EA Sports Fifa 18 / PS4

Hodnotenie: 5 5 hodnotení Značka: EA Sports Náš kód: 1073253

EA Sports Fifa 18 / PS4

EA SPORTS™ FIFA 18 zmazáva vďaka enginu Frostbite rozdiely medzi virtuálnym a skutočným svetom. Tešte sa na autentického futbalistu, tímy aj atmosféru na štadiónoch, ktoré vás vtiahnu do najpopulárnejšej hry sveta. FIFA 18 predstavuje technológiu Real Player Motion, úplne nový systém animácie, ktorý prináša špičkovú úroveň odozvy a hráčskej osobnosti – Cristiano Ronaldo a ostatní hviezdni hráči sa teraz správajú a pohybujú presne ako v reálnom svete. Ide o najväčší krok na poli inovácií herného systému v histórii série. Vďaka upravenému ovládaniu hráčov spolu s novými prvkami tímových štýlov a pozičného správania hráčov máte všetko potrebné k tomu, aby ste prežili dramatické okamihy, ktoré privedú do varu divákov na štadiónoch po celom svete. Celý popis

58.9
5 5
58,90 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 68,92 €, Ušetríte 10,02 € (14 %)
Cena s MALL kartou:
28,90 €
Viac info tu
Už sa nepredáva
Viac informácií

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

3 užívateľské recenzie

Hodnotenie: 5
 • ZDENKA Š., Zdemyslice

super hra

Hodnotenie: 5
 • Filip G., Letohrad

Mazec

Hodnotenie: 5
 • Filip G., Letohrad

Mazec

Popis

Popis produktu

Na čo sa tešiť?

O hre

 • Technológia Real Player Motion Úplne nový systém animácií funguje na princípe porovnávania trajektórie pohybu v každej snímke, a FIFA tak môže ponúknuť doteraz najplynulejšiu hrateľnosť s rýchlou odozvou ovládania. Nové techniky snímania pohybu a prechody medzi animáciami fázové do jednotlivých snímok sú zárukou toho, že hra verne napodobňuje skutočný futbal. Technológia Real Player Motion je hlavným zdrojom dokonalejšej vernosti pohybu každého hráča a okamžite posúva nahor úroveň autenticity.
 • Osobnosti hráčov Šesť nových archetypov futbalistov a nová technológia ich mapovania dá hráčom jedinečnú identitu a jednoznačne ich od seba odlíši. Vôbec prvýkrát v histórii sa skutočné pohyby hráčov, ich telesné proporcie a vlastnosti prejavia v pohybe ich virtuálnych náprotivkov, ktoré sa tak budú na ihrisku správať zase o stupeň vierohodnejšie. Ronaldov charakteristický šprint, Sterlingovho jedinečné obrátky a Robbenov odlišný pohyb rúk, to všetko a oveľa viac teraz vo FIFA 18 rozpoznáte na prvý pohľad.
 • Prepracovaný systém driblingu Vo FIFA 18 budete môcť postupovať proti obrancom sebaisto s vedomím toho, že tí najlepší hráči dokážu zmeniť smer pohybu v zlomku sekundy. Nové mechaniky driblingu otvárajú hráčom priestor k väčšej kreativite v situáciách jeden na jedného. Predveďte charakteristickejšie dotyky či otočky s ešte menším polomerom a vyrazte do útoku dynamickejšie ako kedykoľvek predtým.
 • Reakcia Kreatívne využitie zručností s loptou, kontextuálnej možnosti spracovania a prepracovaná mechanika ovládania driblingu dávajú hráčom nové možnosti pri tvorbe útočných akcií aj na malom priestore. Jednoducho ide zmeniť smer behu a mať pri tom istotu, že hráč zareaguje tak, aby unikol zákroku blížiaceho sa protihráča.
 • Nové pozičné správanie hráčov Vďaka väčšej voľnosti pohybu monitorujú vašu spoluhráči situáciu na ihrisku a reagujú na ňu zodpovedajúcim spôsobom – koordinovane vyráža dopredu, alebo zapĺňajú voľné priestory, aby mohli stále podporovať útok. Nové pozičné uvažovanie zabezpečuje rovnomerné rozmiestnenie tímu na hernej ploche a poskytuje viac príležitostí na čítanie hry v čase a priestore.
 • Rýchle dynamické striedanie Úplne nová striedanie, založené na aktuálnom priebehu hry, umožní užívateľovi poslať na trávnik čerstvého hráča bez prerušenia zápasu. Či už to bude v reakcii na nepremenenú šancu, alebo na inkasovaný gól, môžete sa okamžite rozhodnúť pre zmenu v zostave bez toho, aby ste vstupovali do ponuky hry.
 • Vysoko dynamické davy divákov Vďaka individuálnym reakciám divákov v hľadisku a rozšírenej palete typických miestnych popevkov a chorálov ucítite, ako vám fanúšikovia vlievajú krv do žíl. Budete počuť autentické skandovanie, ktoré bude zosilňovať pri vašich útočných akciách, ozajstné výbuchy nadšenia, keď skórujete, a dokonca budete môcť interagovať s divákmi pri gólových oslavách.
 • Úžasné góly Nové animácie pohybov a zakončenie ponúknu ďalšie plynulé spôsoby streľby nohami aj hlavou a znásobí tak možnosti dosiahnutia gólu za dramatickejších okolností. Vďaka svojim povahovým črtám sa hráči môžu v kritických momentoch stať hrdinami a v kľúčových zápasoch zakončovať častejšie.
fifa 18

Špecifikácia:

Odporúčaný vek
 • 3
Lokalizácia:
 • České titulky
Trailer:

Fifa 18

Užitočné odkazy:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ konzoly PS4
Hra na PC nie
Žáner hry športové
Verzia programu krabica
Odporúčaný vek od 3 rokov
Hra na Kinect nie