Intel Core i5-9400F

Intel Core i5-9400F

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Výkonný procesor 9. generácie Coffee Lake Refresh, socket LGA 1151, 6 fyzických jadier (6 vlákien), frekvencia 2,9 GHz (až 4,1 GHz v Turbo režime), vyrovnávacia pamäť 9 MB SmartCache, 14 nm výrobný proces, podpora pamätí DDR4 SDRAM 2666 MHz, PCI-Express 3.0, TDP 65 W. Celý popis
172,91 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Kód: 100006694394

Popis

Intel Core i5–9400F

Spoločnosť Intel predstavuje novú 9. generáciu procesorov pre stolné počítače. Či už ste hráč, hľadajúci fantastický herný zážitok s dostatkom výkonu pre hladké streamovanie a neprerušované nahrávanie najdôležitejších momentov alebo ste tvorca obsahu, ktorý chce stráviť menej času čakaním pri tvorení a zdieľaní, táto nová generácia procesorov je na to pripravená.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výhody Intel Core i5–9400F

  • Overená kvalita výrobkov spoločnosti Intel
  • 9. generácia Coffee Lake Refresh
  • 6 fyzických jadier a 6 vlákien
  • Frekvencia až 4,1 GHz v Turbo režime

Turbo Boost 2.0

Tento procesor disponuje technológiou známou ako Turbo Boost 2.0. Tá zrýchľuje výkon procesora a grafiky pri maximálnom zaťažení. Automaticky umožňuje jadrám procesora, aby bežali rýchlejšie ako na operačnej frekvencii, pokiaľ operujú pod limitmi výkonu, prúdu a teploty. Či prejde procesor do režimu Turbo Boost a ako dlho v ňom zotrvá, záleží na jeho zaťažení a operačnom prostredí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Smart Cache

Zlepšite účinnosť s Intel Smart Cache technológiou. Všetky jadrá majú teraz prístup k celej poslednej úrovni cache. Môžu tak predbežne načítať dáta, než dostanú príkazy. Smart Cache tiež ponúka novú energiu šetriacu funkciu, ktorá dynamicky vyprázdňuje pamäť v závislosti od dopytu alebo počas obdobia nečinnosti. Zaisťuje tak, že vaše aplikácie budú držať krok s požiadavkami.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Ide o extrémne výkonný procesor 9. generácie Coffee Lake Refresh určený pre socket LGA 1151. Ponúka 6 fyzických jadier (6 vlákien). Jeho frekvencia je 2,9 GHz a až 4,1 GHz v Turbo režime. Ponúka vyrovnávaciu pamäť 9 MB SmartCache a na jeho tvorbu bol použitý 14 nm výrobný proces. Podporuje pamäte až DDR4 SDRAM 2666 MHz. Samozrejmosťou je podpora PCI-Express 3.0. TDP uvádzané výrobcom je 65 W.