LARSEN Puzzle set Deti v zoo a Arktický život
10 €

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o rozdielnom živote zvierat v ZOO a za polárnym kruhom, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.

LARSEN Puzzle set Hasiči a Nemocnica
9,59 € 8,10 €

Skvelé puzzle s veľkým dobrodružstvom s hasičmi a nemocnicou, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.

LARSEN Puzzle set Mamut a dinosaury
9,79 € 8,90 €

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o rozdielnom živote v dobe dinosaurov a v dobe mamutov. A to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.

LARSEN Puzzle set Kŕmenie a Jazda na koni
9,59 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle s veľkým zvieracím dobrodružstvom s kŕmením zvieratiek a jazdou na koníkovi, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.

LARSEN Puzzle set Dievčatá v kabriolete a Tri princezné
9,59 € 8,10 €

Skvelé puzzle s veľkým dievčenským dobrodružstvom s dievčatami na výlete a tromi princeznami, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.

LARSEN Puzzle set Cirkusový vlak a Safari
9,59 € 8,90 €

Skvelé puzzle s veľkým zvieracím dobrodružstvom s cirkusovým vlakom a safari, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.

LARSEN Puzzle sada Lúpež v banke a letisko
9,59 € 8 €

Skvelé puzzle s veľkým dobrodružstvom s políciou a bankovými lupičmi na letisku, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.

LARSEN Puzzle set Kamión a traktor
10 €

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o veľkých mnohokolových monštrách z Ameriky, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: