Saloos Bio Aroma roll-on - Vitalita 9 ml

Značka: Saloos Náš kód: 100002245294

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Saloos Bio Aroma roll-on - Vitalita 9 ml

Bio Aroma roll-on – Vitalita – povzbudzujúci prírodné roll-on, s ktorým radi vykročíte do nového rána. Celý popis

3.9

3,90 € vrátane DPH

Náš kód: 100002245294

Popis

Popis produktu

Bio Aroma roll-on – Vitalita – povzbudzujúci prírodné roll-on, s ktorým radi vykročíte do nového rána.

Bio Aroma roll-on – Vitalita má sviežu vôňu, ktorá naplní vašu myseľ optimizmom a dobrou náladou a ktorá vás bude sprevádzať po celý deň. Roll-on obsahuje vyváženú kombináciu bio jojobového oleja a osviežujúcich citrusových esencií z grepu, limety, litsey cubeba a ďalších.

Aromaterapia znamená starostlivosť pomocou vôní. Využíva vlastnosti prírodných éterických olejov a pôsobí preventívne, tak i pri akútnych ťažkostiach. Esenciálne oleje dodávajú rastline jej vôňu, nesú v sebe terapeutické vlastnosti rastliny. Každý olej má svoje jedinečné vlastnosti, ktoré sa využívajú na ich špecifické účely. Vôňa vám môžu pomôcť zmierniť bolesti i napätie. Posilňujú energiu, povzbudzujú lepšiu náladu a otvárajú cestu k láske.

Vydajte sa s nami do sveta aromaterapie, sveta vôní, ktoré nás sprevádza už po stáročia. V dobe, ktorá je často plná stresu, napätia a príliš hektického života, prispieva aromaterapia k životnej harmónii, pohode a odolnosti voči okoliu. Užite si svojimi zmyslami svet čistých vôní a vzácnych esencií. Objavte v aromaterapii malej voňavé pomocníkov pre váš dobrý pocit, harmóniu a pre radosť zo života. Môžete ich mať vždy a kdekoľvek po ruke, môžu vás sprevádzať po celý deň upokojujú pri strese, odpočinku i spánku. Prídavné látky: zmes éterických olejov, citral, limonén, linalool, geraniol Ako používať:

Krúživými pohybmi nanášajte na pulzné body, zápästie, spánky a krk podľa potreby niekoľkokrát denne.

Balenie:

9 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Vyrobené z bio oleja lisovaného za studena a 100% prírodných esenciálnych olejov. Bio produkt bez konzervačných a syntetických vonných látok.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Simondsie čínská (Simmondsia chinensis, 100% čistý za studena lisovaný bio jojobový olej)

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné
Štítok Bio, Přírodní
Časti tela a problematiky Aromaterapia, Osvieženie tváre a tela