Clementoni Súbor hier Levia hliadka 4v1-41%
12,90 € 7,60 €

Akcia

Užite si veľa zábavy so svojimi deťmi a zahrajte si pexeso, domino alebo skladajte puzzle s obrázkami s Levou hliadkou. Deti si s malým Levím kráľom užijú veľa zábavy. Puzzle pomáha deťom rozvíjať zručnosť a pozorovacie schopnosti, domino a pexeso naučí logike a precvičia si pamäť.

Clementoni Rastový meter Frozen 30 dielikov-34%
11 € 7,20 €

Akcia

Úžasné puzzle a meter na stenu v jednom. Deti si najprv užijú veľa zábavy pri zostavení puzzle v licencii Frozen. Puzzle sa naďalej zlepí a pripevní na stenu. Puzzle potom slúži ako detský meter. Na metri sú riadky pre poznámky.

Clementoni Hodiny Levia hliadka 96 dielikov-71%
25,30 € 7,20 €

Akcia

Puzzle hodiny v licencii Disney, ktoré skutočne idú a navyše svietia v tme! Postavte si puzzle, zlepte ho pomocou priloženého lepidla, pripevnite k hodinovému strojčeku a zaveste na stenu!

Clementoni Puzzle 23981 MAXI Trolls 104 dielikov
8 € 7,60 €

Akcia

Detské puzzle z kolekcie MAXI s veľkými dielikmi. Puzzle s obrázkom Trollov sa najlepšie skladá na hladkej podlahe. Skladanie puzzle pomáha deťom rozvíjať manuálnu zručnosť a schopnosť pozorovania. Kvalita materiálov a exkluzívna technika tlače zaručujú trvale krásne, živé a žiarivé farby.

Clementoni Súbor hier Trollovia 4 v 1-41%
12,90 € 7,60 €

Akcia

Užite si veľa zábavy so svojimi deťmi a zahrajte si pexeso, domino alebo skladajte puzzle s obrázkami s roztomilými Trollmi. Deti si s malými Trollíkmi užijú veľa zábavy. Puzzle pomáha deťom rozvíjať zručnosť a pozorovacie schopnosti, domino a pexeso naučí logike a precvičia si pamäť.

Clementoni Puzzle Minnie 60 dielikov
8 € 7,60 €

Akcia

Rozprávkové puzzle nielen pre fanúšičky Minnie. Poskladaj si toto puzzle skladajúce sa z 60 dielikov a uži zábavnú oslavu s Minnie a jej kamarátmi. Puzzle pomáha u detí rozvíjať manuálnu zručnosť a kreativitu. Po zložení možno tiež puzzle zlepiť a použiť ako dekoráciu.

Clementoni Puzzle Double Fun – Cars 3-18%
11,61 € 9,50 €

Akcia

Úžasné puzzle a meter na stenu v jednom. Deti si najprv užijú veľa zábavy pri zostavení puzzle v licencii Cars. Puzzle sa naďalej zlepí a pripevní na stenu. Puzzle potom slúži ako detský meter. Súčasťou balenia sú aj klipy pre pripevnenie fotografie.

Clementoni Cars 2v1

Clementoni Cars 2v1

Hodnotenie: 5
9 € 8,40 €

Akcia

Súprava 3 rôznych puzzlí a hry pexeso v obľúbenej detskej licencii Autá. Skladanie puzzle pomáha deťom rozvíjať manuálnu zručnosť a schopnosť pozorovania. Kvalita materiálov a exkluzívna technika tlače zaručujú trvale krásne, živé a žiarivé farby.

Clementoni Puzzle Sofia První 104 dílků-26%
9,21 € 6,80 €

Akcia

Krásné pohádkové puzzle pro každou malou princeznu. Poskládej si obrázek a užij si spoustu zábavy se Sofií a jejími kamarády. Díky novému a pokročilému tiskovému procesu se toto puzzle vyznačuje propracovaností obrázku s jasnými barvami. V balení naleznete 104 kousků puzzle.