Kamera potápačská Paralenz

Značka: Náš kód: 100002325679

Partnerský predajDoprava zadarmoNovinka

Kamera potápačská Paralenz

Najodolnejšia potápačská kamera na trhu. Môžete ju vziať až do hĺbky 200 metrov alebo ju dokonca, bez ujmy, prejsť autom. Celý popis

779.93
779,93 € vrátane DPHBežná cena: 803,93 €, Ušetríte 24 € (2 %)
Cena s MALL kartou:
749,93 €
Viac info tu

Náš kód: 100002325679

Popis

Popis produktu

Kamera Paralenz bola vytvorená tak, aby zaznamenávala video (fotografie) v čo najlepšej kvalite aj v tých najnáročnejších podmienkach. Tu sú jej výhody: 

 • Neuveriteľné farby aj bez filtru: Nahrávky spravené pod vodou sú obvykle nazelenalé alebo namodralé, pokiaľ nie sú použité farebné filtre. Tie je potrebné ručne umiestniť presne pred kameru v správnej hĺbke, aby bol efekt taký, aký potrebujeme. Oproti tomu Paralenz využíva digitálne farebné filtre DCC (Depth Color Correction). Tie prostredníctvom tlakového senzoru upravujú farby, podľa toho v akej hĺbke sa práve nachádzate, a to s presnosťou na 10cm. Vďaka tomu získavate farebný filter bez straty svetla alebo farebných nepresností. Paralenz je prvá kamera na trhu, vďaka ktorej máte želané farby aj bez použitia klasického farebného filtru.
 • Záznam hĺbky a teploty v nahrávke: Kamera Paralenz ako prvá na trhu meria hĺbku, a to každú sekundu. Túto informáciu o hĺbke rovnako ako o teplote môžete umiestniť do svojich videí a fotografií, a tým im pridať ďalší zaujímavý aspekt. Kamera Parelenz zároveň automaticky vytvára titulkový súbor .srt, ktorý môžete použiť pri editovaní, alebo ho priamo nahrať do svojich videí napríklad na YouTube alebo Vimeo.
 • Kamera, ktorá doslova zaznamenáva celý ponor: Kamera Paralenz začíná logovať informácie od okamihu, kedy sa dostanete pod vodnú hladinu. Akonáhle je ponor dokončený, dáta môžete synchronizovať do svojho chytrého telefónu rovnako ako celý obraz, ktorý ste natočili. Pomocou jednoduchej aplikácie môžete vytvárať profil ponoru a umiestňovať doň jednotliné fotografie a videá v takom poradí, ako boli zaznamenávané. Môžete ich tak prechádzať rovnako, ako by ste prechádzali profil celého ponoru. Svoje záznamy môžete naviac jednoducho zdieľať so svojimi priateľmi. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete taktiež nastavovať všetky parametre kamery a aktualizovať jej firmware.
 • Vodotesná do 200 metrov: Vytvorením úplne unikátneho designu a meteriálov sa podarilo vytvoriť malú a ľahkú kameru, ktorá ani pri extrémnych ponoroch nepotrebuje žiadne puzdro.
 • Jednoduchá tak, že to zvládnu aj deti:  Pre zhotovenie fotografie raz stlačíte, pri dlhšom podržaní tlačidla začnete nahrávať video. A to je celé. Nemusíte riešiť komplikované nastavenie, kamera Paralenz si so všetkým poradí sama. Stačí zapnúť a nahrávať.
 • Mimoriadne odolná konštrukcia: Kamera pôsobí nezničiteľným dojmom, a presne tak aj funguje. Žiadne zbytočné výbežky alebo vystúpené tlačidlá. Bola vytvorená z hliníku používaného armádou a polykarbonátu. Je tak malá a kompaktná, že je ideálnym spoločníkom na cesty, ktorý ale zvládne aj prejdenie autom, alebo zásah potápačskou fľašou.
 • Batéria na niekoľko ponorov: Nahrávejte v 1080p pri 30fps po dobu 3,5 hodiny alebo v 4K pri 30fps po dobu 2,25 hodiny. Vďaka špeciálnej penovej izolácii batéria vydrží takmer rovnako dlho, ako vo veľmi studenej vode. Nabitie kamery trvá menej ako hodinu, pričom ju stačí pripojiť k USB nabíjačke, powerbanke alebo inému podobnému zariadeniu.
 • Rýchle odolné upevnenie: Konštrukcia kamery umožňuje jej upevnie v podstate pod akýmkoľvek uhlom. Použitím tzv. Click-mount systému môžete pripevniť alebo oddeliť kameru jedným cvaknutím. S trochou praxe nebudete mať problém si poradiť s jej upevnevaním aj v rukaviciach. Alebo môžete použiť fixný systém, ktorý sa pripojuje ku guličkovej hlave, trojnožkám a pod.. Preto môžete kameru Paralenz pripojiť v podstate ku čomukoľvek. 
 • Testované a vyvinuté potápačskou komunitouKamera bola vyvinutá na základe spätnej väzby takmer 250 potápačov z 38 krajín sveta, ktorí ju pomohli vyvinúť, a následne ju otestovali do posledného detailu. Skúsenosti každého člena tímu boli iné, rovnako tak, ako boli rozličné podmienky, v ktorých bola kamera testovaná. Paralenz je proste kamera od potápačov pre potápačov.

Balenie Paralenz Dive Camera obsahuje:

 • Kameru Paralenz
 • Držák na masku, univerzální držák (k např. GOPRO příslušenství) a řemínek na zápěstí
 • Kábel USB-C na rýchle nabíjanie
 • Náhradnú sadu 3 O-krúžkov
 • Silikónovú vazelínu
 • Praktický cestovný kufrík

Rozmery: 116 × 35 × 38 mm

Materiál: anodizovaný hliník

Váha: 155 g

Doporučenie ohľadom SD karty. Používajte len najrýchlešie SD karty na trhu, napr. SANDISK EXTREME a pod. (karty SAMSUNG môžu mať probémy)

Paralenz World Compilation 5 from Paralenz on Vimeo.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%