Schupp PINOFIT® SPORT, masážny magnéziový olej v spreji, 50 ml

Schupp PINOFIT® SPORT, masážny magnéziový olej v spreji, 50 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Magnéziový olej v spreji, určený pre masáž po športe alebo inej fyzickej aktivite. Okamžitá úľava! Zlepšite svoj výkon! Či už Vás bolia nohy, ramená, alebo krk, vďaka tejto absolútnej novinke vyrobené v Nemecku, pocítite úľavu takmer okamžite! Pohodlná bezkontaktné aplikácie! Celý popis
7,02 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

21.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100036253448

Popis

Magnéziový olej v spreji, určený pre masáž po športe alebo inej fyzickej aktivite. Okamžitá úľava!

Zlepšite svoj výkon!
Či už Vás bolia nohy, ramená, alebo krk, vďaka tejto absolútnej novinke vyrobené v Nemecku, pocítite úľavu takmer okamžite! Pohodlná bezkontaktné aplikácie!

Vysoko koncentrovaný chlorid horečnatý je preukázaný svojou účinnosťou a aplikuje sa priamo na natiahnuté svaly počas tréningu alebo súťaží. Na začiatku užívania môže dochádzať k miernemu pocitu brnenie alebo k pocitu tepla v ošetrených oblastiach, preto sa pri prvom použití odporúča použiť menšie množstvo.

Ako ideálny doplnok doporučujeme do masážneho oleji v spreji zaobstarať PINOFIT® Masážna pomôcka na spúšťacie body – Trigger points, súprava 3 ks.

Horčík: je absolútne potrebným minerálom pre naše telo, bez tohto minerálu nemožno v podstate normálne fungovať. Zlepšuje koncentráciu a napomáha k vnútornej vyrovnanosti.

Horčík by mal byť okrem iného neoddeliteľnou súčasťou pri akejkoľvek fyzickej aktivite. Je dôležitý pre bežnú činnosť kĺbov a svalov, prináša úľavu pri bolestivom svalovom napätí.

Použitie: Nastriekajte malé množstvo oleja na problémové partie a pomaly krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky. Doba pôsobenia by mala byť najmenej 5 až 10 minút. V prípade potreby možno magnéziový olej v priebehu aplikácie kedykoľvek jednoducho zmyť vodou.

Zloženie (INCI):

Water (Aqua), Magnesium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Potassium Chloride