Chemoform Finesse, Esencia pre sauny, koncentrát, Jedľa, 1000 ml

Chemoform Finesse, Esencia pre sauny, koncentrát, Jedľa, 1000 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Posilňuje obranyschopnosť organizmu. Táto esencia Vás príjemne povzbudí, osvieži a pôsobí antisepticky. Jedľa má antibakteriálne, dezinfekčné aj antivírusové účinky. Blahodárne pôsobí pri prechladnutí, reumatizme a uľavuje od bolestí. Celý popis
25,38 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 2 kusy

9.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu ŠTĚPAŘ s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100046490703

Popis

Posilňuje obranyschopnosť organizmu. Táto esencia Vás príjemne povzbudí, osvieži a pôsobí antisepticky.

Jedľa má antibakteriálne, dezinfekčné aj antivírusové účinky. Blahodárne pôsobí pri prechladnutí, reumatizme a uľavuje od bolestí. Má veľmi príjemnú osviežujúcu vôňu a je tak veľmi obľúbená nielen pri inhalácii, ale tiež slúži ako skvelá prísada do kúpeľa pre načerpanie novej energie.

Saunovanie patrí čoraz viac medzi obľúbenú aktivitu. Udržiava sa ním nielen zdravie a krásna pleť, ale tiež dobrá nálada. Doprajte svojmu telu starostlivosť, ktorú si v tejto uponáhľanej dobe zaslúži. Ďalším z dôvodov, prečo využiť esenciálne oleje pri saunovaní je hygiena. Vo verejných saunách sa za deň vystrieda mnoho ľudí, ktorí sa potia a tým vzniká prostredie pre baktérie a choroboplodné zárodky. Esenciálne oleje neustále čistí, sterilizujú a tiež prevoňajú celý priestor sauny.

Spoločnosť Aróma Fitness už v roku 1993 ako prvá vyvinula saunové infúzie mimo doteraz známych vôní ako je eukalyptus a mäta pieporná. Saunové esencia značky Finesse obsahujú iba esenciálne oleje. Vonné esencie sú vyrobené z prírodných zložiek miešaných na špeciálnom zariadení bez prístupu vzduchu a kontaminácie. Výhodou týchto esenecí je vysoká životnosť a nízke dávkovanie.

Špičková kvalita, ktorá uspokojí ako veľké wellness prevádzkarne, tak i majiteľov domácich sáun.

Použitie: 10 ml na 3 až 5 litrov vody

Obsahuje: Limonén, Citral, Alkohol

Upozornenie: Ľahko zápalné, užívať iba zriedené s vodou. Každú zálievku pred použitím dobre premiešať. Nevystavovať priamemu ohňu. Fľaša Neohrievajte. Skladujte mimo dosahu detí, v tme a pri izbovej teplote do 25