Nanostad Germany - Veltins Arena (Shalke 04)
30,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Veltins Arena“, ktorý je domácim pôsobiskom dvoch rivalov „Shalke 04“. Puzzle vás nielen zabaví, ale po zložení môže slúžiť ako dekorácia.

Nanostad ITALY - San Siro (Inter's packaging)
29,59 € 24,30 €

Unikátní 3D puzzle, které nadchne nejen fotbalové fanoušky. Firma Nanostad nabízí krásně zpracované puzzle nejznámějších fotbalových svatostánku světa. Jako je tento stadion „San Siro“, který je domácím působištěm „AC Milán a Inter Milán“.Puzzle vás nejen zabaví, ale navíc po složení může sloužit jako dekorace.

Nanostad UK - Wembley
29,57 € 25,50 €

Posledný kus za túto cenu!

3D puzzle, , ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Wembley“, ktorý je domácim pôsobiskom Anglickej futbalovej reprezentácie. Puzzle vás nielen zabavia, ale po zložení môže slúžiť ako dekorácia.

Nanostad UK - Old Trafford (Manchester United)
31,20 € 24,90 €

Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Old Trafford“, ktorý je domácim pôsobiskom „Manchester United“. Puzzle vás nielen zabavia, ale po zložení môžu slúžiť ako dekorácia.

Nanostad Italy - Juve Stadium (Juventus)
30,40 €

Unikátní 3D puzzle, které nadchne nejen fotbalové fanoušky. Firma Nanostad nabízí krásně zpracované puzzle nejznámějších fotbalových svatostánku světa. Jako je tento stadion „Juventus Stadium“, který je domácím působištěm „Juventus FC“.Puzzle vás nejen zabaví, ale navíc po složení může sloužit jako dekorace.

Nanostad Scottish - Celtic Stadium (Glasgow)
29,59 € 26,80 €

Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Celtic Park“, ktorý je domácim pôsobiskom tímu „Celtic Glasgow“. Puzzle vás nielen zabaví, ale po zložení môže slúžiť ako dekorácia.

Nanostad Germany - Signal Iduna Park (Dortmund)
29,59 € 27,80 €

Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Signal Iduna Park“, ktorý je domácim pôsobiskom tímu „Borussia Dortmund“. Puzzle vás nielen zabaví, ale po zložení môže slúžiť ako dekorácia.

Nanostad Italy - Olimpico (Roma + Lazio)
29,59 € 27,10 €

Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Olimpico“, ktorý je domácim pôsobiskom dvoch rivalov „AS Rím a Lazio“. Puzzle vás nielen zabaví, ale po zložení môže slúžiť ako dekorácia.

Nanostad Spain - Santiago Bernabeu (Real Madrid)
31,20 € 28,90 €

Unikátní 3D puzzle, které nadchne nejen fotbalové fanoušky. Firma Nanostad nabízí krásně zpracované puzzle nejznámějších fotbalových svatostánku světa. Jako je tento stadion „Estadio Santiago Bernabéu„, který je domácím působištěm „Real Madrid CF“.Puzzle vás nejen zabaví, ale navíc po složení může sloužit jako dekorace.

Nanostad UK - Anfield (Liverpool)
28,50 €

Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Anfield Road“, ktorý je domácim pôsobiskom „Liverpool FC“. Puzzle vás nielen zabavia, ale po zložení môžu slúžiť ako dekorácia.

Nanostad UK - Etihad (Manchester City)
29,59 € 25,50 €

Unikátní 3D puzzle, které nadchne nejen fotbalové fanoušky. Firma Nanostad nabízí krásně zpracované puzzle nejznámějších fotbalových svatostánku světa. Jako je tento stadion „Etihad Stadium“, který je domácím působištěm „Manchester City FC“.Puzzle vás nejen zabaví, ale navíc po složení může sloužit jako dekorace.

Nanostad UK - Stamford Bridge (Chelsea)
31,20 € 27,10 €

Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Stamford Bridge“, ktorý je domácim pôsobiskom „Chelsea FC“. Puzzle vás nielen zabavia, ale po zložení môžu slúžiť ako dekorácia.

Nanostad UK - Emirates (Arsenal)
29,59 € 23,80 €

Unikátní 3D puzzle, které nadchne nejen fotbalové fanoušky. Firma Nanostad nabízí krásně zpracované puzzle nejznámějších fotbalových svatostánku světa. Jako je tento stadion „Emirates“, který je domácím působištěm „Arsenal FC“.Puzzle vás nejen zabaví, ale navíc po složení může sloužit jako dekorace.

Nanostad Spain - Santiago Bernabeu (Real Madrid) LED version
35,30 €

Unikátní 3D puzzle s LED osvětlením, které nadchne nejen fotbalové fanoušky. Firma Nanostad nabízí krásně zpracované puzzle nejznámějších fotbalových svatostánku světa. Jako je tento stadion „Estadio Santiago Bernabéu„, který je domácím působištěm „Real Madrid CF“.Puzzle vás nejen zabaví, ale navíc po složení může sloužit jako dekorace.

Nanostad Spain - Camp Nou (Barcelona) LED version
35,30 €

Unikátní 3D puzzle s LED osvětlením, které nadchne nejen fotbalové fanoušky. Firma Nanostad nabízí krásně zpracované puzzle nejznámějších fotbalových svatostánku světa. Jako je tento stadion „Camp Nou„, který je domácím působištěm „FC Barcelona“.Puzzle vás nejen zabaví, ale navíc po složení může sloužit jako dekorace.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: