Respilon R-Shield nákrčník s protivírusovou membránou

Respilon R-Shield nákrčník s protivírusovou membránou

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Nákrčník s protivírusovou membránou zo špeciálneho nanovlákna zachytí až 99,9% vírusov, baktérií, ale aj prachu, smogu, popola, roztočov a alergénov. Ochrana funguje oboma smermi, preto chráni tak samotného nositeľa, ako aj jeho okolie. Celý popis
35 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

14.12.2021 - 15.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu oblečsadoroboty

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100020889839

Popis

Unikátna technológia 3. tisícročia, ktorá prevracia štandardy ochrany ľudského zdravia. Nanovlákenná membrána RESPILON® vytvára mechanickú bariéru s výnimočnými filtračnými schopnosťami, ktorá zabraňuje prenikaniu škodlivých častíc.

Ako membrána RESPILON® funguje? RESPILON® je extrémne hustá sieť z nanovlákien 1000 × tenších ako ľudský vlas. Štruktúra membrány je tak hustá a odolná, že zachytí aj najmenšie pevné a kvapalné častice. To všetko pri dokonalej priedušnosti vzduchu. Čo to znamená v praxi? Póry v membráne neprenikne prach, smog, peľ, plesne ani roztoče. RESPILON® vás spoľahlivo ochráni pred chorobami, alergiami aj znečistením. R-shield prináša vynikajúci kompromis medzi ochranou a športovým či módnym doplnkom. Tento produkt funguje ako multifunkčná respiračná ochrana pre bežcov, chodcov, cyklistov, motocyklistov, lovcov a rodiny s deťmi. R-shield je zhotovený z materiálu, ktorý prináša vynikajúcu flexibilitu a elasticitu s nekonečným množstvom využitia pre jogu, beh, turistiku, lyžovanie, riadenie, rybárčenie, lov, atď. Nastaviteľný a odolný nosný klip zaisťuje, že inhalovaný vzduch prúdi iba cez nanovlákennú membránu. Špeciálne vytvorený valcovitý strih zaisťuje pohodlné nosenie a zabraňuje vzniku otlakov či bolestiam hlavy.

Samotný nákrčník je vyrobený z pohodlného Spandexu, ktorý je elastický a dobre odvádza vlhkosť. Obvod nákrčníka je nastaviteľný pre maximálne pohodlie pri nosení. Na nose je umiestnená tvarovateľná spona, ktorá sa dokonale prispôsobí tvári a obmedzí únik vzduchu. Respilon® R-Shield si svoje vlastnosti zachováva aj po 50 praniach. V prípade ochrany proti prachu, smogu či alergénom: postačí výrobok vyprať až po niekoľkých dňoch intenzívnejšieho nosenia (30°C program: ručné pranie). V prípade ochrany pred vírusmi, baktériami alebo roztočmi: odporúča sa prať ho po každom použití.

Veľkostná tabuľka