R-SPEKT Obal na mokré saky

Značka: R-SPEKT Náš kód: 100000685802

Partnerský predaj

R-SPEKT Obal na mokré saky

Určite poznáte ten problém s prevážaním mokrých a zapáchajúcich sakov alebo sieťok z rybárskych výprav, kedy vám tieto saky zašpinia zvyšok vašej výbavy, ktorá je uložená v ich blízkosti. Celý popis

15.54

15,54 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Určite poznáte ten problém s prevážaním mokrých a zapáchajúcich sakov alebo sieťok z rybárskych výprav, kedy vám tieto saky zašpinia zvyšok vašej výbavy, ktorá je uložená v ich blízkosti.

Tento problém rieši náš obal na mokré saky, vďaka ktorému môžete stráviť oveľa príjemnejšiu cestu domov z rybárskej výpravy. Jeho rozmer je na dĺžku 25cm, na výšku 35cm a hĺbka predstavuje 4cm. Kombinácia lesného maskovacieho dizajnu a khaki farby je R-spekt štandardom a podareným kúskom rady R-spekt limited edition. Obal na mokré saky je vyrobený z vodeodolných textílií, z vnútornej strany je použitá kvalitná polstrovaná výplň potiahnutá opäť vodeodolnou textíliou čiernej farby, ktorú možno ľahko umývať.

V hornej časti obalu je umiestnené transportné popruhové ucho pre ľahšiu manipuláciu pri jeho prenášaní. Z polovice obalu vedie po bokoch kvalitný špirálový zips do tvaru písmena „L“ tak, aby sa dalo veľmi ľahko a rýchlo k uskladneným sakám dostať a všetko bolo bezpečne uschované. Obal na mokré saky pohodlne pojme R-spekt prechovávací sak veľký, ale tiež prechovávací sak menší v množstve 2ks alebo EKO sieťky v množstve 2ks. Farebné prevedenie: kombinácia khaki a lesného maskovacieho dizajnu z vonkajšej strany / čierny z vnútornej strany Materiálové zloženie: 100% vodeodolný polyester s PVC záterom / tlmiaca molitanová pena Rozmery: 25 × 35 × 4cm (dĺžka x výška x hĺbka) 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%