KetoMix Ketónová diéta na 7 dní

100%
Hodnotenie: 5
KetoMix

KetoMix Ketónová diéta na 7 dní

100%
Hodnotenie: 5
KetoMix

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Potraviny KetoMix sú vyvinuté s odborníkmi na výživu. Kvalitné bielkoviny dovážame z Veľkej Británie a zmes vyrábame u nás v Českej republike. Unikátne zloženie obsahuje látky pre podporu trávenia, správnu činnosť mozgu a vitamíny pre podporu imunity. . Celý popis

50.8
5 2
50,80 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100019664129

Popis

Popis produktu

Potraviny KetoMix sú vyvinuté s odborníkmi na výživu. Kvalitné bielkoviny dovážame z Veľkej Británie a zmes vyrábame u nás v Českej republike. Unikátne zloženie obsahuje látky pre podporu trávenia, správnu činnosť mozgu a vitamíny pre podporu imunity. Balíček na jeden týždeň obsahuje proteínový koktail s dvoma voliteľnými príchuťami, zeleninovou polievkou, syrovou omeletu a balenie bezsacharidových konjakových cestovín. Spolu s týmito jedlami dostanete tiež praktickú odmerku a šejker, vďaka ktorým sa vám jedlá budú pripravovať naozaj rýchlo. V balíčku dostanete zadarmo aj prehľadnú brožúru, tzv. Manuál KetoMix, ktorý vás bude sprevádzať celou vašou diétou. Začnite s diétou už dnes a vďaka ketóze, do ktorej sa vaše telo počas niekoľkých málo dní dostane, pôjdu vaše kilá rýchlo dolu. Zloženie:
  • 1× koktail (15 porcií)
  • 2× príchuť ku koktailu (2×15 porcií)
  • 1× zeleninová polievka (10 porcií)
  • 1× syrová omeleta (10 porcií)
  • 1× Slim Pasta
  • 1× plastová odmerka
  • 1× manuál s informáciami a recepty
  • 1× shaker
Upozornenie: Ketónová diéta nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy a osoby s intoleranciou laktózy. Je určená pre osoby staršie ako 18 rokov. Pred začatím ketónové diéty a po 3 týždňoch od jej začatia odporúčame konzultáciu s vaším lekárom. Dodržujte dostatočný príjem tekutín, minimálne 1,5 litrov denne.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Zdravá výživa Diéta, náhrada stravy, Keto diéta, Proteínová diéta, Proteínové nápoje