Vankyo Leisure 430W Pro Mini WiFi Projektor

Vankyo Leisure 430W Pro Mini WiFi Projektor

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Mini projektor VANKYO Leisure 430W Pro WiFi. Leisure 430W Pro je cenovo výhodný miniprenosný projektor pre domácu zábavu, ktorý ponúka základný vysoký výkon a jednoduché používanie. Celý popis
110,99 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Tovar od predajcu WIREMAX s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 6019997

Popis

HD 1080P: Vylepšené rozlíšenie bez rozmazania pre vonkajšie filmy a domáce kino umožňuje našim zákazníkom fantastickú kvalitu obrazu. Vylepšený jas je o 60 % jasnejší ako pri iných projektoroch s rozlíšením 720p. S kontrastným pomerom 4000:1,

SYNCHRONIZÁCIA S WIFI SMARTPHONE: Na zrkadlenie obrazovky už nie je potrebný žiadny kábel a žiadne oneskorenie pri prehrávaní. Vylepšený modul WiFi a čipová súprava zabezpečujú bezproblémové pripojenie WiFi a nižšie vstupné oneskorenie.

Videoprojektor je vybavený viacerými portami HDMI/USB/AV/VGA/SD, môže byť správne kompatibilný s TV kľúčom, smartfónom, notebookom a prehrávať Netflix, Amazon Prime, Hulu.

236'' VEĽKÝ POVRCH A ZABUDOVANÝ REPRODUKTOR. Vďaka korekcii lichobežníkového skreslenia a nastaveniu zaostrenia môžete tiež dosiahnuť najlepší pozorovací uhol a veľkosť zobrazenia.

PRENOSNÁ KONŠTRUKCIA A IDEÁLNE ROZMERY: Tento projektor na telefón je absolútne ľahký a kompaktný ( 8,866,893,54 palca/1,5 kg), vďaka prispôsobenej taške na prenášanie ho môžete pohodlne vziať kamkoľvek so sebou. Podporovaná je aj stropná montáž.

Zvýšený jas

Leisure 430W Pro má vynikajúci jas pre jasnejší obraz a dokáže zobraziť bohaté detaily a farby pri filmoch, hrách a športe.

Vidieť, cítiť, milovať

Leisure 430W Pro poskytuje jasný, detailný obraz a dobrú kompatibilitu so zdrojmi obsahu 1080p. Môžete vidieť a cítiť potešenie, ktoré prináša.

Pútavé a pôsobivé

Ľahký prenosný projektor s uhlopriečkou obrazu až 236 palcov premení vašu obývačku na nádherné domáce kino.

Potešte svoje uši hudbou

Dobre navrhnutý vstavaný reproduktor HiFi produkuje čistý, stereofónny a všestranný zvuk, ktorý dopĺňa váš zážitok zo sledovania. Pre dosiahnutie maximálnej kvality zvuku môžete pripojiť aj externý reproduktor.

Prispôsobte si ho podľa seba

Ľahký prenosný projektor s veľkosťou obrazu až 236 palcov premení vašu obývaciu izbu na krásne domáce kino.

Jednoduché zdieľanie

Zrkadlenie WiFi funguje so systémami iOS a Android, zrkadlí smartfóny a iné zariadenia s podporou technológie Miracast a bezdrôtovo zobrazuje obsah, ako sú filmy, videá, fotografie a hry, na inteligentnom televízore alebo väčšom displeji bez ďalších adaptérov.

Upozorňujeme, že projektor nemá firmvér na podporu videoslužieb, ako sú Netflix, Amazon Prime, Kartina TV, Kinopoisk, Premier ONE, Apple TV a ďalšie. Ktorúkoľvek z týchto videoslužieb môžete prostredníctvom projektora streamovať pomocou kábla HDMI zo zariadenia, ktoré podporuje danú videoslužbu.