Prostriedky na umývanie rúk - autokozmetika

Hľadáte doplnky k automobilu alebo motoristické potreby? U nás na MALL.sk sme pre vás tovar z kategórie prostriedky na umývanie rúk - autokozmetika zoradili od najlacnejšieho aj podľa úspechu u zákazníkov. Vyberte si náš obchod a užívajte si zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes, kam si budete priať.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Na Slovensku prevádzkujeme
  • viac ako 350 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie prostriedky na umývanie rúk - autokozmetika alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Okrem tovaru z kategórie prostriedky na umývanie rúk - autokozmetika nájdete u nás na MALL.SK takmer 1 milión produktov!

AUTOLAND Čistiace vlhčené obrúsky XL na ruky, 25 ks

AUTOLAND Čistiace vlhčené obrúsky XL na ruky, 25 ks

2,96 €
2,82 €

Skladom u partnera – môžete mať 13.05 - 14.05

Čistiace obrúsky XL na ruky. Pre umývanie znečistených rúk bez použitia mydla a vody. Odstráni nečistoty, zvyšky mastnoty. Nedráždi pokožku, zanechávajú príjemnú vôňu, nestrapkajú sa.

Partner: Inter Cars
DYNAMAX DXC9 - PRIEMYSELNÝ ČISTIČ RÚK 3,8 L
1x

DYNAMAX DXC9 - PRIEMYSELNÝ ČISTIČ RÚK 3,8 L

20,90 €

Skladom u partnera – môžete mať 13.05 - 14.05

Vlastnosti a použitie – Mimoriadne silný čistiaci prostriedok na ruky na odstránenie priemyselnej špiny. Neobsahuje rozpúšťadlá. Pre mimoriadne efektívne čistenie ľahko emulguje so všetkými typmi špiny. Čistí a stará sa o ruky a zabraňuje podráždeniu pokožky. Vyvinuté s príjemnou čerstvou v…

-50%
STAHLMANN pumpa dávkovacia na 5L PE

STAHLMANN pumpa dávkovacia na 5L PE

16,80 €
8,40 €

Skladom u partnera – môžete mať 11.05 - 12.05

Dávkovacia pumpa pre STAHLMANN Cistic rúk ecoCLEAN 4007, 5000 ml 0111 4007 050. Profesionálny dávkovací systém, ktorý na jedno stlačenie poskytne 4–6 g čističa, ktorý dostatočne postačuje na jedno umytie rúk. Vďaka presnému dávkovaniu nedochádza k plytvaniu materiálom, čo spôsobuje značné šetrenie n

Partner: Stahlmann