Allnature Bulgur 500 g
1,40 €

Bulgur sa získava z tvrdých odrôd pšenice. Bulgur je dobre stráviteľná zdraviu prospešná obilnina bohatá na vlákninu, bielkoviny, vitamíny A, E a K, minerálne látky ako železo, horčík alebo vápnik. Hodí sa na prípravu mnohých jedál.


Allnature Bulgur BIO 500 g
1,60 €

Bulgur BIO vyniká vysokým obsahom vlákniny, a zároveň minimálnym množstvom tuku. Obsahuje vitamíny A, E a K, železo, fosfór, draslík a bielkoviny. Bulgur sú namočená zrná tvrdých odrôd pšenice. Jedná sa o ľahko stráviteľnú obilninu, ktorá nenadúva.


Country Life Vločky pšeničné BIO 250 g
0,70 €

Pšeničné vločky sú po jačmenných druhé najväčšie. Majú neutrálnu chuť a sú chrumkavé. Dobre držia tvar namočené vo vode alebo v mlieku, po uvarení vytvárajú hrudky. Pripravíte z nich skvelú granolového alebo kašu. Vychutnajte si ich v biokvalite.


Allnature Pšeničné vločky BIO 250 g
0,90 €

Pšeničné vločky sa vyrábajú z pšenice ozimnej a sú hneď druhé najväčšie, po jačmenných vločkách. Ich výhodou je neutrálna chuť a použitie bez spracovania. Pšenica je jednou z najstarších kultúrnych plodín a mnoho našich babičiek by určite povedalo, že je aj základom stravy.


Country Life Bulgur špaldový 250 g BIO
2 €

Bulgur je naklíčené, usušená, nahrubo drvené a uvarená pšenice. Vyzerá ako kuskus a aj sa podobne pripravuje. Má príjemnú obilnú vôňu a sladkú orieškovú chuť. Hodí sa do rizota, plniek, polievok, šalátov alebo kašou. .