Slivkový olej 50 ml
19,20 €

Slivkový olej hydratuje suchú pokožku, vlasy, nechty a chráni pred voľnými radikálmi. Je jedným z najrýchlejšie sa vstrebávajúcich olejov, ktorý sa vyznačuje intenzívnou vôňou marcipánu a mandlí. .


Arganový olej 50 ml
15,30 €

Arganový olej je jedným z najvzácnejších olejov na svete a už po stáročia sa používa na skrášlenie pokožky a udržanie mladistvého vzhľadu.


Argital - maska ​​zo zeleného ílu Argiltubo
2,40 €

Argital maska ​​zo zeleného ílu Argiltubo, bohatého na stopové prvky a kremík, má výrazný omladzujúci účinok. Je vhodná pre každý vek a všetky typy pleti a je pripravená na okamžité použitie ako tvárová maska, telová maska ​​a maska ​​na vlasy.


Messinian Spa Vavrínový olej 100 ml
6,40 €

Vavrínový olej slúži na posilnenie vlasov. Suchým a poškodeným vlasom dodáva lesk. Tento olej je získavaný výťažkom vavrínových lístkov v olivovom oleji. Výsledkom je olej bohatý na vitamín E a mastné kyseliny. Napomáha zlepšovať krvný obeh, má výživné, revitalizujúci a hydratačné vlastnosti. .


Messinian Spa Kondicionér pre všetky typy vlasov pšenica & med 300 ml
5,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kondicionér pre všetky typy vlasov pšenice & med s extra panenským olivovým olejom Kalamata posilňuje a hĺbkovo vyživuje vlasy. Uľahčuje tiež rozčesávanie a znižuje statickú elektrinu. Tento kondicionér je obohatený o pšenicu, med, aloe, provitamín B5 a hodváb. .


Zelený íl - lunasol 170 g
5,50 €

Zelený íl – lunasol obsahuje ílové minerály a stopové prvky dôležité pre výživu pokožky a vlasov. .


Biely íl - kaolín 170 g
5,10 €

Biely íl – kaolín obsahuje ílové minerály najmä kremík a stopové prvky dôležité pre výživu pokožky a vlasov. .


Ružový íl 170 g
5,10 €

Ružový íl obsahuje ílové minerály a stopové prvky dôležité pre výživu pokožky a vlasov. .


Marocký íl - rhasoul 170 g
4,70 €

Marocký íl – rhasoul odstraňuje toxíny a má upokojujúce, detoxikačné, revitalizujúci a vyživujúce účinky. Tento lávový íl je prírodný jemne mletý prášok s obsahom minerálnych látok bez chemických úprav. Výsledkom používania je dokonale čistá, mäkká a pružná pokožka a vlasy. .


Natu Červený íl 200 g
4,30 €

Červený íl čiže terrasol je vhodný nielen k starostlivosti o pleť, pokožku celého tela, ale aj o vlasy. .