VIRIDIAN nutrition Travel Biotic 30 kapsúl
21,50 € 18,28 €

Akcia

Travel Biotic obsahuje probiotiká Saccharomyces boulardii a prášok z koreňa Zázvoru (Ďumbier lekársky / Zingiber officinale). Určené na predchádzanie problémov spojených s cestovaním a so zažívaním.

GreenFood Probiotiká Lactospore 90 kapsúl
10,50 € 9,13 €

Probiotiká Lactospore je značkový probiotický prípravok, obsahujúci mikrobiálne prípravok produkujúce kyselinu L (+) mliečnu z Bacillus coagulans.

Garden of Life Dr. Formulated organická Prebiotická Vláknina 192 g
24 € 21,28 €

Organická Vláknina je získaná z naozajstných, organických a geneticky nemodifikovaných whole food ingrediencií, ktoré podporujú prirodzene zdravé trávenie a vylučovanie. Predstavuje jednoduchý a pohodlný spôsob, ako zvýšiť príjem vlákniny.

GreenFood Probiotiká Lactospore 60 kapsúl
11,10 € 9,72 €

Novinka

Probiotiká Lactospore je značkový probiotický prípravok, obsahujúci mikrobiálne prípravok produkujúce kyselinu L (+) mliečnu z Bacillus coagulans.

Enzympro RegulatPro BIO 350 ml-15%
49,40 € 41,50 €

Akcia

Regulatpro® BIO je kaskádovo fermentovaný enzýmový doplnok stravy na podporu procesov biologickej regulácie.

GreenSwan GS Superky probiotiká 60 + 20 kapslí
11,70 €

GS Superky probiotiká obsahuje 21 miliárd probiotických mikroorganizmov a 9 odolných kmeňov probiotík z rodov Lactobacillus, Streptococcus a Bifidobacterium. Tieto kmene odolávajú prostredí žalúdka a dostanú sa do tenkého čreva.

Advance nutraceutics Probio24 60 kapsúl
11,80 €

Prémiový probiotický prípravok Probio24 obsahuje komplex 11 odolných probiotických kmeňov, 33 miliárd živých kultúr v dennej dávke a prebiotiká.

Masticlife Chios masticha 40 kapsúl
12,10 €

Tento produkt môžete nahradiť kapsulami Masticlife Prebiotic . Pri intenzívnej mastichový kúre užívajte 3 × 2 alebo 2 × 3 kapsule Masticlife Prebiotic denne a zaistíte tak odporúčanú dennú dávku čistého mastichového prášku (1,4 – 1,6 g denne).

PROBIOTICS INTERN Bio-Kult infantis sáčky 16 x 1 g
8,40 €

Špeciálna viac-kmeňová formula pre deti s Omega 3 a Vitamínom D3. Vhodné pre deti od 3 mesiacov. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému dojčiat a malých detí.

Salvia Paradise Kombucha násada
5,40 €

Kombucha (čajová huba) je veľmi kvalitný násada pre výrobu kvaseného nápoja kombucha. Má dostatočne veľký a kvalitný fungus pre okamžité rozmnoženie.

OnaPharm GYNIMUN dual protect 30 kapslí
9,30 €

GYNIMUN dual protect je probiotikum pre ženy! Unikátna kombinácia vaginálnych a črevných baktérií pre obnovu vaginálnej i črevnej flóry. Vhodné aj pri (po) užívaní antibiotík. Probiotikum obsahuje tri starostlivo vybrané kmene laktobacilov, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudskom organizme.

Topnatur Probiotics 20 Topnatur - 30 kapsúl
10,60 €

Probiotics 20 sú prvé prémiové dvacetikmenové probiotikum s prebiotikami. Produkt je určený pre každodenné užívanie, pri užívaní antibiotík, pri cestovaní, črevnom diskomfortu apod.

GreenSwan GS Superky Antibio 40, 10 kapsúl
3,50 €

GS Superky Antibio obsahujú dokonca 40 miliárd probiotických mikroorganizmov a 9 odolných kmeňov probiotík z rodov Lactobacillus, Streptococcus a Bifidobacterium. Tieto kmene odolávajú prostredí žalúdka a dostanú sa do tenkého čreva.

Klas Super Acidophilus plus 6 miliárd 60 kapsúl
21,10 €

Acidophilus je kultúra užitočných baktérií prirodzene žijúcich v čreve. Ak dôjde z rôznych dôvodov k ich nedostatku, tak v črevách sa množia hnilobné baktérie, vznikajú rôzne toxické látky, čo má záporný vplyv na celý organizmus.

Wolfberry Tebi - neaktívne kvasnice 100g
2 €

Tebi – pivovarské kvasnice 100g Wolfberry sú sušené vločky droždie s lahodnou sladkastou chuťou. Určite vás príjemne prekvapí ako výborne dochutí nátierky, polievky, omáčky, ale aj zeleninové šaláty.

Advance nutraceutics Probiozym 60 kapsúl
11,10 €

ADVANCE Probiozym obsahuje unikátnu kombináciu 6 látok, ktoré prispievajú k normálnej činnosti tráviacej sústavy a čriev a podporujú tak trávenie a zažívanie.

OnaPharm GYNIMUN dual protect 10 kapslí
4,10 €

GYNIMUN dual protect je probiotikum pre ženy! Unikátna kombinácia vaginálnych a črevných baktérií pre obnovu vaginálnej i črevnej flóry. Vhodné aj pri (po) užívaní antibiotík. Probiotikum obsahuje tri starostlivo vybrané kmene laktobacilov, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudskom organizme.

Biopron Forte 60 tob.
18,20 €

Biopron ® Forte obsahuje jedinečnú kombináciu probiotických baktérií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasiniek Saccharomyces boulardii doplnenú o prebiotiká inulín a fruktooligosacharidy. .

Pleuran Imunoglukan P4H® SynBIO 70 kapslí
27,70 €

Doplnok stravy Imunoglukan P4H® SynBIO obsahuje jedinečnú štvorkombináciu látok, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému ak ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Simply you Imunity Swiss Laktobacily 60 tob. + 12 tob. ZADARMO
13,70 €

Laktobacily Swiss Imunit predstavujú doplnok stravy vo forme kapsúl, ktorý obsahuje kombináciu 5 kmeňov laktobacilov a bifidobaktérií (denná dávka = 2 kapsuly obsahuje celkom 12 miliárd aktívnych probiotických organizmov), selén a prebiotickú vlákninu inulín.

Energy Probiosan 90 kapsúl
15,30 €

Probiosan je bioinformačný prípravok obsahujúci sladkovodnú riasu Chlorella pyrenoidosa obohatenú o inulín a účinný probiotický komplex baktérií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium.

Energy Probiosan Inovum 60 kapsúl
16,60 €

Probiosan Inovum obsahuje kombináciu inulínu, kolostra a extraktu z hlivy ustricovej obohatenú o komplex 10 najúčinnejších probiotických kmeňov.

GreenSwan GS Superky probiotiká 30 + 10 kapslí
8,20 €

GS Superky probiotiká obsahujú 21 miliárd probiotických mikroorganizmov a 9 odolných kmeňov probiotík z rodov Lactobacillus, Streptococcus a Bifidobacterium. Tieto kmene odolávajú prostredí žalúdka a dostanú sa do tenkého čreva.

Natural Medicaments PH Mineral Balance 60 tabliet
13 € 12,70 €

Vyvážená kombinácia minerálov, ktoré prispievajú k elektrolytické rovnováhe v rámci homeostázy a teda k udržaniu správnej hladiny dôležitých iónov, ako sú sodné, draselné, horečnaté a ďalšie.

OMX Probiotiká Vegan Deluxe 30 kapslí
43,30 €

OMX probiotiká Vegan Deluxe sú probiotickým prípravkom s obsahom vlastných prebiotík (podporujúcich účinnosť probiotík a rast prospešných črevných baktérií). Táto probiotiká vznikajú päťročnú fermentáciou zmesi vybraných rastlín a baktérií mliečneho kvasenia.

OnaPharm Bifolac Forte 30 pastiliek
8 €

Bifolac Forte moderné probiotikum s tromi starostlivo vybranými črevnými kmene, vrátane Lactobacillus rhamnosus GG. Vhodné aj po použití antibiotík. Bifolac Forte Veľmi rýchlo obnoví silno poškodenú črevnú mikroflóru a navráti tráviacemu systému jeho normálne funkcie.

Proveotics 120 kapsúl
39,70 €

Novinka

Vegánska probiotiká, obsahujúci 10 rôznych kmeňov a 12 miliárd vegánskych PRO Biotika v jednej dávke a ďalej špeciálne micelárna PRE biotická vlákna z liečivých húb. .

Topnatur Psyllium 300 g

Topnatur Psyllium 300 g

Hodnotenie: 4
5 €

Psyllium je prírodná rozpustná vláknina 98% čistoty, čo je najvyššia dostupná kvalita. Táto vláknina vo vode absorbuje viac ako 40× svoju hmotnosť. Vznikne mäkký gél, ktorý vo svojej absorbčnej schopnosti pokračuje ešte v tráviacom ústrojenstve.