Schupp Éterický olej, Eukalyptus, 30 ml

Schupp Éterický olej, Eukalyptus, 30 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Eukalyptová silica je vhodná pre inhalácie, kúpele i masáže. Éterický eukalyptový olej (silica) ako aromaterapia spoľahlivo prečistí vzduch od choroboplodných zárodkov, preto je vhodný v čase vysokého výskytu viróz. Kontrolovaná prírodná kozmetika. Celý popis
14 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 4 kusy

2.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100046486920

Popis

Eukalyptová silica je vhodná pre inhalácie, kúpele i masáže. Éterický eukalyptový olej (silica) ako aromaterapia spoľahlivo prečistí vzduch od choroboplodných zárodkov, preto je vhodný v čase vysokého výskytu viróz. Kontrolovaná prírodná kozmetika.

Pre takmer všetka využitie vo wellness je prevažná časť éterických olejov nepostrádateľná. Tento kvalitný éterický olej Vám otvára všetky možnosti využitia (kúpele, aromaterapia, masáže).

Eukalyptus – Eucalyptus globulus
Pochádza z Austrálie. Existuje na 200 druhov eukalyptov. Najvýznamnejšou zložkou oleja je antiseptický eukalyphol. Olej má okrem iného protizápalové vlastnosti a je tak účinným pomocníkom hlavne pri astme, bronchitíde, chrípke, zápale dutín, kože, reumatizmu i vredom. Znižuje horúčku a napomáha k uvoľneniu svalov. Má silné močopudné účinky.

Pre masáž namoženého svalstva a ich hlboké prekrvenie možno pridať eukalyptový éterický olej do neutrálneho masážneho oleja či emulzie.


TIP PRE VÁS:
Masážny olej pre unavené svaly
Zmiešajte 50 ml základného mandľového oleja s 2 kvapkami éterického oleja „levandule“, so 4 kvapkami „rozmarínu“ plus 2 kvapky „borievky“ a 2 kvapky „eukalyptu“.

Objem: 30 ml

Zloženie (INCI): Eucalyptus globulus Leaf Oil, Limonene, Linalool, Geraniol.