Chemoform Finesse, Esencia pre sauny, koncentrát, Tymián, 1000 ml

Chemoform Finesse, Esencia pre sauny, koncentrát, Tymián, 1000 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tymian sa využíva v potravinárskom i kozmetickom priemysle. Je bohatý na vitamíny, minerály a je známy ako silné prírodné antibiotikum. Posilňuje organizmus a dodáva telu príjemný pocit uvoľnenia a tepla. Podporuje krvný obeh, trávenie a má relaxačné účinky. Celý popis
31,33 €

Skladom u partnera 2 kusy

23.4.2021 - 26.4.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100046487012

Popis

Tymian sa využíva v potravinárskom i kozmetickom priemysle. Je bohatý na vitamíny, minerály a je známy ako silné prírodné antibiotikum. Posilňuje organizmus a dodáva telu príjemný pocit uvoľnenia a tepla. Podporuje krvný obeh, trávenie a má relaxačné účinky. Priaznivo pôsobí na unavené svaly i zápal močových ciest. Tymiánová silica je antibakteriálny a podporuje telesnú energiu.

Saunovanie patrí čoraz viac medzi obľúbenú aktivitu. Udržiava sa ním nielen zdravie a krásna pleť, ale tiež dobrá nálada. Doprajte svojmu telu starostlivosť, ktorú si v tejto uponáhľanej dobe zaslúži. Ďalším z dôvodov, prečo využiť esenciálne oleje pri saunovaní je hygiena. Vo verejných saunách sa za deň vystrieda mnoho ľudí, ktorí sa potia a tým vzniká prostredie pre baktérie a choroboplodné zárodky. Esenciálne oleje neustále čistí, sterilizujú a tiež prevoňajú celý priestor sauny.

Spoločnosť Aróma Fitness už v roku 1993 ako prvá vyvinula saunové infúzie mimo doteraz známych vôní ako je eukalyptus a mäta pieporná. Saunové esencia značky Finesse obsahujú iba esenciálne oleje. Vonné esencie sú vyrobené z prírodných zložiek miešaných na špeciálnom zariadení bez prístupu vzduchu a kontaminácie. Výhodou týchto esenecí je vysoká životnosť a nízke dávkovanie.

Špičková kvalita, ktorá uspokojí ako veľké wellness prevádzkarne, tak i majiteľov domácich sáun.

Použitie: 10 ml na 3 až 5 litrov vody

Obsahuje: Limonén

Upozornenie: Ľahko zápalné, užívať iba zriedené s vodou. Každú zálievku pred použitím dobre premiešať. Nevystavovať priamemu ohňu. Fľaša Neohrievajte. Skladujte mimo dosahu detí, v tme a pri izbovej teplote do 25


Zloženie (INCI):
Alcohol, Perfume, Izopropyl Alcohol, Propylene Glycol, Eucalyptus globulus Oil