Sportex Prívlačové prúty Beyond Spin 2,7m/80g - 2dielne

Sportex Prívlačové prúty Beyond Spin 2,7m/80g - 2dielne


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Dvojdielne prívlačové prúty SPORTEX Beyond spin sú unikátne svojim 7 hranným profilom ktorý vám prináša o 20% dlhšie hody, o 15% väčšiu silu oproti prútom s okrúhlym profilom. Celý popis

809.95
809,95 € Vrátane DPH
Na objednanie u partnera

Kód: 100025503091

Mesačne od:
81,00 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Séria prívlačových prútov s inovatívnym blankom Heptacore, založeným na uhlíku T1000. Vďaka štruktúre materiálu sú prúty rýchlejšie, silnejšie a presnejšie ako kedykoľvek predtým. Blanky týchto prútov počas testov dosiahli dlhšie hody o približne 20% a väčšiu silu o 15% oproti blankom s klasickým okrúhlym profilom atómov uhlíku. 7-hranná štruktúra materiálu eliminuje kmitanie do strán počas hodu a hody sú ešte presnejšie a dlhšie.

Prúty sú charakteristické svojou semiparabolickou a úžasne rýchlou akciou. Sú mimoriadne citlivé, roznanajú každý dotyk nástrahy s dnom, každý chumáč vodného rastlinstva a každý, aj ten najopatrnejší útok na nástrahu. Práve vďaka vysokej citlivosti dokážete premeniť viac záberov na úspešný zásek. Ergonomické sedlo FUJI TVS a prírodný korok sa veľmi dobre držia. Aby konštruktéri udržali váhu na minime, použili najkvalitnejšie FUJI SIC očká s titánovým rámom, ktoré su jednak veľmi odolné, no zároveň neskutočne ľahké.

Prúty Beyond Spin sú stvorené na to, aby naplnili túžby a potreby aj toho najnáročnejšieho prívlačiara. V ponuke nájdete verzie určené na ľahkú, strednú aj ťažkú prívlač s nástrahami až do 93g.

Prednosti prútov Beyond Spin

  • inovatívny blank Heptacore
  • uhlík T1000
  • o 20% dlhšie hody
  • o 15% väčšia sila
  • maximálna citlivosť blankov
  • nevídaná rýchlosť
  • neskutočná sila
  • FUJI SIC očká s titánovým rámom
  • ergonomické sedlo FUJI TVS

10 ročná záruka na blank

Prečo si vybrať práve SPORTEX? Spoločnosť SPORTEX má za sebou viac ako 60 ročný vývoj odľahčených uhlíkových kompozitov. Počas tejto doby sa z nej stal líder v oblasti stavby prútov pre športový rybolov. SPORTEX neustále pracuje na zdokonaľovaní svojich materiálov a starostlivo si vyberá ďalšie doplnky prútov. Poctivá práca sa prenáša do výsledných produktov a na trh sa tak dostávajú jedinečné rybárske prúty, prinášajúce nevšedné zážitky. SPORTEX si ako jediná firma na trhu dovolí poskytovať na svoje blanky záruku až 10 rokov. To svedčí o ich kvalite, ktorú neposkytuje žiadna iná spoločnosť.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dĺžka 2,7
Záťaž 80
Počet dielov 2
Počet očiek 9
Transp. dĺžka 1,39
Hmotnosť 184