Respilon Samosterilizačný Nano FFP2 respirátor VK RespiPro 2.0 - 10ks, veľkosť L

Respilon Samosterilizačný Nano FFP2 respirátor VK RespiPro 2.0 - 10ks, veľkosť L

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Druhá generácia nano respirátora VK RespiPro je certifikovaným respirátorom triedy FFP2. Využíva nový typ záušných gumičiek, ktoré sú pružnejšie, nerežú, netlačia za ušami, a zaisťujú tak maximálny komfort pri jeho nosení. Celý popis
89,95 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

23.9.2021 - 24.9.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100058820606

Popis

Respirátor Respilon RespiPro VK je samosterilizujúci a zabraňuje tak krížovej kontaminácii. Funguje na báze dvojitej bariéry – nanovlákenná membrána okamžite zachytí baktérie, pevné častice a aerosóly (smog, peľ, alergény). Akcelerovaná meď CAS 7440–50–8 následne zaisťuje deaktiváciu zachytených vírusov a baktérií. 100 g výrobku obsahuje 0,6 g medi.

CERTIFIKÁCIA

RespiPro® VK je respirátor triedy FFP2 NR chrániaci používateľa pred vplyvom okolitého prostredia. Je plne certifikovaný podľa noriem EN 149:2001+A1:2009 a jeho filtračná účinnosť spĺňa aj požiadavky kladené na respirátory certifikované ako N95, KN95 a GB2626–2006.

DOBA POUŽÍVANIA

Z pohľadu certifikácie FFP2 je respirátor certifikovaný ako NR – len na jedno použitie v rámci jednej pracovnej zmeny. V prípade ochrany pred vírusmi a baktériami môžete používať až po dobu 7 dní, pretože akcelerovaná meď v ňom obsiahnutá neustále a opakovane deaktivuje vírusy a baktérie.

  • Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam nevyžaduje žiadnu údržbu.
  • Eliminuje rizika kroskontaminácie (zanesenia vírusov vlastným dotykom na respirátor či infikovania sa počas jeho manipulácie s ním).
  • VK RespiPro 2.0 je ekologické a ekonomické riešenie.
  • Anatomický tvar a nosný klip zaisťujú perfektnú priľnavosť k tvári, takže nedochádza k nežiadúcemu podsávaniu vzduchu.
  • Nanovláknový respirátor je ľahký a priedušný, preto sa cez neho dobre dýcha i rozpráva.

Na čo sa v novej generácii VK RespiPro 2.0 môžete tešiť?

Číslo 2.0 znamená, že sa jedná o ďalšiu generáciu VK RespiPro. Všetky naše produkty v čase technologicky posúvame a implementujeme do nich zmeny, ktoré vychádzajú z potrieb našich zákazníkov. VK RespiPro generácie 2.0 má plnú certifikáciu FFP2.

Využíva nový typ záušnych gumičiek, ktoré zaisťujú maximálny komfort pri nosení. Nová generácia záušnych gumičiek má guľatý tvar a vyznačuje sa veľmi dobrou elasticitou. Vďaka tomu netlačí ani nereže za ušami, a zaisťuje vám tak vyšší komfort pri nosení respirátora.

Balenie 10ks nano respirátorov VK RespiPro 2.0 pre vás po novom balíme do sáčkov, čím dochádza k menšej spotrebe obalového materiálu, čo znamená menej odpadového materiálu.

Materiál:
Materiál: nanovlákno, akcelerovaná meď

Veľkostná tabuľka