Honeywell Evohome Starter Set 3 CZ, Evohome Touch WiFi + 3x termohlavice + BDR91, +5% ErP 8

Honeywell Evohome Starter Set 3 CZ, Evohome Touch WiFi + 3x termohlavice + BDR91, +5% ErP 8

Štartovacia sada vám umožní začať chytro ovládať vaše kúrenie a mať pod kontrolou spotrebu energie. S touto sadou získate súčasne viac komponentov na ovládanie vykurovacieho systému od Evohome, všetko lokalizované do českého jazyka. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
536,34 €
Vrátane RP a DPH
389 €
-27%

Už sa nepredáva

Kód: 1072946

Popis

Riadiaca jednotka EvohomeTouch ATP921R3052 WiFi:

Umožňuje bezdrôtové ovládanie a reguláciu vykurovania. Váš systém vykurovania môžete bezproblémovo ovládať cez smartphone alebo tablet/ PC. Umožuje nastaviť individuálnu dobu vykurovania. Farebný dotykový displej a jednoduché menu zaisťujú veľmi jednoduchú inštaláciu a používanie. Stojan na displej je súčasťou dodávky, umožňuje nielen napájanie riadiacej jednotky ale aj jeho rýchle a pohodlné použitie.

Bezdrôtová reléová jednotka BDR91:

Umožní Vám riadiť váš kotol a spolu s riadiacou jednotkou vám umožní multizónové vykurovania.

Termostatická hlavica:

Bezdrôtovo komunikujúci regulátor vykurovacieho telesa v modernom ergonomickom dizajne s funkciami pre väčší komfort, reguláciu teploty a úsporu energie. Komunikuje na frekvencii 868 MHz a možno ho ľahko integrovať do systému vykurovania Evohome. Veľký podsvietený displej s nastaviteľnou polohou umožňuje lepšiu čitateľnosť. Dodaný držiak zaisťuje, že displej zostane v požadovanej polohe. Displej sa rozsvieti, akonáhle stlačíte tlačidlo alebo otočíte kotúčom. Manuálna zmena teploty v danej izbe je možná kedykoľvek. Systém rozpozná, keď je v miestnosti otvorené okno a uzavrie ventil kúrenia. Vďaka rýchlej a jednoduchej montáži nie je potreba vypúšťať vodu z kúrenia.

Aplikácia pre Váš telefón je zadarmo.

Umožní Vám mať pod kontrolou vykurovanie, ak ste mimo domova, a zapnúť kúrenie s predstihom pri návrate domov. Alebo naopak vypnúť kúrenie, ak ste na to zabudli a nechcete sa vracať domov.


Obsah balenia

  • 1× centrálna riadiaca jednotka Evohome Touch WiFi
  • 2× akumulátor
  • 1× stojan s napájaním
  • 1× kábel s euro zástrčkou
  • 1× BDR91 reléová jednotka
  • 3× regulátor vykurovacieho telesa termohlavice HR92EE vr. 2× batérie.
  • Adaptér Danfoss a skrutky České návody

V balení základnej sady nájdete montážny materiál, adaptér Danfoss pre regulátor vykurovacieho telesa a baterie.