Schupp BIO masážny olej, Tri Dosh, 1000 ml

Schupp BIO masážny olej, Tri Dosh, 1000 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ajurvédsky masážny olej Tri Dosh v bio kvalite pomáha navrátiť rovnováhu troch základných DOS. Masážny olej určený predovšetkým pre Ájurvéda. Najčistejšie sezamový olej, vitamín E a vyvážená prírodné vonná kompozícia zaručuje veľmi jemnú masáž. Celý popis
29,59 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100036253431

Popis

Ajurvédsky masážny olej Tri Dosh v bio kvalite pomáha navrátiť rovnováhu troch základných DOS.

Masážny olej určený predovšetkým pre Ájurvéda.

Najčistejšie sezamový olej, vitamín E a vyvážená prírodné vonná kompozícia zaručuje veľmi jemnú masáž.

Masážny olej TRI Doshi pomôže získať rovnováhu troch základných charakteristík čiže dos, ktoré podľa ajurvédy tvoria základ zdravia. Každý človek je ponímaný ako špecifický už od narodenia a je nutné, aby dokázal zachovávať vyvážený pomer troch dos.

Sezamový olej je známy už po tisícročia a jeho blahodárne účinky sa hojne využíva prevažne v Ázii. Zvyšuje obranyschopnosť organizmu a vyniká svojimi antioxidačnými vlastnosťami.

Sezamový olej je známy už po tisícročia a pre jeho blahodárne účinky sa hojne využíva prevažne v Ázii. Vyniká svojimi antioxidačnými vlastnosťami a podporuje prekrvenie pokožky. Sezamový olej patrí medzi zdroje radu prospešných látok, medzi ktoré patrí vitamín A, vitamíny skupiny B, nenasýtené mastné kyseliny a minerálne látky. Priaznivo pôsobí na vzhľad pleti tým, že otvára póry, čistí ich a naviaže na seba toxíny a tažké kovy. Zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky, je výborným regeneračným prostriedkom.

Zloženie (INCI):

Sesamum Indicum Seed Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool