Hľadáte tovar z kategórie pružiny pre trampolíny? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Produkty z kategórie Pružiny pre trampolíny vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
  • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Iso Trade Pružiny na trampolínu 135 mm Malatec - 10 ks

Iso Trade Pružiny na trampolínu 135 mm Malatec - 10 ks

10,80 €

Pružiny na trampolínu 135 mm Malatec – 10 ks Pružina je veľmi dôležitým prvkom trampolíny, ktorá je zodpovedná za dobré skákanie a bezpečnosť pri používaní. Sú vyrobené z tvrdého drôtu, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom v dôsledku procesu kalenia a galvanizácie.

Partner: TUFI
ISO Náhradná pružina k trampolíne 13,5 cm

ISO Náhradná pružina k trampolíne 13,5 cm

11,31 €

Vysoko kvalitné oceľové náhradné pružiny pre trampolínu zaisťujú bezpečné používanie a skvelú zábavu pri skákaní po celé hodiny. Špecifikácia: materiál: tvrdená nerezová oceľ dĺžka: 13,5 cm hmotnosť: 0,942 kg Balenie obsahuje 10 ks.

Malatec Pružiny na trampolínu 165 mm Malatec - 10 ks

Malatec Pružiny na trampolínu 165 mm Malatec - 10 ks

15,60 €

Pružiny na trampolínu 165 mm Malatec – 10 ks Pružina je veľmi dôležitým prvkom trampolíny, ktorá je zodpovedná za dobré skákanie a bezpečnosť pri používaní. Sú vyrobené z tvrdého drôtu, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom v dôsledku procesu kalenia a galvanizácie.

Partner: TUFI