Nanostad Germany - Signal Iduna Park (Dortmund)

Značka: Nanostad

Nanostad Germany - Signal Iduna Park (Dortmund)

Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Signal Iduna Park“, ktorý je domácim pôsobiskom tímu „Borussia Dortmund“. Puzzle vás nielen zabaví, ale po zložení môže slúžiť ako dekorácia. Celý popis

27.8

27,80 € vrátane DPH

Náš kód: 889311

Popis

Popis produktu

História štadióna:

Signal Iduna Park, predtým tiež Westfalenstadion je jeden z najslávnejších futbalových štadiónov. Posledná rekonštrukcia bola dokončená v lete 2004 za 45,5 miliónov eur. Štadión drží Bundesligový rekord v počte občerstvovacích stanovíšť – viac ako 3 500. Na štadióne sa konali Majstrovstvá sveta vo futbale 1974 a 2006. Na štadióne hrá niektoré svoje zápasy nemecká futbalová reprezentácia.

Nanostad-puzzle štadióny:

  • Štadióny sú vyrobené z polystyrénovej peny, pokryté kvalitným fotopapierom.
  • Štadión tvorí 144 dielikov.
  • Všetky dieliky do seba jednoducho zapadajú a sú očíslované, čo uľahčuje stavbu.
  • Nepotrebujete lepidlo ani iné nástroje.
  • Puzzle prešlo všetkými dôležitými medzinárodnými testami hračiek.
  • Každý štadión je zabalený v kvalitnej farebnej papierovej krabici, ktorá je zatavená v celofáne.
  • Veľkosť balenia: 31 × 23 × 6 cm.
  • Vhodné od 7 rokov.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Počet dielov 144 ks
Odporúčaný vek od 7 rokov
Svietiaci nie

Alternatívne produkty

Nanostad UK - Wembley
29,57 €

26,60 €

Posledný kus za túto cenu!

3D puzzle, , ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Wembley“, ktorý je domácim pôsobiskom Anglickej futbalovej reprezentácie. Puzzle vás nielen zabavia, ale po zložení môže slúžiť ako dekorácia.


Ravensburger Kolosseum 3D 216 dílků
31,81 €

26,80 €

3D puzzle s motivem dominanty Říma – Kolosseum. Speciální technologie a spoje umožňují postavit model bez použití lepidla. Stačí spojit 216 plastových dílků. Slouží jako dekorace.


Nanostad UK - Stamford Bridge (Chelsea)
31,20 €

27 €

Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Stamford Bridge“, ktorý je domácim pôsobiskom „Chelsea FC“. Puzzle vás nielen zabavia, ale po zložení môžu slúžiť ako dekorácia.


Nanostad UK - Etihad (Manchester City)
29,59 €
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátní 3D puzzle, které nadchne nejen fotbalové fanoušky. Firma Nanostad nabízí krásně zpracované puzzle nejznámějších fotbalových svatostánku světa. Jako je tento stadion „Etihad Stadium“, který je domácím působištěm „Manchester City FC“.Puzzle vás nejen zabaví, ale navíc po složení může sloužit jako dekorace.


4D Cityscape Hong Kong
38,27 €

26,80 €

Postavte si mapu/maketu slávneho mesta, vrátane všetkých jeho historických i súčasných stavieb a spoznávajte, ako sa metropola menila v priebehu rokov. Je len na Vás či si zostavíte, ako vyzeral Hong Kong ako britská kolónia alebo ako vyzerá teraz, pod nadvládou Číny. Jednotlivé vrstvy sa skladajú na seba a štvrtou dimenziou je potom čas.


Ravensburger Pisa (nočná edícia) 216 dielikov
35 €

26,90 €

Zostavte si svetoznámou vežu Pisa z ohybných, ľahko zahnuteľných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.


Ravensburger Maják v príboji - Nočná edícia 3D 216D
33 €

26,90 €

Zostavte fascinujúcu stavbu pomocou unikátnych ohybných, sklopných a hladko zapadajúcich dielikov puzzle. Presnosť každého plastového dielika zaisťuje dokonalú stabilitu bez nutnosti použitia akéhokoľvek lepidla.