Chemoform Finesse, Esencia pre sauny, koncentrát, Jazmín, 1000 ml

Chemoform Finesse, Esencia pre sauny, koncentrát, Jazmín, 1000 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Afrodiziakálna vôňa. Uvoľňuje napätie a má povzbudzujúce účinky. Sladkastá jazmínová kvetinová vôňa, zmierňuje stres a navodzuje pocit dobrej nálady. Saunovanie patrí čoraz viac medzi obľúbenú aktivitu. Udržiava sa ním nielen zdravie a krásna pleť, ale tiež dobrá nálada. Celý popis
26,52 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

14.12.2021 - 15.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu ŠTĚPAŘ s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100049050156

Popis

Afrodiziakálna vôňa. Uvoľňuje napätie a má povzbudzujúce účinky. Sladkastá jazmínová kvetinová vôňa, zmierňuje stres a navodzuje pocit dobrej nálady.

Saunovanie patrí čoraz viac medzi obľúbenú aktivitu. Udržiava sa ním nielen zdravie a krásna pleť, ale tiež dobrá nálada. Doprajte svojmu telu starostlivosť, ktorú si v tejto uponáhľanej dobe zaslúži. Ďalším z dôvodov, prečo využiť esenciálne oleje pri saunovaní je hygiena. Vo verejných saunách sa za deň vystrieda mnoho ľudí, ktorí sa potia a tým vzniká prostredie pre baktérie a choroboplodné zárodky. Esenciálne oleje neustále čistí, sterilizujú a tiež prevoňajú celý priestor sauny.

Jazmín má antivírusové a antiseptické vlastnosti. Veľmi dobre hojí rany a zvyšuje tvorbu kolagénu. Tlmí kašeľ a podporuje uvoľňovanie hlienov. Jazmín je známy pre svoje silné upokojujúce účinky, ukľudňuje agresiu a napomáha k lepšiemu spánku. Uvoľňuje hormón seratonin. Výborný je tiež pri bolestiach hlavy a proti chrápaniu. Jazmín je skvelý pomocník pre veľmi suchú a citlivú pokožku, na jazvy, akné, psoriázu či ekzém.

Spoločnosť Aróma Fitness už v roku 1993 ako prvá vyvinula saunové infúzie mimo doteraz známych vôní ako je eukalyptus a mäta pieporná. Saunové esencia značky Finesse obsahujú iba esenciálne oleje. Vonné esencie sú vyrobené z prírodných zložiek miešaných na špeciálnom zariadení bez prístupu vzduchu a kontaminácie. Výhodou týchto esenecí je vysoká životnosť a nízke dávkovanie.

Špičková kvalita, ktorá uspokojí ako veľké wellness prevádzkarne, tak i majiteľov domácich sáun.

Použitie: 10 ml na 3 až 5 litrov vody

Upozornenie: Ľahko zápalné, užívajte len zriedené s vodou. Každú zálievku pred použitím dobre premiešajte. Nevystavujte priamemu ohňu. Fľaša nezahrievajte. Skladujte pri izbovej teplote do 25 ° C, v tme, mimo dosahu detí.