Biopron Laktobacily Baby BIFI + 30 tob.

Značka: Biopron Náš kód: 100003266131

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Biopron Laktobacily Baby BIFI + 30 tob.

Biopron Laktobacily Baby BIFI + je detské probiotikum obsahujúce probiotiká a prebiotiká Unikátny doplnok stravy. Vhodný už od narodenia. Celý popis

7.2

7,20 €

Náš kód: 100003266131

Popis

Popis produktu

Biopron Laktobacily Baby BIFI + je detské probiotikum obsahujúce probiotiká a prebiotiká Unikátny doplnok stravy. Vhodný už od narodenia.

Biopron Laktobacily Baby BIFI + obsahuje:
  • probiotiká – živé mikroorganizmy, ktoré, ak sú podávané v dostatočnom množstve, prispievajú k zlepšeniu zdravotného stavu hostiteľa,
  • prebiotiká – selektívne fermentované ingrediencie, ktoré umožňujú špecifické zmeny v zložení a / alebo aktivite črevnej mikroflóry, čo má priaznivý vplyv na hostitelovo prospievanie a zdravotný stav, Biopron Laktobacily Baby BIFI + obsahuje ako prebiotikum fruktooligosacharidy (FOS).

 

zložky: Obsah v 1 kapsule

Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium bifidum
Bifidobacterium longum
Lactobacillus acidophilus
Lactobacillus casei

1 × 10 9 CFU
CFU – počet živých probiotických mikroorganizmov (Colony Forming Units)

Probiotický komplex Biopron Laktobacily Baby BIFI + predstavuje jedinečnú a vyváženú kombináciu probiotických kultúr obohatenú o prebiotiká fruktooligosacharidy (FOS).

Obsahuje 3 kmene bifidobaktérií v kombinácii s laktobacily, obsah probiotických kmeňov je doplnený prebiotickým pôsobením FOS

. Hlavný podiel obsiahnutých probiotík tvoria bifidobaktérie, ktoré sú dôležité najmä pre detský organizmus – bifidobaktérie sú prvé mikroorganizmy, ktoré osídľujú tráviaci trakt dieťaťa pri prirodzenom pôrode.

Biopron Laktobacily Baby BIFI + je vhodný nielen v priebehu, ale aj po užívaní antibiotík. Prípravok je určený deťom od narodenia.

Prídavné látky:

želatína, oxid titaničitý (farbivo), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Dávkovanie:

Užívajte obsah 1 tobolky denne počas jedla.

Kapsulu miernym stlačením a pootočením ľahko otvorte a obsah zmiešajte bezprostredne pred požitím s mliekom či iným jedlom.

Probiotické kmene preparátu Biopron Laktobacily Baby BIFI + sú prirodzenou súčasťou črevnej mikroflóry, preto je bezpečný aj pri dlhodobom podávaní.

Balenie:

30 vysypávacích kapsúl – dávka na 30 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Možno podávať deťom už od narodenia. Nenahrádza pestrú stravu. Výrobok bol posúdený Českou pediatrickou spoločnosťou. Skladujte v suchu pri teplotách 5–25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Nevystavujte priamemu slnku. Vyrobené v prísnych hygienických a kvalitatívnych podmienkach akreditovaných systémov GMP (Správna výrobná prax) a ISO 9001: 2008 (Management akosti). Oba systémy sú náležite auditované.


Zloženie v 1 tobolke:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Probiotický komplex
fruktooligosacharidy

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia tablety, kapsule, kapsuly
Štítok Bez lepku, Bez pridaného cukru
Časti tela a problematiky Normálne trávenie, Probiotiká a prebiotiká, Probiotiká pre deti, Probiotiká pre dojčatá, Tráviace orgány, Črevá