Ravensburger Praha v noci 1000 dílků
12,63 € 10,50 €

Krásné puzzle panoramatickým obrazem noční Prahy nejenže zkrátí dlouhou chvíli a spolehlivě zabaví, ale také rozvíjejí motoriku i další schopnosti. Jednotlivé dílky jsou kvalitně zpracovány, a tak může z těchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknout atraktivní obraz.

DINO puzzle Letná noc v Prahe neón
15,30 €

Poskladaj si toto malebné puzzle pohľad na Pražský hrad za letnej noci. Puzzle je navyše fluorescenčné a svieti v tme. Exkluzívna kolekcia vyznačujúca sa veľmi pevnými a presnými dielikmi, ktoré do seba dobre zapadajú, a každý dielik má svoj nezameniteľný tvar.

Piatnik Vintage Šitíčka
9,73 € 8,90 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom retro obalu na šitie, môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Ravensburger Praha: Pohled na Karlův most 1000 dílků
12,63 € 9,80 €

Krásné puzzle s motivem pražského panoramatu s Karlovým mostem nejenže zkrátí dlouhou chvíli a spolehlivě zabaví, ale také rozvíjejí motoriku i další schopnosti. Jednotlivé dílky jsou kvalitně zpracovány, a tak může z těchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknout atraktivní obraz.

Piatnik Vintage Poster Transport
9,73 € 8 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom retro plagátov, môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Mucha, Sny

Piatnik Mucha, Sny

Hodnotenie: 5
9,70 € 9,10 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz českého maliara Alfonsa Muchu – Sny. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Van Gogh - Pšeničné polia s cyprusmi
9,69 € 9,10 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom umeleckého diela od svetoznámeho Van Gogha. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Ravensburger Praha: Procházka po Karlově mostě 1000 dílků
12,63 € 9,80 €

Krásné puzzle s motivem pražského Karlova mostu nejenže zkrátí dlouhou chvíli a spolehlivě zabaví, ale také rozvíjejí motoriku i další schopnosti. Jednotlivé dílky jsou kvalitně zpracovány, a tak může z těchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknout atraktivní obraz.

DINO Tigre secret collection 1000 dielikov
11,57 € 10,50 €

Hľadajte skryté tajomstvá! Odpočívajúca tigria rodinka v džungli sú puzzle pre všetkých nadšencov zvierat. Po úspešnom zložení, podlepení a zarámovaní bude obrázok ideálnou dekoráciou hoci aj do detskej izbičky.

Piatnik Hopper, Nighthawks
10,90 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom amerického maliara Edwarda Hoppera Nočné vtáky z tisícky dielikov. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

DINO Bitka v krčme 1000 dielikov
11,57 € 9,40 €

Kúpte si puzzle s motívom od známeho českého umelca Josefa Lady k sebe domov a užite si oveľa lepšiu zábavu ako v práve zobrazenom lokáli. Pri skladaní puzzlí sa riadne odreagujete.

Piatnik Lips
9,73 € 8,90 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbené hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom koláže pier, môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Na ceste (slony)

Piatnik Na ceste (slony)

Hodnotenie: 5
9,69 € 8,90 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom majestátnych slonov v Africkej savane. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Doors

Piatnik Doors

Hodnotenie: 5
9,73 € 8,70 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom dverí rôznych tvarov a farieb. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Ravensburger Pražský hrad 1000 dílků
12,63 € 10,90 €

Krásné puzzle s motivem Pražského hradu nejenže zkrátí dlouhou chvíli a spolehlivě zabaví, ale také rozvíjejí motoriku i další schopnosti. Jednotlivé dílky jsou kvalitně zpracovány, a tak může z těchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknout atraktivní obraz.

Piatnik Letíme na juh (plameniaky)
9,69 € 8,70 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom jazera a kolónie plameniakov. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Paradajky

Piatnik Paradajky

Hodnotenie: 5
9,71 € 8,90 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom paradajok rôznych odrôd a farieb. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Carta Marina 1572
9,73 € 8,90 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom najstaršie zachované mapy Severnej Európy. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Osvieženie (žirafa)
9,69 € 8,90 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom najvyššieho tvora africkej savany. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Money / Peniaze

Piatnik Money / Peniaze

Hodnotenie: 5
9,73 € 8,90 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívmi bankoviek, môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Nevyrušovať (hroch)
9,69 € 8,90 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom majestátneho a obávaného tvora afrických vôd. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Van Gogh - Slunečnice 1000 dílků
9,20 € 9,10 €

Novinka

Složte všechny dílky oblíbené hry puzzle a vytvořte krásný obraz od malíře Vincenta van Gogha Slunečnice. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

DINO Paríž v noci Neon 1000 dielikov
17,45 € 16,40 €

Aj od puzzle môžete očakávať žiarivú budúcnosť. Cez deň ho postavíte a v noci vám potom bude svietiť. Pustite sa do spájania 1000 dielikov, z ktorých na konci vzíde krásny obraz nočného Paríža. Neónovým svetlom sa potom rozžiaria kontúry Eiffelovej veže, Trocadérských záhrad, Invalidovne a v pozadí aj Víťazného oblúka. Užite si svetlé chvíľky pri kreatívnej zábave.

DINO Západ slnka Panoramic 1000 dielikov
12,79 € 10,20 €

Na krásne veci by sa mal človek pozerať každý deň. Začnite napríklad s toskánsku krajinou – vinárska oblasť Val d'Orcia pri západe slnka vytvára krásnu a romantickú scenériu. Zložíte si ju z 1000 dielikov puzzle v elegantnom panoramatickom formáte na šírku. Okrem toho, že si pri stavaní báječne vyčistíte hlavu, potrénujete tiež mozgové závity a schopnosť sústredenia.

Piatnik Monet - Giverny 1000 dílků
9,10 €

Novinka

Složte všechny dílky oblíbené hry puzzle a vytvořte krásný obraz od malíře Moneta Giverny. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

Piatnik Morskí ježkovia 1000 dielikov
9,67 € 8,70 €

Postavte si obraz plný farebných morských ježkov, ktorých možno nájsť inak na morskom dne. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Taste of Gin 1000 dielikov
9,67 € 8,70 €

Postavte si obraz plný farebných fliaš najrôznejších ginov sveta a skúste odolať chuti na ne. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

DINO Budapešť Neon 1000 dielikov
17,45 € 14,50 €

Aj od puzzle môžete očakávať žiarivú budúcnosť. Cez deň ho postavíte a v noci vám potom bude svietiť. Pustite sa do spájania 1000 dielikov, z ktorých na konci vzíde krásny obraz nočnej Budapešti. Neónovým svetlom sa potom rozžiaria kontúry reťazového mosta, budovy parlamentu a hladiny Dunaja. Užite si svetlé chvíľky pri kreatívnej zábave.

Piatnik Degas Hodina tance 1000 dílků
9,20 € 9,10 €

Novinka

Složte všechny dílky oblíbené hry puzzle a vytvořte krásný obraz od malíře Degase Hodina tance. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

Piatnik Frida Kahlo, Autoportrét 1000 dielikov
9,67 € 8,90 €

Postavte si autoportrét známej maliarky Fridy Kahlo. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Vianina Paris 1000 dielikov
9,67 € 8 €

Postavte si mapu Paríža v dizajne od Vianiny, kde sú stavby aj ulice znázornené veselými a farebnými tvarmi. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

DINO Český Krumlov Dron collection 1000 dielikov
11,62 € 9,80 €

Dron collection od Dina zachytáva významné české pamiatky z vtáčej perspektívy. Motív týchto puzzlí je špeciálny záber Českého Krumlova vytvorený z dronu. Fotka tejto pamiatky zo zoznamu UNESCO bola rozdelená na 1000 dielikov. Po ich zložení nájdete fotku historického centra obklopeného riekou Vltavou a nad všetkým týčiaci sa hrad a zámok.

DINO Kone Secret collection 1000 dielikov
11,62 € 9,80 €

Hľadajte skryté tajomstvá s puzzle zo série Secret Collection. Myslíte, že koníky na obrázku spočítate na prstoch jednej ruky? Zostavené puzzle schováva ďaleko viac koní, než sa na prvý pohľad zdá. Niektoré kone nájdete už počas stavania, ďalšie uvidíte skôr s odstupom, až budete mať skladačku hotovú. Puzzle bolo vyrobené v ČR a perfektne otestuje vašu pozornosť, trpezlivosť i bystrý zrak.

Piatnik Dáždniky 1000 dielikov
9,67 € 9,10 €

Postavte si obraz plný farebných dáždnikov, ktoré prežiaria aj daždivý deň. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Oldtimer Cars 1000 dílků
9,10 €

Novinka

Složte všechny dílky oblíbené hry puzzle a vytvořte krásný obraz s motivy dopravních prostředků. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

Piatnik Alkoholické nápoje světa 1000 dílků
9,20 € 9,10 €

Novinka

Složte všechny dílky oblíbené hry puzzle a vytvořte krásný obraz s motivem nejrůznějších světových druhů alkoholických nápojů. Obraz může být krásná dekorace v interiéru.

DINO Forum Romanum 1000 dielikov
11,62 € 9,80 €

Forum Romanum bolo vo svojej dobe centrom politického diania aj veľkých osláv. Vy nezabudnite poriadne oslavovať vtedy, až sa vám podarí dokončiť jeho stavbu z 1000 dielikov puzzle. Za správne spojenie toľkých dielikov si zaslúžia obdiv stavitelia každého veku. Pri skladaní si navyše vylepšíte pozornosť, sústredenie a tiež zapojíte fantáziu.

DINO Pandia rodina 1000 dielikov
11,62 € 9,80 €

Hoci majú pandy takmer celý život kruhy pod očami, sú neuveriteľne fotogenické. Ako budete vyzerať vy, až dokončíte skladačku s ich fotografiou? Či už s kruhmi alebo bez, určite bude vo vašich očiach iskriť oprávnená radosť. Okrem toho, že si nad 1000 dielikmi puzzle vyčistíte hlavu, zapracujete tiež na svojej pozornosti a umení sústrediť sa.

Ravensburger Exit Puzzle: Zamčený sklep 759 dílků
12 € 9,80 €

Novinka

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem zamčeného sklepa od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají. Po složení puzzle na vás čekají úkoly k vyřešení únikové hry, dokážete rozluštit symboly a vyřešit hádanku?

Piatnik Kolekce Gustava Klimta 1000 dílků
9,20 € 9,10 €

Novinka

Složte všechny dílky oblíbené hry puzzle a vytvořte krásný obraz Klimt Collection. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

Piatnik Zátky 1000 dílků
9,20 € 9,10 €

Novinka

Složte všechny dílky oblíbené hry puzzle a vytvořte krásný obraz s motivem nejrůznějších světových pivních zátek. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

Piatnik Těstoviny 1000 dílků
9,20 € 9,10 €

Novinka

Složte všechny dílky oblíbené hry puzzle a vytvořte krásný obraz s motivem těstovin. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.