DETOA Magnetické puzzle Deti
13,30 € 10,60 €

Magnetické puzzle Deti obsahujú magnetickú tabuľku, stojanček a 40 farebných drevených dielikov s magnetom. Z magnetov je možné tvoriť obrázky úplne podľa vlastnej fantatie.

Ravensburger Disney Autá 3: Môžem vyhrať! 2x24 dielikov
8,30 €

Užite si veľa zábavy pri skladaní puzzle na motívy obľúbeného animovaného filmu Autá 3. Na dvoch obrázkochhlavní hrdinovia na pretekárskej dráhe. Stačí už len pridať plyn a dôjsť si pre víťazstvo!

Ravensburger Hasiči 2x24 dielikov
8,49 € 8,30 €

Zostavte si puzzle s originálnym motívom Hasiči. Skráťte si dlhú chvíľu a zapojte všetky svoje zmysly. Vďaka tvrdému podkladu si vyhotovený obrázok môžete zavesiť napríklad na stenu.

Ravensburger Deň v zoo 2x24 dielikov
8,49 € 7,90 €

Vydajte sa do sveta zvieratiek! S týmito puzzle je to ľahké. Zostavte si obrázok ZOO a skráťte si dlhú chvíľu. Detské puzzle rozvíja zmysly a motoriku a vďaka tvrdému podkladu si vyhotovený obrázok môžete zavesiť napríklad na stenu.

EFKO Puzzle BIG ZOO BABY

EFKO Puzzle BIG ZOO BABY

Hodnotenie: 4,8
8,90 € 8,70 €

Užite si spoločné chvíle pri skladaní, alebo si vymaľujte obrázok na rubovej strane. S týmito puzzle sa určite nebudete nudiť! Puzzle je odolné a vhodné pre malé ručičky. Je ideálne pre rozvoj motoriky a na precvičovanie pamäti.

Trefl Puzzle Bing Zábava v parku MAXI 24
9 € 8,70 €

Krásne detské puzzle s obrázkom Zajačika Binga a jeho kamarátov. Zajačik Bing je hrdinom seriálu Bing Bunny pre deti predškolského veku. Veľké Puzzle sa skladá z 24 maxi dielikov zo silného kartónu.

DETOA Magnetické puzzle ZOO
13,30 € 10,60 €

Veľmi obľúbená hra pre deti, tentokrát so zvieratkami. Výrobok obsahuje magnetickú tabuľku zelenej farby, stojančeky a 44 drevených dielikov s magnetom, z ktorých možno zostaviť rôzne obrázky ako zvieratiek, tak rôznych stavieb, ktoré poznáš zo ZOO.

Puzzlika 12985 Obľúbené zvieratká 3v1 3 obrázky 50 dielikov
13,50 € 13,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Obrázkové puzzle Obľúbené zvieratká 3 v 1 obsahuje 50 veľkých pevných puzzle, z ktorých poskladáte 3 samostatné obrázky veľkosti 25×25 cm, vždy však z iného počtu dielov (3×3, 4×4, 5×5). Hračka pomáha deťom rozvíjať ich základné zručnosti. Je vyrobená z ekologicky pestovaného dreva.

Melissa & Doug Drevené puzzle so zvukmi ZOO
15,10 €

Umiestnením správneho kusu puzzla do otvoru sa ozve zvuk zvieratká. Položením správneho dielika na svoje miesto sa ozve zvuk. Puzzle sa vkladajú za pomocou úchytky, ktorá je na každom dieliku.

Goki Môj deň - vrstvené puzzle z dreva
13,30 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené puzzle v štyroch vrstvách ukáže deťom, ako môže vyzerať bežný deň. Jedna vrstva predstavuje vždy jednu činnosť – kúpanie, varenie, hranie sa a večer v rodinnom kruhu. Obrázky sú roztomilo detské.

GALT Veľké podlahové puzzle - Zábavný park
15,65 € 13,60 €

Nádherne ilustrované podlahové puzzle prináša deťom jedinečnú zábavu, ktorú by mohli zažiť v krásnom zábavnom parku! 30 veľkých dielikov do seba presne zapadá a pomáha vášmu dieťaťu v zdokonalení motorických schopností. 8 dielikov znázorňuje kompletné atrakcie a tým pomáha dieťaťu v zostavení.

DETOA Magnetické puzzle Medvede
13,30 € 10,20 €

Magnetické puzzle Medvede obsahujú magnetickú tabuľku, stojanček a 37 farebných drevených dielikov s magnetom. Z magnetov je možné tvoriť obrázky úplne podľa vlastnej fantázie.

Melissa & Doug Drevené puzzle na cestu Farma
12,90 €

Spojte dvojdielne drevené puzzle s tými na drevenej vkladacej ploche a naučte deti názvami 6tich zvieratiek slovensky aj anglicky. Puzzle sú uložené v praktickom kufríku s rukoväťou. Všetko z recyklovateľného materiálu a farby na báze sóje.

Bino Puzzle PIZZA

Bino Puzzle PIZZA

Hodnotenie: 5
9,01 € 8,70 €

Detská vkladačka z dreva, v tvare pizze. Prísady na zdobenie pizze sa dajú jednoducho položiť na povrch alebo vložiť do špeciálnych otvorov na pizzi. Sada obsahuje aj drevený krájač na pizzu. Kombinovaním správnych časti a skladaním kúskov v celok deti trénujú sústredenosť, uväzovacie a pozorovacie schopnosti a tiež logické uvažovanie a rozhodovanie pri nachádzaní tých správnych kúskov.

Woody Puzzle Ľudské telo - Chlapec SK
7,60 € 6,90 €

Výpredaj

Interaktívne a náučná drevená vkladačka. Anatómia ľudského tela pre najmenších. Po otočení lícovej časti puzzle (koža), vidí dieťa na rube orgány a pod nimi kosti, ktoré sa na tomto mieste skrývajú. Všetko je opatrené popiskami a základnými názvami.

Woody Puzzle Ľudské telo - Dievča SK
7,60 € 6,90 €

Výpredaj

Interaktívna a náučná drevená vkladačka. Anatómia ľudského tela pre najmenších. Po otočení lícovej časti puzzle (koža), vidí dieťa na rube orgány a pod nimi kosti, ktoré sa na tomto mieste skrývajú. Všetko je opatrené popiskami a základnými názvami.

Puzzlika 13050 Vlak 94 cm - náučné puzzle 20 dielikov
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Spočítate koľko zvieratiek vezie tento vláčik? V krabičke nájdete 20 veľkých pevných puzzle častí, z ktorých poskladáte 94 cm dlhý vláčik plný cestujúcich. Lokomotíva aj každý vagón sa skladá z dvoch dielikov. Na jednej polovici kartičiek je ilustrácia jednotlivých zvieratiek v určitom počte a na druhej polovici je zobrazený ich počet číslicou. Správne spojené dieliky vytvoria vagóny, ktoré treba poskladať tak, aby na seba číselne nadväzovali. Hračka pomáha deťom rozvíjať ich základné zručnosti.

Woody Puzzle na doske Domáce veselé zvieratká
6,50 € 6,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Miluje vaše dieťa zvieratká? Vďaka tejto skladačke sa zoznámi so zvieratkami, ktoré žijú v prostredí farmy. Toto drevené puzzle je skvelá pomôcka pre zlepšenie motoriky a kreativity.

Ravensburger Puzzle 050963 Likvidácia odpadu 2x24 dielikov
8,30 €

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom triedenia odpadu od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahujú dva obrázky – jeden ponúka pohľad na smetiara, druhý zas na odťahovku – z oboch situácií sa ale dá poučiť. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

L.O.L. Surprise! Hra s meniacimi sa farbami
14 € 11 €

Unikátne skladačky puzzle s meniacimi sa farby v obľúbenej licencii LOL Surprise určite poteší a očarí každú malú fanúšičku týchto roztomilých bábik. Puzzle má po zložení rozmery 30 × 30 cm.

Puzzlika 13074 Môj domov - náučné puzzle 20 dielikov
8,90 € 8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Spoznáte, ktoré zvieratko kde býva? V krabičke nájdete 20 veľkých pevných puzzle častí tvoriacich 10 samostatných dvojíc kartičiek, ktoré spolu tematicky súvisia. Jedna polovica kartičiek obsahuje ilustrácie jednotlivých zvieratiek a na druhej polovici kartičiek je zobrazené ich najčastejšie obydlie. Cieľom je vytvoriť správne kombinácie a nazbierať čo najviac párov. Hračka pomáha deťom rozvíjať ich základné zručnosti.

EDUCA Puzzle 2x25 dielikov - Frozen II-16%
8,60 € 7,20 €

Výpredaj

Dieliky Puzzle Educa® Frozen II sú vyrobené z nového ekologického dreva, ktoré je pevnejšie a bezpečnejšie pre deti. Vďaka laminovanej povrchovej úprave sú obrázky jasnejšie a atraktívnejšie. Sada obsahuje 2 puzzle s rozprávkovými motívmi Frozen II.

Puzzlika 13531 Moja rodina - náučné puzzle 20 dielikov
8,90 € 8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Spoznáte mláďatko a niekoho ďalšieho z jeho rodiny? V krabičke nájdete 20 veľkých pevných puzzle častí tvoriacich 10 samostatných dvojíc kartičiek, ktoré spolu tematicky súvisia. Jedna polovica kartičiek obsahuje ilustrácie mláďat a na druhej polovici kartičiek je zobrazený iný člen z jeho rodiny. Cieľom je vytvoriť správne kombinácie a nazbierať čo najviac párov. Hračka pomáha deťom rozvíjať ich základné zručnosti.