Intex Pumpa ručná Double Quick II
12 € 8 €

Ručná pumpa, ktorá umožňuje ľahké nafukovanie a vyfukovanie matracov, bazénov, člnov, hračiek a ďalšieho vybavenia. Intex Double Quick II nafukuje pri pohybe nahor i nadol a má 3 spojovacie trysky a nástavec, vďaka ktorým pasuje na všetky bežné veľkosti ventilov.

Intex Pumpa nožná

Intex Pumpa nožná

Hodnotenie: 4,5
10 € 8 €

Šliapacia pumpa s priemerom 28 cm na nafukovanie matracov, člnov, bazénikov, hračiek a ďalšieho vybavenia. Nožná pumpa od spoločnosti Intex disponuje 3 nástavcami, ktoré pasujú na väčšinu bežných ventilov, umožňuje nafukovanie aj vyfukovanie a pumpuje pri pohybe nahor i nadol.

Intex Pumpa nožná, veľ. 30 cm
13 € 7,90 €

Šliapacia pumpa s priemerom 30,5 cm na nafukovanie matracov, člnov, bazénikov, hračiek a ďalšieho vybavenia. Nožná pumpa od spoločnosti Intex disponuje 3 nástavcami, ktoré pasujú na väčšinu bežných ventilov, umožňuje nafukovanie aj vyfukovanie a pumpuje pri pohybe nahor i nadol.

Intex Pumpa do autozapaľovača 12 V
23,80 € 19,90 €

Pumpa, ktorá vám nafúkne čln, bazén, matrac a ďalšie vybavenie bez najmenšej námahy. Elektrická pumpa má 3 koncovky, ktoré pasujú na väčšinu bežných ventilov a môžete ju zapojiť do zásuvky zapaľovača. Intex Pumpa do autozapaľovača 12 V nafukuje rýchlosťou až 600 litrov za minútu.

Intex Pumpa ručná 36cm

Intex Pumpa ručná 36cm

Hodnotenie: 4,7
9 € 5,90 €

Ručná pumpa značky Intex. Má 3 spojovacie trysky, ktoré pasujú na malé, stredné aj veľké nafukovacie ventily. Umožňujú tiež ľahké vypúšťanie vzduchu opačným koncom nástavca. Univerzálne pripojenie na ventil umožňuje nafukovať matrace, člny, lopty a ďalšie.

Intex Pumpa na batérie

Intex Pumpa na batérie

Hodnotenie: 3,3
15,90 € 8,80 €

Pumpa, ktorá vám nafúkne čln, bazén, matrac a ďalšie vybavenie bez najmenšej námahy. Súčasťou sú 3 koncovky. Ideálne pre vnútorné i vonkajšie použitie. Intex Pumpa na batérie vyžaduje 6×C batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Intex Pumpa ručná

Intex Pumpa ručná

Hodnotenie: 4,9
15 € 8,90 €

Výkonná obojručné pumpa s priemerom 48 cm na nafukovanie matracov, člnov, bazénikov, hračiek a ďalšieho vybavenia. Ručná pumpa Intex disponuje flexibilnou hadičkou a 4 nástavcami, ktoré pasujú na väčšinu bežných ventilov, umožňuje nafukovanie aj vyfukovanie a pumpuje pri pohybe nahor i nadol.

Intex Pumpa elektrická

Intex Pumpa elektrická

Hodnotenie: 4
77 € 59,90 €

Pumpa, ktorá vám nafúkne čln, bazén, matrac a ďalšie vybavenie bez najmenšej námahy. Elektrická pumpa Intex pasuje na väčšinu bežných ventilov a môžete ju zapojiť do zásuvky zapaľovača (12 V) i do siete (220–240 V). Nafukuje rýchlosťou až 500 litrov za minútu.