Allnature Pšeno 500 g
1,20 €

Pšeno sa získavá z prosa siateho odstránením horného obalu. Sú tradičnou surovinou, z ktorej sa pripravujú vynikajúce sladké i slané kaše, múčniky.

Allnature Pšenové vločky BIO 200 g
2 €

Pšeno v BIO kvalite sa získavajú z prosa siateho odstránením vrchnej obalové vrstvy. Pšeno sú prirodzene bezlepkové a výborne sa hodí na prípravu sladkých i slaných kašou, pri zahusťovanie omáčok a polievok, alebo ako náhrada múky pri pečení chleba či iného pečiva. Pšeno (lúpané proso) vločky.

Country Life Pšeno
1,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pšeno sú dobre stráviteľné, výživné, veľmi chutné a prirodzene bezlepkové. V kuchyni majú veľmi široké využitie a ich príprava je jednoduchá. Hodí sa ku sladkému i slanému. Ide tiež o obilninu vhodnú pre bezlepkovú diétu.

Allnature Pšeno BIO 500 g
1,40 €

Pšeno BIO obsahujú minerálne látky ako horčík, železo, draslík, zinok alebo fosfor, vitamíny skupiny B, vlákninu a ďalšie cenné živiny. Pšeno sa získavajú tým, že sa z prosa siateho odstráni vrchná obalová vrstva. Sú prirodzene bezlepkové.

Allnature Pšenová múka BIO 200 g
2 €

Pšenová múka v BIO kvalite je vhodná pre mnoho skvelých receptov, a vďaka tomu by nemala chýbať v žiadnej kuchyni. Ľahko z nej pripravíte sladké i slané pochúťky. Možno využiť na zahustenie polievok a omáčok. Pšenová múka je ideálny spoločník v domácnosti, kde sa konzumuje a varí zdravo.

Country Life Bio Pšeno 500 g
1,50 €

Pšeno sú dobre stráviteľné, výživné, veľmi chutné a prirodzene bezlepkové. V kuchyni majú veľmi široké využitie.

Country Life Vločky pšenové BIO 250 g
1,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pšenové vločky v biokvalite s výraznou chuťou. Rýchla a ľahká príprava. Široké využitie v kuchyni. Vhodné predovšetkým na prípravu kaše, ale možno s nimi aj zahusťovať a použiť ich ako spojivo do fašírok alebo nátierky.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: