Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 25270980

Energy Omegavet 30 ml

Energy Omegavet 30 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Omegavet podporuje imunitu zvierat, obzvlášť odolnosť proti bakteriálnym a nádorovým ochoreniam. Pomáha tiež pri nadváhe a stukovatení orgánov. Posilňuje vývoj a kvalitu zubov, kostí a očí. Vďaka prípravku Omegavet majú zvieratá lesklú srsť a pružnejšiu kožu Celý popis
12,67 €
Tovar od: HappyTails.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
12,67 €
Získajte dopravu ZADARMO so
u zásielok od 12,9 €
Posledné 2 kusy
Vrátenie zadarmo cez Packetu

15.6.2023 na výdajnom mieste
15.6.2023 - 16.6.2023 na vašej adrese

Popis

Omegavet je prípravok s obsahom unikátneho rybieho oleja, ktorý je najdôležitejším prírodným zdrojom nenasýtených mastných kyselín (EPA a DHA) a vitamínov A, D a E. Má pozitívny vplyv na obranyschopnosť organizmu, nervovú sústavu, spracovanie cholesterolu, hormonálny systém a tvorbu nových tkanív. Vitamíny A a D sú v prípravku zahrnuté v takom množstve, aby nedošlo k ich predávkovaniu. 

Omegavet podporuje imunitu zvierat, obzvlášť odolnosť proti bakteriálnym a nádorovým ochoreniam. Pomáha tiež pri nadváhe a stukovatení orgánov. Posilňuje vývoj a kvalitu zubov, kostí a očí. Vďaka prípravku Omegavet majú zvieratá lesklú srsť a pružnejšiu kožu. Blahodarný vplyv má aj na organizmus starších zvierat, u ktorých dochádza kvôli starnutiu bunkovej imunity k tvorbe bradavíc a nezhubných nádorčekov. 

Bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybieho oleja, ktorý je najdôležitejším prírodným zdrojom radu nenasýtených mastných kyselín a vitamínu A a D. Posilňuje obranyschopnosť, pomáha pri stavbe silných kostí a zdravých zubov a udržiavaní zdravej pokožky, srsti a očí. 

  • obsahuje nenasýtené mastné kyseliny EPA a DHA a vitamíny A a D
  • najčastejšou indikáciou je pôsobenie na kvalitu srsti a ďalších kožných derivátov
  • posilňuje bunkovú imunitu

Omegavet obsahuje nenasýtené mastné kyseliny EPA a DHA a vitamíny A a D v takom množstve, ktoré nedovoľuje ich predávkovanie. Najčastejšou indikáciou je pôsobenie na kvalitu srsti a ďalších kožných derivátov, u plazov napríklad pancier korytnačky. Ďalšou indikáciou je posilnenie bunkovej imunity, a tým zvýšenie odolnosti voči nádorovým ochoreniam, bakteriálnym infekciám a ich prechodu do chronickej podoby.

  

Pôsobí ako ochrana na pečeňové bunky, bráni rozvoju steatózy (stukovatenie pečenie) a tukovej degenerácii mozgu (mozgovej skleróze). Použijeme ho tam, kde je nápadné predčasné starnutie kože a nekvalitná srsť. Tieto príznaky často sprevádza vznik bradavičnatých útvarov na pokožke – benígnych nádorčekov, papilómov. Je vhodným doplnkom Gynevetu pri problémoch s nervovým systémom.   

Zloženie: 

olej z morskej ryby Engraulis japonicus (500 mg v jednej kapsule) s obsahom kyseliny eikosapentaenovej (EPA) – min. 18%, kyseliny dokosahexaenovej (DHA) – min.12%, kyseliny olejovej (OA) – min. 12%, želatína – kapsuly, glycerín, voda, vitamín E (2,5 mg v jednej kapsule). 

Odporúčané dávkovanie:

Podávajte bez prestávky nahdlhšie po dobu 3 týždňov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, obzvlášť pri gravidných samiciach. 

Dávkujte podľa hmotnosti zvieraťa: 

drobné zvieratá do 2 kg: 1–3 x denne 1–3 kvapky 

2 – 50 kg: 1–3 x denne 3–5 kvapiek 

Nad 50 kg: 1–3 x denne 5 kapek na každých 50 kg hmotnosti.

V prípade opakovaného použitia Omegavetu urobte po 3 týždňoch užívania vždy 1 týždeň prestávku.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! 

Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka. 

Počas užívania prípravku zaistite dostatočný príjem vody.   

Skladovanie: 

Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení. 

Výrobok je nevyhnutné skladovať na suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10–25 °C a chrániť pred mrazom.

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete. 

Výrobok bol vyvinutý, vyrobený a kontrolovaný v zhode s požiadavkami normy ISO 9001:2008.