SAMSUNG Galaxy Tab S3 T820/T825 - pouzdro, černé
30 €

Výpredaj

Stylové pouzdro Samsung určené pro tablet Samsung Tab S3 poskytuje spolehlivou ochranu proti škrábancům, nárazům a nečistotám a zároveň zachovává přístup ke konektorům. Také slouží jako praktický stojánek nebo podpěra.

CellularLine Galaxy TAB S4 T830/T835 - puzdro se stojánkem, čierne-35%
25,04 € 16,20 €

Posledný kus za túto cenu!

CellularLine Folio je extra tenké a veľmi ľahké puzdro pre tablet vyrobené z moderných materiálov. Disponuje perfektným tvarom, vďaka ktorému je tablet v puzdre stabilne uchytený a je vyrobený presne na mieru konkrétneho zariadenia.
Jedinečný dizajn púzdra sa skvele hodí k vášmu tabletu.
Predný odklápací kryt je možné zložiť ako stojan pre tablet, chráni displej a celé puzdro zabezpečuje kompletnú ochranu vášho telefónu proti mechanickému poškodeniu aj proti nečistotám. Prístup ku všetkým ovládacím prvkom aj slotom je ľahký a rýchly bez nutnosti vyberať tablet z puzdra. Zatváranie puzdra je riešené na magnet.

SAMSUNG Galaxy Tab S5e T720/T725 - zadní kryt, černý-37%
34,60 € 21,60 €

Výpredaj

Bytelný zadní kryt pro Samsung Galaxy Tab S5e T720/T725 zajišťuje ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Samsung Slim Cover EF-IT720CBEGWW je velmi příjemný na omak a pohodlný do ruky. Tento kryt je ideální volbou pro ty, které baví vyvážená kombinace funkčnosti a stylu.