudovaný akumulátor poháňa ventilátor, ktorý tlačí vzduch obsahujúci škodlivé látky cez HEPA filter, cez ktorý prejde čistý vzduch. Vďaka neustálemu prísunu čerstvého vzduchu je dýchanie bez námahy. Celý popis
75,60 €
Vrátane RP a DPH
Partner: UVtech SK

Skladom u partnera 5 kusov

21.10.2021 - 22.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059123415

Popis

Elektrický respirátor s vymeniteľným HEPA filtrom zaisťuje vyššiu ochranu ako FFP2. Zabudovaný akumulátor poháňa ventilátor, ktorý tlačí vzduch obsahujúci škodlivé látky cez HEPA filter, cez ktorý prejde čistý vzduch. Vďaka neustálemu prísunu čerstvého vzduchu je dýchanie bez námahy. Výdychový ventil umožňuje nielen ľahko vydychovať, ale tiež zabraňuje tvoreniu vlhkosti na vnútornej strane respirátora, tak ako je to pri konvenčných FFP2 respirátorov. Tesnosť respirátora možno ľubovoľne nastaviť vďaka úchytu za hlavu, ktorý možno suchým zipsom predĺžiť či skrátiť. Hodí sa teda tak na väčšie, tak aj menšie dospelý tvár.

Je ideálnym pomocníkom predovšetkým do prašného pracovného prostredia, kde je povinné (a vhodné) nosiť celú smenu na tvári respirátor. Výborný estetický efekt podtrhuje zabudovaná modrá LED dióda, ktorú je možné zapnúť.

 

 

koronator ventilator

koronator vrstvy