PANASONIC RF-D100BT

PANASONIC RF-D100BT

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Moderné rádio DAB / DAB + s automatickým vypínaním a radom praktických funkcií. 6,5 cm reproduktory v bassreflexové konštrukciu s izolátory a unikátnou drevený box prináša bohatý zvuk s hutným basy, vyvážené stredy a čisté výšky. Pripojenie Bluetooth a AUX-IN, výstup na slúchadlá. Celý popis
159,99 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 4 kusy

8.12.2021 - 9.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100067215014

Popis

Radio Panasonic RF-D100BT

Moderný štýl v jednoduchom prevedení, mnoho užitočných funkcií, ale predovšetkým bohatý zvuk. To všetko sú hlavné prednosti stolného rádioprijímače Panasonic RF-D100BT.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • Podpora Bluetooth, FM, Aux-In, DAB / DAB +
  • Reproduktory s veľkosťou 6,5 cm
  • Autentické a štýlové prevedenie
  • 5 ekvalizérov pre dokonalé ladenie zvuku
  • pamäť ladenie
  • Budík s funkciou snooze a odložením budenia, kuchynský budík

Pre každú príležitosť

Toto rádio môžete okrem klasického počúvania analógového FM rádia využiť tiež pre príjem digitálneho rádia DAB +. Vďaka technológii Bluetooth umožňuje počúvanie hudby z mobilných zariadení. Pre jednoduché ovládanie je rádio vybavené intuitívnymi otočnými ovládačmi, niekoľkými tlačidlami a prehľadným LCD displejom. Okrem displeja a ovládanie dominuje prednej strane rádia výkonné reproduktory.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. budík

Okrem kvalitného počúvania je rádio vybavené budíkom s niekoľkými prednosťami. Okrem odloženého budenia môžete použiť funkciu Snooze, teda opakované budenie, kuchynský budík. Ďalšou výhodou je automatický režim spánku, ktorá rádio vypne.

kľúčové vlastnosti

Výkonný rádioprijímač s prehľadným displejom pre kvalitné počúvanie FM a DAB + staníc, ale dobre pre prenos hudby z vášho mobilu alebo tabletu vďaka Bluetooth technológiu. Moderný dizajn z dreva a hliníka sa ľahko stane veľmi pekným doplnkom každej domácnosti. Reproduktory s veľkosťou 6,5 cm a drevený box, pripojenie FM, Bluetooth, DAB / DAB + a AUX-IN. Ak chcete využiť možnosť bezdrôtového počúvania, použite 4 batérie typu C, alebo rádio zapojte do elektrickej siete.