Wolfberry Brokolica BIO semienka na klíčenie 200 g
3,70 €

Brokolica BIO semienka na klíčenie 200 g Wolfberry sú chrumkavé, jemné a skvele doplní snáď každý slaný pokrm. Klíčky brokolice dochuťou šaláty, nátierky, polievky alebo napríklad slaný koláč. Naklíčené semená sú tiež oveľa výživnejšie ako zrelá brokolica.

Allnature Mak modrý BIO 250 g
3,60 €

Mak siaty BIO je jednoročná rastlina. Jej pestovanie má v Českej republike dlhoročnú tradíciu, ale v niektorých krajinách je jej pestovanie zakázané. Možno využiť pri sladkom i slanom pečenie alebo na prípravu pokrmov, ako napr. Rezance s makom.

Wolfberry Alfalfa semienka lucerny BIO semienka na klíčenie 200 g
3,90 €

Alfalfa semienka lucerny BIO semienka na klíčenie 200 g Wolfberry. Bohato ozdobený chlieb chrumkavými klíčky Lucerny dostane jemne mätovú chuť. Výhonky sú chutné, výživné a predovšetkým tie doma čerstvo vypestovanej sú vynikajúcim zdrojom energie, minerálov a vitamínov.

Salvia Paradise Kakaové bôby celé Peru
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistej Kakaové bôby nepražené celej nelúpanej Peru v BIO kvalite sú chuťovým pôžitkom a zároveň i superpotraviny.

Allnature Konopné semienko lúpané BIO / RAW 150 g
3,20 €

Konopné semienko lúpané dodáva esenciálne omega3 a omega 6 mastné kyseliny a celý rad minerálov a vitamínov. Semienka sú v BIO a RAW kvalite, ktorá pôsobí pozitívne na imunitný systém a podporujú normálnu činnosť srdca.

Allnature Slnečnicové semienko lúpané BIO 100 g
1 €

Slnečnicové semienko v BIO kvalite sa hojne využíva ako zdravé maškrtenie – solené, pražené, v müsli, v čokoláde alebo len tak. Je tiež ideálny prísadou do šalátov, dezertov a sušienok. Semienka sú bohaté na nenasýtené mastné kyseliny a fytosteroly. 100% slnečnica lúpaná BIO.

Allnature Ľanové semienko zlaté BIO 200 g
1,60 €

Ľanové semienko zlaté BIO je pestované podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Od hnedého semienka sa líši tým, že má výraznejšiu orieškovú chuť. Hodí sa pre pečenie múčnikov i pečiva. Vegáni ho používajú ako náhradu vajec. Pri pravidelnom používaní priaznivo pôsobí na zažívacie problémy.

Country Life Lieskové orechy BIO 100 g
2,30 €

Lieskové oriešky v biokvalite sa skvele hodí na prípravu sladkých dezertov, budú vám ale chutiť aj v šaláte alebo napríklad v rizote. Možno z nich pripraviť dokonca maslo. Pražením ich chuť ešte viac vynikne. .

Country Life Para orechy BIO 100 g
2,60 €

Čerstvé orechy sú krémovo bielej a majú sladkú chuť. Dajú sa jesť samotné alebo ich môžete zakomponovať do sladkých i slaných pokrmov. Orechy je možné pražiť, namáčať a dokonca aj nakladať. Vychutnajte si ich v biokvalite. .

Natu Chia proteín BIO a RAW 200 g
7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Chia proteín je získaný z chia semienok v BIO a RAW kvalite, ktorý je bohatý na obsah vlákniny a bielkovín. Je tiež zdrojom vápnika, fosforu a horčíka. Má zahusťovacie schopnosti, ľahko gélovú konzistenciu a nevýraznú chuť, ktorá neovplyvní výslednú chuť jedál. .

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: