Trefl Penové puzzle Cars 3-54%
17,21 € 7,80 €

Akcia

Mäkké penové puzzle pre deti. Z jednotlivých dielov s motívmi Cars 3 možno stavať rôzne tvary podľa fantázie napr. kocky alebo sa dajú použiť ako penová podložka na hranie.

Trefl Penové Puzzle Ľadové kráľovstvo-44%
17,53 € 9,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Penové puzzle pre deti s motívom filmu Ľadové kráľovstvo. Z jednotlivých dielov možno stavať rôzne tvary podľa fantázie alebo kocky. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.

Trefl Puzzle Ľadové kráľovstvo
7,70 €
+ doprava zadarmo

Puzzle Trefl s výjavom z Ľadového kráľovstva. Veleslávny svet princezien Elsy a Anny očaril nejednu malú princeznú. Potešte svoje ratolesti puzzle s ľadovým motívom. Skladačka obsahuje 260 dielikov.

Trefl Puzzle zvieratká Gigantic ZOO 12ks
9,64 € 9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Dvanásť veľkých dielikov do seba skvele zapadá a pomáhajú dieťaťu v zlepšení jeho motorických schopností a zručností. 12 dielikov + 1 drevená figúrka, motív ZOO vhodný nielen pre milovníkov zvierat.

Trefl Penové puzzle Fisher Price
14,90 € 11,60 €

Mäkké penové puzzle pre deti. Z jednotlivých dielov s motívmi zvieratiek Fisher Price možno stavať rôzne tvary podľa fantázie napr. kocky alebo sa dajú použiť ako penová podložka na hranie.

Trefl Penové puzzle Peppa Pig
14,90 € 13,90 €

Mäkké penové puzzle pre deti. Z jednotlivých dielov s motívmi Prasiatka Peppa možno stavať rôzne tvary podľa fantázie napr. kocky alebo sa dajú použiť ako penová podložka na hranie.

Trefl Penové puzzle Mašinka Tomáš
14,90 € 12,40 €

Mäkké penové puzzle pre deti. Z jednotlivých dielov s motívmi Mašinky Tomáša možno zostrojiť krásnu dráhu pre hranie s mašinkami alebo sa dajú použiť ako penová podložka na hranie.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: