Sportex Prút Black Arrow 2,4 m 10 g

Značka: Sportex

Partnerský predajDoprava zadarmo

Sportex Prút Black Arrow 2,4 m 10 g

Vďaka rafinovanej citlivosti je možné cítiť aj najmenšie potiahnutie nástrahy. Vďaka extrémne rýchlej akcii, je reakcia na záber ľahšia ako kedykoĺvek pred tým. Enormné výkonové rezervy sú pre prúty Sportex typické a poskytujú potrebnú silu pri zdolávaní. Celý popis

169.96
169,96 € vrátane DPHBežná cena: 196,61 €, Ušetríte 26,65 € (13 %)
Cena s MALL kartou:
139,96 €
Viac info tu
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100002011506

Mesačne od:
17,00 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Vďaka rafinovanej citlivosti je možné cítiť aj najmenšie potiahnutie nástrahy. Vďaka extrémne rýchlej akcii, je reakcia na záber ľahšia ako kedykoĺvek pred tým. Enormné výkonové rezervy sú pre prúty Sportex typické a poskytujú potrebnú silu pri zdolávaní.

Špeciálne modely, ktoré boli vyvinuté pre profesionálov vyžadujúce vybrané prúty pre určité situácie. Tieto klasické prúty sa stali neoddeliteľnou súčasťou športového rybolovu. Boli obľúbené medzi špičkovými rybármi veľa rokov na mori ako aj na brehu rieky. Black Arrow si získal svoj legendárny status hlavne vďaka svojej vynikajúcej dynamike a sile, ktorá je schovaná dokonale vo svojej inovovanej technológii kostry prútu. 

 

Vďaka novo vyvinutého uhlíkového materiálu sme boli schopní urobiť Black Arrow ešte rýchlejší a silnejší, rafinovane citlivý a tak nie je žiaden problém zachytiť aj ten sebemenší záber lovenej ryby. Záber na návnadu ťah pocítime extrémne rýchlo ako inokedy, aby sme mohli rozhodným spôsobom reagovať na priamy útok dravca. 

 

Obrovská rezervy tak typické pre Sportex prúty. Poskytujú silu, flexibilitu a presnosť, už tak budete mať ľahko rybu pod kontrolou. 
Kovanie na týchto moderných prútov patrí novo vyvinutým FUJI Alconite-K očkám, sedlo navijaku FUJI VSS a rukoväť je delená, vyrobená v špičkovej kvalite z korku. 

 

Rad série Black Arrow je k dispozícii v dĺžkach od 1,8 m do 3.15 s vrhacou záťažou 5g-110g, takže je ideálny pre všetky typy moderného prívlaču.

 

Vďaka technológii HT-Cross Winding a použití vysoko kvalitných uhlíkových vlákien majú tieto prúty extrémne rýchle zastavenie kmitania, tzn., že prút pri nahodení svojim kmitaním nepritiahne nástrahu späť a tá zostáva presne tam, kde ste ju nahodili. Pre ich dynamickú silu môžete plne ovládať rýchlosť zdolávania ryby bez obáv z pretrhnutia šnúry pri preťažení prúta. Tieto prúty sú prakticky nezlomiteľné aj v extrémnych podmienkach lovu na sladkej, alebo slanej vode.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dĺžka 2,4 m
Záťaž 10 g
Počet dielov 2
Počet očiek 7
Transp. dĺžka 1,25 m
Hmotnosť 145 g