Intex Pumpa ručná 36cm

Intex Pumpa ručná 36cm

Hodnotenie: 4,6
9 € 5 €

Ručná pumpa značky Intex. Má 3 spojovacie trysky, ktoré pasujú na malé, stredné aj veľké nafukovacie ventily. Umožňujú tiež ľahké vypúšťanie vzduchu opačným koncom nástavca. Univerzálne pripojenie na ventil umožňuje nafukovať matrace, člny, lopty a ďalšie.

Vango Air Pump AC/DC

Vango Air Pump AC/DC

Hodnotenie: 4,2
31,48 € 20,50 €

Univerzálna pumpa Vango Air Pump AC / DC, ktorú možno zapojiť ako do zásuvky v aute, tak do klasickej zásuvky v stene. Obsahuje sadu trysiek pre rôzne ventily.

Coleman Quickpump 12V

Coleman Quickpump 12V

Hodnotenie: 4,5
28,70 €

Coleman Quickpump 12V je motorová pumpa na nafukovanie matracov s výkonom 600 l/min. Súčasťou balenia sú adaptéry pre rôzne ventily.

Campingaz Ručná pumpa Dual Action
15 € 14 €

Campingaz Dual Action Handpump je ručná pumpa pre nafukovanie a vyfukovanie. Súčasťou výrobku sú 3 rôzne adaptéry (trysky) pre rôzne ventily a prenosný obal. Objem valca 2 litre.

Outwell Vzduchová pumpa Dual Action Tent Pump
62,45 € 50,70 €

Výkonná ruční pumpa s tlakoměrem. Outwell Vzduchová pumpa Dual Action Tent Pump je výrazně výkonější než běžné jednosměrné pumpy. Výhodou je plynulý chod a možnost nastavení objemu vzduchu (1,4 l nebo 3,8 l). Pumpa má 4 různé nástavce a je kompatibilní se všemi stany značky Outwell.

Sevylor 12V Elektrická pumpa
63,40 €

Coleman 12V Elektrická pumpa je vysokotlaková pumpa pripojiteľná pomocou autozapaľovača. Spoľahlivo a rýchlo nafúkne ako malé, tak aj tie najväčšie lode vrátane vysokotlakových podláh drop stitch.

Outwell Foot Pump 3 l

Outwell Foot Pump 3 l

Hodnotenie: 4
11,90 € 10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická nožná pumpa. Outwell Foot Pump 3 l má kompaktné rozmery pre dobrú prenosnosť. Jej výkon zaistí ľahké a rýchle nafúknutie karimatky alebo kempingového nábytku. Pumpa disponuje 3 vymeniteľnými nástavcami.

Outwell Foot Pump 5 l

Outwell Foot Pump 5 l

Hodnotenie: 4
13,90 € 12,40 €

Praktická nožná pumpa. Outwell Foot Pump 5 l má kompaktné rozmery pre dobrú prenosnosť. Jej výkon zaistí ľahké a rýchle nafúknutie karimatky alebo kempingového nábytku. Pumpa disponuje 3 vymeniteľnými nástavcami.

shumee Intex Ručná pumpa Double Quick III 68615
25 €
+ doprava zadarmo

Double Quick III 68615 značky index je pevná a stabilná ručná pumpa na rýchle nafúknutie nafukovacieho matraca/postele, nafukovacieho člna alebo iných nafukovacích predmetov. Pumpa predstavuje praktického spoločníka na stanovačky, no poslúži aj v domácnosti, keď musíte pravidelne nafukovať nafukovac