Finish Soľ 1,5 kg

Hodnotenie: 5 12 hodnotení Značka: Finish Náš kód: 1018011

Finish Soľ 1,5 kg

Finish regeneračná soľ s veľkými granulami pomáha predchádzať nebezpečnému usadzovaniu vodného kameňa na riade a v umývačke. Bola vyvinutá pre použitie v umývačkách riadu, obsahuje prírodné prvky a ľahko sa rozpúšťa. Celý popis

1.59
5 12

1,59 € vrátane DPHBežná cena: 2,55 €, Ušetríte 0,96 € (37 %)

6 užívateľských recenzií

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

Používam dlhodobo a som spokojná

Hodnotenie: 5
 • Marian S., Bratislava

ok

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

Nasypáno a dobrý.

Všetky recenzie

Popis

Popis produktu

Finish soľ do umývačky riadu

 • Obsahuje 1,5 kg soli do umývačky.
 • Regeneračná soľ s veľkými granulami.
 • Ľahko sa rozpúšťa.
 • Zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.
 • Predlžuje životnosť umývačky riadu.
 • Neobsahuje železo a uhličitany.
 • Zmäkčuje vodu a zvyšuje umývací účinok.

Bezpečnostné opatrenia:

Čo robiť, keď sa Finish dostane do očí?

 • Vymyte oči okamžite studenou vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade nehody sa okamžite obráťte na zdravotnícke toxikologické oddelenie.

Čo mám robiť pri požití prostriedku Finish?

 • Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. V prípade nehody sa okamžite obráťte na národné toxikologické stredisko.

Značka Finish (predtým Calgonit) patrí medzi priekopníkov vývoja prostriedkov určených pre automatické umývanie už od roku 1957. Disponuje širokým sortimentom výrobkov, ktoré vyhovujú potrebám automatického umývania v umývačkách riadu – či už sa jedná o umývacie prostriedky určené pre silne znečistený riad ako napríklad Finish Quantum, All in 1 alebo Classics, ďalej prídavné prostriedky zvyšujúce účinok čistiaceho prostriedku pre skutočne dokonalú čistotu ako sú leštidlá a soli Finish alebo prostriedky zvyšujúce výkon umývačky – čistič a osviežovač umývačky pre perfektné výsledky pri umývaní riadu.

Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ prípravku soľ do umývačky riadu
Hmotnosť 1.5 kg
Počet kusov v balení 1 ks

Alternatívne produkty

Finish Osviežovač Odor Stop Easy Clip
3,85 €

3,08 €

Dodajte Vašej umývačke riadu sviežu vôňu! Špeciálne dvojité komory osviežovača umývačky Finish účinkujú súčasne a Vy tak môžete pri každom otvorení umývačky riadu cítiť namiesto nepríjemných zápachov len osviežujúcu arómu.


Somat Čistič umývačky - použitie počas umývania
4,40 €

Jedinečný čistič umývačky v tabletách, ktorý možno použiť počas bežného cyklu umývania riadu. Tabletu čističa jednoducho vložíte na dno umývačky, umývačku naplňte riadom a zapnite. Čistič sa postará o dokonalú čistotu vašej umývačky vrátane umývacích ramien a filtra.


Dr. Beckmann Hygienický čistič myčky 75 g
4,98 €

3,82 €

Hygienický čistič myčky značky Dr. Beckmann – proti pachům a mastnotě. Účinně odstraňuje zbytky prostředku a nečistoty i na těžko dosažitelných místech myčky. Zanechává hygienickou svěžest a tím prodlužuje životnost myčky. Velikost balení 75 g.