Fixed Neoprénové púzdro Sleeve pre tablety s uhlopriečkou do 11" FIXSLE-11-RD, červené
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Odolné neoprénové púzdro váš tablet ochráni pred špinou, otrasmi a poškodením. Fixed Neoprénové púzdro Sleeve pre tablety s uhlopriečkou do 11" FIXSLE-11-RD je určené tabletom s uhlopriečkou 11" a kombinuje neoprén s jemnou podšívkou na spôsob plyšu, vďaka čomu bude vaše zariadenie ako v bavlnke. Poteší elegantným dizajnom.

Fixed Nylonové puzdro Campus pre tablety a netbooky do 11", sivá (FIXCAM-11-GR)
13,60 € 13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálne puzdro pre menšie notebooky a tablety do uhlopriečky 11" vyrobené z extra odolného nylonu. FIXED Campus zaujme predovšetkým štýlovým, decentným dizajnom a kvalitným polstrovaním na vnútornej strane pre lepšiu ochranu uloženého zariadenia. Príslušenstvo a rôzne drobnosti možno vtačiť do priestranného bočného vrecka.

Thule Púzdro Subterra na MacBook Air (11"), tmavo šedá
42,11 € 34,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranné puzdro na MacBook s veľkosťou uhlopriečky až 15 palcov od spoločnosti Thule. Skvelou vlastnostou tohto výrobku je okrem iného odolnosť voči vplyvom vody.

Fixed Neoprénové púzdro Sleeve pre tablety s uhlopriečkou do 11" FIXSLE-11-BK, čierne
14,90 €

Odolné neoprénové púzdro váš tablet ochráni pred špinou, otrasmi a poškodením. Fixed Neoprénové púzdro Sleeve pre tablety s uhlopriečkou do 11" FIXSLE-11-BK je určené tabletom s uhlopriečkou 11" a kombinuje neoprén s jemnou podšívkou na spôsob plyšu, vďaka čomu bude vaše zariadenie ako v bavlnke. Poteší elegantným dizajnom.

DICOTA PerfectSkin 11,6'' (N26048N)
11,90 €

Ľahučké, prispôsobivé puzdro PerfectSkin pre každého, kto chce mať notebook pri nosení perfektne a štýlovo chránený. PerfectSkin je vyrobený z odolného a predovšetkým elastického neoprénu, vďaka čomu priľne k notebooku ako druhá koža. Použitím puzdra ochránite notebook pred drobným poškodením a škrabancami.

Fixed Neoprénové púzdro Sleeve pre tablety s uhlopriečkou do 11" FIXSLE-11-BL, modré
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Odolné neoprénové púzdro váš tablet ochráni pred špinou, otrasmi a poškodením. Fixed Neoprénové púzdro Sleeve pre tablety s uhlopriečkou do 11" FIXSLE-11-BL je určené tabletom s uhlopriečkou 11" a kombinuje neoprén s jemnou podšívkou na spôsob plyšu, vďaka čomu bude vaše zariadenie ako v bavlnke. Poteší elegantným dizajnom.

Fixed Nylonová taška Campus pre tablety a netbooky do 11", čierna (FIXURB-11-GR)
25 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna taška pre menšie notebooky a tablety do uhlopriečky 11" vyrobená z extra odolného nylonu. FIXED Urban zaujme tenkým dizajnom a kvalitným polstrovaním na vnútornej strane pre lepšiu ochranu uloženého zariadenia. Príslušenstvo a rôzne doplnky možno vložiť do praktických vreciek. Taška je vybavená nastaviteľným ramenným popruhom s polstrovaním pre ľahšie nosenie.

DICOTA Skin BASE 10-11,6 Blue
14,60 € 12,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Puzdro na notebook chráni váš počítač pred každodenným znečistením. Dicota Skin BASE 10″ – 11,6″ Blue je určený notebookom s maximálnou uhlopriečkou 11,6". Je vyrobené z odolného elastického neoprénu. Krytý zips bráni poškriabaniu a ľahký profil zabezpečí, že sa vám v ňom počítač zvlášť neprerečie.

Case Logic Ibira puzdro na 11" notebook IBRS211K, čierne
15,20 € 15 €

Štíhle a elegantné cestovné puzdro na notebook. Puzdro Case Logic Ibira je vyrobené z odolného polyesteru a určené pre 11 "notebooky. Má asymetrický zips, vďaka ktorému sa k svojmu zariadeniu vždy ľahko dostanete, a je ozdobené štýlovou textúrou. Záruka 300 mesiacov.

DICOTA Skin BASE 10-11,6 Red
14,60 € 12,40 €

Puzdro na notebook chráni váš počítač pred každodenným znečistením. Dicota Skin BASE 10″ – 11,6″ Red je určený notebookom s maximálnou úhlopriečkou 11,6 ″. Je vyrobený z odolného elastického neoprénu. Krytý zips bráni poškriabaniu a ľahký profil zabezpečí, že sa vám v ňom počítač ľahko prenáša.

Case Logic LAPS111K puzdro na notebook 11", čierne
24,40 €

Tento tradičný obal s jemnými detailmi sa môže hodiť komukoľvek. Pružný a ľahký materiál, z ktorého sú bočné steny je vysoko stlačiteľný a výborne absorbuje nárazy. Je ideálny pre zvýšenie ochrany Vášho notebooku pri prenášaní v kufri, batohu či kabelke.