Ravensburger VW autobus motív 2 162 dielikov-53%
29,17 € 13,70 €

Akcia

Vďaka tomuto 3D puzzle VW Bulli T1 si zaobstaráte domov skutočný kultový predmet! 162 plastových dielikov drží pohromade vďaka EasyClick technológii. Úplne bez lepenia. Perfektné ako zberateľský kúsok.

4D Cityscape Staroveké Grécko
26,79 € 21,30 €

Postavte si 3D mapu/maketu Starovekého Grécka, vrátane najznámejších pamiatok a budov v licenciu National Geographic. Je len na Vás či si zostavíte, ako vyzeralo Grécko za doby mocného štátu Sparty, v čase peloponézskej vojny alebo za vlády Alexandra Veľkého. Jednotlivé vrstvy sa skladajú na seba a poslednou dimenziou je potom čas.

COSING Penová podložka Puzzle - Zvieratká 10 ks
10,80 € 9,70 €

Penová podložka s rôznymi farebnými tvarmi uprostred, ktoré možno vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Clementoni Puzzle MAXI Sofia Prvá 30 dielikov
11,61 € 10 €

Detské puzzle z kolekcie MAXI s veľkými dielikmi. Puzzle s obrázkom Sofie Prvej sa najlepšie skladá na hladkej podlahe. Skladanie puzzle pomáha deťom rozvíjať manuálnu zručnosť a schopnosť pozorovania. Kvalita materiálov a exkluzívna technika tlače zaručujú trvale krásne, živé a žiarivé farby.

Jigsaw 4 Puzzles - Nickelodeon Cartoons
19,24 € 11,60 €

Roztomilé dětské puzzle 4 v 1 v licenci Nickelodeon. V balení naleznete 4 různé pěkně ilustrované puzzle. Každé se skládá z jiného počtu dílků. Puzzle pomáhají dětem v rozvoji. Vhodné pro děti od 3 let.

Clementoni Puzzle Plachetnice 1500 dielikov
15,48 € 13,50 €

Úchvatné puzzle zachytávajúce krásnu jachtu sa skladá z 1500 dielikov. Puzzle pomáha rozvíjať manuálnu zručnosť a kreativitu. Po zložení možno tiež puzzle zlepiť a použiť ako dekoráciu.

Clementoni Puzzle Double Fun – Cars 3
11,61 € 7,70 €

Úžasné puzzle a meter na stenu v jednom. Deti si najprv užijú veľa zábavy pri zostavení puzzle v licencii Cars. Puzzle sa naďalej zlepí a pripevní na stenu. Puzzle potom slúži ako detský meter. Súčasťou balenia sú aj klipy pre pripevnenie fotografie.

Ravensburger Váza Zvířecí motiv 3D 216 dílků
22,90 € 20,90 €

Ravensburger přináší skvělý designový kousek pro děvčata. Nyní mohou z 216 pevných plastových dílků puzzle sestavit trendy vázu se zvířecím motivem. Ta se pak stane kouzelným doplňkem pokoje nebo skvělým dárkem.

Nanostad UK - Stamford Bridge (Chelsea)
31,20 € 25,20 €

Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Stamford Bridge“, ktorý je domácim pôsobiskom „Chelsea FC“. Puzzle vás nielen zabavia, ale po zložení môžu slúžiť ako dekorácia.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: