Piatnik Carta Marina 1572
9,73 € 7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom najstaršie zachované mapy Severnej Európy. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Vintage Šitíčka
9,73 € 8,10 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom retro obalu na šitie, môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Van Gogh - Pšeničné polia s cyprusmi
9,69 € 8,10 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom umeleckého diela od svetoznámeho Van Gogha. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Letíme na juh (plameniaky)
9,69 € 7,70 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom jazera a kolónie plameniakov. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Renoir - Tanec v Moulin de la Galette
9,69 € 8,10 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom umeleckého diela od svetoznámeho umelca Renoira. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Vianina Paris 1000 dielikov
9,67 € 7,70 €

Postavte si mapu Paríža v dizajne od Vianiny, kde sú stavby aj ulice znázornené veselými a farebnými tvarmi. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Van Gogh - Hviezdna noc
9,70 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom umeleckého diela od slávneho umelca Van Gogha. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Osvieženie (žirafa)
9,69 € 8,50 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom najvyššieho tvora africkej savany. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Morskí ježkovia 1000 dielikov
9,67 € 8,50 €

Postavte si obraz plný farebných morských ježkov, ktorých možno nájsť inak na morskom dne. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Lips
9,73 € 7,70 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbené hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom koláže pier, môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Michelangelo - Sixtínska kaplnka
9,69 € 8,10 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom umeleckého diela od slávneho umelca Michelangela. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Na ceste (slony)
9,69 € 7 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom majestátnych slonov v Africkej savane. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Hopper, Nighthawks
9,70 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom amerického maliara Edwarda Hoppera Nočné vtáky z tisícky dielikov. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Doors
9,70 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom dverí rôznych tvarov a farieb. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Nevyrušovať (hroch)
9,69 € 8,50 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom majestátneho a obávaného tvora afrických vôd. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Van Gogh - Nočná kaviareň
9,69 € 9,30 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom umeleckého diela od svetoznámeho Van Gogha. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Ázijské korenie 1000 dielikov
9,67 € 8,50 €

Postavte si obraz plný farebných chutí korenia ázijskej kuchyne a nahliadnite tak pod pokrievku. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Dáždniky 1000 dielikov
9,67 € 8,70 €

Postavte si obraz plný farebných dáždnikov, ktoré prežiaria aj daždivý deň. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Taste of Gin 1000 dielikov
9,67 € 8,70 €

Postavte si obraz plný farebných fliaš najrôznejších ginov sveta a skúste odolať chuti na ne. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: