Sens Protein bezlepkové cestoviny s cvrčky múkou - Šošovkové

Sens Protein bezlepkové cestoviny s cvrčky múkou - Šošovkové

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Šošovkové bezlepkové cestoviny s cvrčky múkou. Cvrčky múka konečne aj vo forme väčšieho jedla. K čomu potreba mäso? SENS cestoviny majú tak vysoký obsah bielkovín, že pre plnohodnotné jedlo stačí vlastne len dochutiť. Ideálny spôsob, ako zahrnúť udržateľnú bielkovinu do svojho bežného jedálnička. Celý popis
Partner: Vivantis
5 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100025573924

Popis

Šošovkové bezlepkové cestoviny s cvrčky múkou.

Cvrčky múka konečne aj vo forme väčšieho jedla. K čomu potreba mäso? SENS cestoviny majú tak vysoký obsah bielkovín, že pre plnohodnotné jedlo stačí vlastne len dochutiť. Ideálny spôsob, ako zahrnúť udržateľnú bielkovinu do svojho bežného jedálnička. Obsahuje cvrčky proteín, ktorý je rovnako kvalitný ako proteín z hovädzieho alebo rybieho mäsa a navyše je plný vitamínov B12, železa alebo vápnika. Na jeho výrobu je oproti hovädziemu potreba 12× menej krmiva, 100× menej skleníkových plynov alebo 2000× menej vody. Neprekonateľná výživa udržateľným spôsobom. Vyskúšajte jedlo budúcnosti!

Zloženie:

Múka z červenej šošovice (90%), cvrčky múka (Acheta domesticus) (10%).

Ako používať:

Dopraj si skvelý pôžitok z cestovín bez výčitiek. V kombinácii s dobrou omáčkou z týchto cestovín bez námahy vykúzliš kompletné jedlo, žiadne mäso nie je potreba! Servírujte s čímkoľvek, čo sa hodí k červenej šošovke. Vyskúšaj recept na rajčinovú omáčku na zadnej strane škatuľky.

Balenie:

200 g