Salvia Paradise Pestrec plod celý
8,60 €

100% čistý Pestrec celý plod je bohatý na antioxidanty pre naše zdravé trávenie, pečeň, srdce, krvný cukor, imunitu – obranyschopnosť – odolnosť.

Allnature Konopné semienko lúpané BIO / RAW 150 g
3,40 €

Konopné semienko lúpané dodáva esenciálne omega3 a omega 6 mastné kyseliny a celý rad minerálov a vitamínov. Semienka sú v BIO a RAW kvalite, ktorá pôsobí pozitívne na imunitný systém a podporujú normálnu činnosť srdca.

Allnature Konopné semienko lúpané BIO / RAW 250 g
5,70 €

Konopné semienko lúpané má pozitívny vplyv na kardiovaskulárny a imunitný systém. Je bohaté na minerálne látky a vitamíny. Konopné semienka obsahujú minerálne látky ako draslík, horčík a fosfor, vitamíny skupiny B a vitamín E.

Allnature Ľanové semienko hnedé BIO 200 g
1,30 €

Ľanové semienko hnedé BIO je pestované podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Hodí sa pre pečenie múčnikov i pečiva. Vegáni ho využívajú ako náhradu za vajce. Pri pravidelnej konzumácii priaznivo pôsobí na uažívací problémy.

Allnature Ľanové semienko zlaté BIO 200 g
1,70 €

Ľanové semienko zlaté BIO je pestované podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Od hnedého semienka sa líši tým, že má výraznejšiu orieškovú chuť. Hodí sa pre pečenie múčnikov i pečiva. Vegáni ho používajú ako náhradu vajec. Pri pravidelnom používaní priaznivo pôsobí na zažívacie problémy.

Allnature Lieskové jadrá 1000 g
15,10 €

Lieskové orechy obsahujú veľké množstvo proteínov, vitamínov B1 a B6 a kyseliny listovej. Sú zároveň bohaté na energiu, vďaka čomu sú obľúbené najmä medzi športovcami.

Allnature Lieskové orechy jadrá 500 g
7,50 €

Lieskové orechy obsahujú veľké množstvo proteínov, vitamínov B1 a B6 a kyseliny listovej. Sú zároveň bohaté na energiu, vďaka čomu sú obľúbené najmä medzi športovcami.

Allnature Mak modrý BIO 250 g
3,80 €

Mak siaty BIO je jednoročná rastlina. Jej pestovanie má v Českej republike dlhoročnú tradíciu, ale v niektorých krajinách je jej pestovanie zakázané. Možno využiť pri sladkom i slanom pečenie alebo na prípravu pokrmov, ako napr. Rezance s makom.

Allnature Slnečnicové semienko lúpané BIO 100 g
1,10 €

Slnečnicové semienko v BIO kvalite sa hojne využíva ako zdravé maškrtenie – solené, pražené, v müsli, v čokoláde alebo len tak. Je tiež ideálny prísadou do šalátov, dezertov a sušienok. Semienka sú bohaté na nenasýtené mastné kyseliny a fytosteroly. 100% slnečnica lúpaná BIO.

Allnature Vlašské orechy 1000 g
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Vlašské orechy u nás patrí k najviac rozšíreným orechom. Pravidelná konzumácia vlašských orechov pomáha pri poruchách nervovej sústavy, znižuje krvný tlak a zrážanlivosť krve. Pozitivní vplyv má konzumácia vlašských orechov na činnosť mozgu a pamäť. .

Country Life Para orechy BIO 100 g
2,90 €

Čerstvé orechy sú krémovo bielej a majú sladkú chuť. Dajú sa jesť samotné alebo ich môžete zakomponovať do sladkých i slaných pokrmov. Orechy je možné pražiť, namáčať a dokonca aj nakladať. Vychutnajte si ich v biokvalite. .

Country Life Vlašské orechy BIO 100 g
2,50 €

S vlašskými orechmi pripravíte tie najlepšie orechové náplne a krehká cesta. Nebojte sa ich použiť aj inam – vašim pokrmom dodajú novú chuť i textúru. Pražené sú výborné do šalátov, na jogurty a kaše, ale aj do zapekaných pokrmov.

Goodie Lískové ořechy 500 g
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lieskové orechy sú plody kríka liesky obyčajnej, obsahujú kvalitné rastlinné oleje, vlákninu a vysoké množstvo vitamínu E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. .

Goodie Mák 100 g
1,50 €

Novinka

Mak je najbohatším prírodným zdrojom vápnika. Je skvelým zdrojom tiež vitamínu E, horčíka a železa, obsahuje 40% prospešných tukov, vlákninu a bielkoviny. .

Salvia Paradise Para orechy
5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistej Para orechy sú chutnou pochúťku a zároveň aj prírodným zdrojom horčíka, vápnika, draslíka, zinku a ďalších prospešných látok.

Salvia Paradise pekanové orechy
4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekanové orechy majú vysoký obsah vlákniny, zinku, fosforu, vitamínu B1 a sú bez sodíka.

Salvia Paradise Vlašské orechy
23,40 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistej Vlašské orechy sú bohatým zdrojom vlákniny, kyseliny listovej, horčíka, fosforu, vitamínu B6. Sú bezpochyby Superpotraviny ak tomu superpotraviny nášho klimatického pásma.