4D Cityscape Praha

4D Cityscape Praha

Hodnotenie: 4,8
44,41 € 30 €

Postavte si maketu slávneho mesta, vrátane všetkých jeho historických i súčasných stavieb a spoznávajte, ako sa metropola menila v priebehu rokov. Je len na vás či si zostavíte, ako vyzerala Praha za vlády Karola IV, Rudolfa II alebo pred prvou svetovou vojnou.

4D Cityscape Hra o Tróny Essos
53,60 € 39,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Poznávajte slávne miesta a budovy Essos! Postavte si mapu/maketu Essos tak, ako je zobrazená v seriáli Hra o tróny od TV stanice HBO. Prvá vrstva zobrazuje všetky regióny Essos, druhá vrstva zobrazuje krajinu podľa seriálu na HBO, tretia vrstva zahŕňa známe mestá a hrady (Braavos, Meereen, Volantis a ďalšie) a štvrtá vrstva potom čas.

4D Cityscape Paríž
37 € 32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte si mapu/maketu slávneho mesta Francúzska. Môžete si postaviť Paríž v čase storočnej vojny s Anglickom alebo napríklad počas Francúzskej revolúcie. Zaujímavý je tiež obraz Paríža bez Eiffelovky.

4D Cityscape Sydney

4D Cityscape Sydney

Hodnotenie: 5
36,95 € 35,90 €

Postavte si mapu/maketu slávneho mesta, vrátane všetkých jeho historických i súčasných stavieb a spoznávajte, ako sa metropola menila v priebehu rokov. Je len na Vás či si zostavíte, ako vyzeralo Sydney v dobe austrálskej zlatej horúčky (1857) alebo napríklad v čase veľkej hospodárskej krízy. Jednotlivé vrstvy sa skladajú na seba a štvrtou dimenziou je potom čas.

4D Cityscape Puzzle Hra o tróny - Game of Thrones
53,80 € 44,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte si mapu/maketu Západozemia slávnej krajiny zo svetoznámeho seriálu Hra o tróny. A poznaj slávne miesta a budovy. 3 puzzle v 1, ktoré bavia a vzdelávajú. Zároveň je len na vás, ako konečné puzzle bude vyzerať.

4D Cityscape Budapest
29,90 € 28,80 €

Novinka

Postavte si mapu/maketu, maďarského hlavního města Budapešť, včetně všech jejich historických i současných staveb a poznávejte, jak se metropole měnila v průběhu let. Je jen na Vás jestli si sestavíte, jak vypadala Budapešť za vlády Jagellonců pod Habsburskou vládou nebo v období mezi světovými válkami. Jednotlivé vrstvy se skládají na sebe a čtvrtou dimenzí je pak čas.

4D Cityscape Harry Potter
44,90 € 41,70 €

Novinka

Postavte si mapu/maketu kouzelného světa Harryho Pottera tak, jak je zobrazena v knížkách a filmu. Poznávejte slavná místa a budovy kouzelného světa Harryho Pottera! Kouzelný svět Harry Pottera, 892 dílů ve třech vrstvách! Jednotlivé vrstvy se skládají na sebe a čtvrtou dimenzí je pak čas.

4D Cityscape Pán prstenů (Lord of the Rings)
66,90 € 64,50 €

Novinka

Postavte si mapu/maketu Středozemě tak, jak je zobrazena v knížkách a filmu. Poznávejte slavná místa a budovy Středozemě v období příběhu Pán prstenů! Středozem, celkem 2100 dílů, budov, pohoří. Jednotlivé vrstvy se skládají na sebe a čtvrtou dimenzí je pak čas.

4D Cityscape 4D Hra o tróny (Game of Thrones) Westeros & Essos
54,35 € 43,60 €

Postavte si mapu/maketu Západozemia (Westeros) a Essos tak, ako je zobrazená v seriáli Hra o tróny. Puzzle obsahuje celkovo 891 rôznych dielikov. 3 puzzle v 1, ktoré baví a vzdeláva. Zostavujte si mestá tak, ako vyzerali v jednotlivých storočiach, budovy a architektúru, ktoré boli v tej dobe aktuálne. Zároveň je len na Vás, ako konečné puzzle bude vyzerať.