Goodyear Detské prsačky Kidsplay Red/Blue 26/27

Značka: Goodyear Náš kód: 100000672015

Partnerský predajDoprava zadarmo

Goodyear Detské prsačky Kidsplay Red/Blue 26/27

Úžasná novinka v našej ponuke! Úplne nový a jedinečný produkt na slovenskom trhu pre malých rybárov a rybárky dostal meno KidsPlay.   Detské prsačky od GOODYEAR, ktoré sú plne nepremokavé s integrovanými topánkami. Celý popis

62.27
62,27 € vrátane DPHBežná cena: 68,15 €, Ušetríte 5,88 € (8 %)
Cena s MALL kartou:
32,27 €
Viac info tu

Náš kód: 100000672015

Popis

Popis produktu

Úžasná novinka v našej ponuke! Úplne nový a jedinečný produkt na slovenskom trhu pre malých rybárov a rybárky dostal meno KidsPlay.

 

Detské prsačky od GOODYEAR, ktoré sú plne nepremokavé s integrovanými topánkami.Postarajú sa o dokonalú ochranu a pohodlie vašich detí, ktoré zostanú vždy v suchu.Všestranné detské prsačky, sú určené nielen pre malého rybára. Spoľahlivo ochráni Vaše dieťa v akejkoľvek situácii pred vodou. Výber z viacerých farebných variantov. Prsačky sú vďaka farebnosti nielen vysoko funkčné a zároveň v nich bude Vaše dieťa aj dobre viditeľné!
Prsačky KidsPlay sú inšpirované dlhoročnou kvalitou a inováciami značky Goodyear. Všetky produkty sú vyrobené priamo v EÚ, tomu zodpovedá maximálna kvalita a zodpovednosť voči zákazníkovi, okoliu, ale aj prírode.

Používať prsačky KidsPlay iba pri dohľade staršej osoby. Prsačky KidsPlay neboli vyrobené pre použitie vo vodohospodárstve. Maximálna výška hladiny 20cm.

Špecifikácie:
- Topánky z PVC plne odolné s reflexnými doplnkami
- Prsačky sú nepremokavé a vetru odolné
- Odolné aj voči nižším teplotám
- Úplne netoxický materiál spĺňajúci EÚ štandardy EN340 a EN343
- Hrúbka 0,55mm
- Nastaviteľné traky – v niekoľkých farebných variáciách


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť 26/27