Sportex Prívlačové prúty Graphenon Spin Ultra Light 2,7m/1-7g - 2dielne

Sportex Prívlačové prúty Graphenon Spin Ultra Light 2,7m/1-7g - 2dielne


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Dvojdielne prúty pre ultra ľahkú prívlač SPORTEX Graphenon sú extrémne odolné a pružné vďaka pridanému grafénu. Prút je osadený najkvalitnejším Fuji sedlom a SIC očkami. Celý popis

399.95
399,95 € Vrátane DPH
Skladom u partnera posledný 1 kus

Kód: 100025503073

Mesačne od:
40,00 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

SPORTEX aj týmto prútom dokazuje ako napreduje pri vývoji uhlíkových kompozitov a blankov z neho. Hlavným prvkom tohoto blanku je materiál s názvom Graphen. Atómy graphenu sú charakteristické svojim tvarom a molekulárnym usporiadaním. Každý atóm je obklopený ďalšími tromi pod uhlom 120° a vzájomne vytvárajú štruktúru pripomínajúcu včelí plást. Táto štruktúra sa vyznačuje obrovskou pevnosťou v ťahu, ktorá je približne 125× vyššia ako pevnosť ocele. Graphen markantne zvyšuje nosnosť prútov, ich rýchlosť a vylepšuje nahadzovacie schopnosti.

Tieto prívlačové prúty disponujú veľkou silou pri zachovaní minimálnej váhy a štíhlej línie. Ďalej sa môžete spoľahnúť na vysokú odolnosť, dlhé a presné hody. Pri verzii UltraLight oceníte maximálne citlivú špičku, ktorá prenáša vibrácie cez blank až do rukoväte. Kontrola nad chodom nástrahy a signalizácia záberu tak dostáva úplne nový rozmer. Stredne rýchla, progresívna akcia prútu vám poskytne nevšedný zážitok pri zdolávaní. Kvalitný prút sa nezaobíde bez kvalitných doplnkov, ktorými v tomto prípade sú FUJI KL/KT-SIC očká a ergonomické sedlo FUJI TVS. Nevšedný Graphenon Spin Ultra Light bol vyvinutý pre nevšedných rybárov hľadajúcich nevšedné zážitky. Ak hľadáte high-tech prút, Graphenon Ultra Light bude pre vás jasná voľba.

Prednosti prútov:
- Graphen blank
- výnimočne citlivá špička
- stredne rýchla progresívna akcia
- nízka váha
- FUJI SIC KL/KT-SIC očká
- ergonomické sedlo navijaku FUJI TVS
- duplonová rukoväť
10 ročná záruka na blank

Prečo si vybrať práve SPORTEX?
Spoločnosť SPORTEX má za sebou viac ako 60 ročný vývoj odľahčených uhlíkových kompozitov. Počas tejto doby sa z nej stal líder v oblasti stavby prútov pre športový rybolov. SPORTEX neustále pracuje na zdokonaľovaní svojich materiálov a starostlivo si vyberá ďalšie doplnky prútov. Poctivá práca sa prenáša do výsledných produktov a na trh sa tak dostávajú jedinečné rybárske prúty, prinášajúce nevšedné zážitky.
SPORTEX si ako jediná firma na trhu dovolí poskytovať na svoje blanky záruku až 10 rokov. To svedčí o ich kvalite, ktorú neposkytuje žiadna iná spoločnosť.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dĺžka 2,7
Záťaž 4
Počet dielov 2
Počet očiek 9
Transp. dĺžka 1,39
Hmotnosť 144